Czyli musimy powołać Neymara, jeżeli to możliwe, nie możemy pozwolić, żeby zawodnik z tak dużym wpływem na to ze gramy w Superpucharze nie mógł go wygrać.
Leo też jest kilka poziomów lepszy od Ronaldo, a jednak w jakimś stopniu ich porównują. Być może Hazard zbliży się do Neymara bardziej niż reszta i będzie jakaś rywalizacja, you know.
1
Komentarz usunięty
47
Gracias Pedrito! Odejść w takim stylu to piękna rzecz! Wszyscy Cules Cie zapamiętają.
0
Viva Barça!
3
Pedro strzela po raz drugi w finale SE w 115 minucie. Po raz drugi decydując gol.
1
Znowu on!!!!!!!!
0
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Tak się kończy odpuszczanie. Zawsze.
0
Przecież jak wróci Ney to będzie miazga, nie będzie co zbierać z innych drużyn.
0
LUISITO!!!!!!!!!!!
4
Może się odkuje z Realem, oby. :D
2
Jak możliwe żeby być tak genialnym? Ten mecz to ostateczny dowód na to że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej.
0
0
Ajajaja...
0
Ależ fauli...
0
JA PIEr********
0
Spokojnie, prawdziwych mężczyzn poznaje się nie po tym jak zaczynają a jak kończą. :)
0
Co tu się dzieje?
0
Ok, dzięki stary. ;)
0
Tak, ostatnio z Albanii też się UEFA zajmowała.
0
A ja mam pytanie nurtujące mnie od dawna. Czy na ławce rezerwowych musi być 7 piłkarzy, czy może być ich więcej, lub mniej?
0
Jak czasem patrzę na to się dzieje w Hiszpanii to odzyskuję wiarę w nasz kraj.
1
Dziękujemy Redakcjo!
4
Dajcie na Cyfrowym Polsacie i wszyscy zadowoleni. Albo tylko ja. :D
0
Panowie, ma ktoś screena? Opanujcie emocje.
0
Czyli musimy powołać Neymara, jeżeli to możliwe, nie możemy pozwolić, żeby zawodnik z tak dużym wpływem na to ze gramy w Superpucharze nie mógł go wygrać.
0
Leo też jest kilka poziomów lepszy od Ronaldo, a jednak w jakimś stopniu ich porównują. Być może Hazard zbliży się do Neymara bardziej niż reszta i będzie jakaś rywalizacja, you know.
0
3 dni do meczu a atmosfera jest budowana jakby to było dziś. :D
0
Oby. ;)
0
Mnie też, ale znasz poziom hiszpańskich gazet. ;)
0
Nie ma co płakać, moim zdaniem nie jest niezbędny u nas, warto postawić na Rafinhe.
A niech City mu płaci jak chce.