1

Komentarz usunięty

47

Gracias Pedrito! Odejść w takim stylu to piękna rzecz! Wszyscy Cules Cie zapamiętają.

0

Viva Barça!

3

Pedro strzela po raz drugi w finale SE w 115 minucie. Po raz drugi decydując gol.

1

Znowu on!!!!!!!!

0

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Tak się kończy odpuszczanie. Zawsze.

0

Przecież jak wróci Ney to będzie miazga, nie będzie co zbierać z innych drużyn.

0

LUISITO!!!!!!!!!!!

4

Może się odkuje z Realem, oby. :D

2

Jak możliwe żeby być tak genialnym? Ten mecz to ostateczny dowód na to że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej.

0

0

Ajajaja...

0

Ależ fauli...

0

JA PIEr********

0

Spokojnie, prawdziwych mężczyzn poznaje się nie po tym jak zaczynają a jak kończą. :)

0

Co tu się dzieje?

0

Ok, dzięki stary. ;)

0

Tak, ostatnio z Albanii też się UEFA zajmowała.

0

A ja mam pytanie nurtujące mnie od dawna. Czy na ławce rezerwowych musi być 7 piłkarzy, czy może być ich więcej, lub mniej?

0

Jak czasem patrzę na to się dzieje w Hiszpanii to odzyskuję wiarę w nasz kraj.

1

Dziękujemy Redakcjo!

4

Dajcie na Cyfrowym Polsacie i wszyscy zadowoleni. Albo tylko ja. :D

0

Panowie, ma ktoś screena? Opanujcie emocje.

0

Czyli musimy powołać Neymara, jeżeli to możliwe, nie możemy pozwolić, żeby zawodnik z tak dużym wpływem na to ze gramy w Superpucharze nie mógł go wygrać.

0

Leo też jest kilka poziomów lepszy od Ronaldo, a jednak w jakimś stopniu ich porównują. Być może Hazard zbliży się do Neymara bardziej niż reszta i będzie jakaś rywalizacja, you know.

0

3 dni do meczu a atmosfera jest budowana jakby to było dziś. :D

0

Oby. ;)

0

Mnie też, ale znasz poziom hiszpańskich gazet. ;)

0

Nie ma co płakać, moim zdaniem nie jest niezbędny u nas, warto postawić na Rafinhe.
A niech City mu płaci jak chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?