5 sierpnia 2015, 23:22
0
Fajki swoje robią. :D
5 sierpnia 2015, 23:07
Podoba mi się nasza gra. :)
5 sierpnia 2015, 23:00
17
Leo, to nie pasuje do Ciebie.
5 sierpnia 2015, 22:44
1
Tak z "6" się nie gra, Dani. ;)
5 sierpnia 2015, 22:43
Co za skuteczność, Panowie...
5 sierpnia 2015, 22:31
Mega!
5 sierpnia 2015, 22:21
4
Dosyć.
5 sierpnia 2015, 19:02
5
Dzisiaj dostałem swoją pierwszą koszulkę Barçy, jakże pięknie się prezentuje Numer 8 i nasz Iniesta na niej. Jestem podekscytowany.
5 sierpnia 2015, 12:04
Arda być może dostanie 7 po Pedrito, ale nic nie wiadomo.
5 sierpnia 2015, 12:03
Wielka odpowiedzialność na Danim. Ale Busi sobie poradził, Alves też powinien.
2 sierpnia 2015, 21:33
Luisito.
2 sierpnia 2015, 21:29
Tylko w obronie. ;)
1 sierpnia 2015, 20:33
3
Nie pompujcie balonika.
29 lipca 2015, 17:02
13
On po prostu chciał z Wawrzyniakiem. ;)
Chyba można zaliczyć do udanych to tournèe. Szkoda że nie udało się wygrać z tym durnym autobusem, ale nie ma co głębszych wniosków wyciągać.
28 lipca 2015, 17:56
39
Straciłem do niego szacunek po przejściu do Chelsea.
28 lipca 2015, 11:19
Chyba zgodzisz się, że jeszcze bardziej na sukces reprezentacyjny zasługuje Leo. ;)
26 lipca 2015, 20:55
Też nie jestem zwolennikiem tego transferu transferu, ale jednak Ramsey nie kosztuje 80 mln. :D
25 lipca 2015, 21:48
Komentarz usunięty
24 lipca 2015, 23:13
Ale te koszulki były ładne. Szkoda że pechowe...
24 lipca 2015, 23:09
53
Marzy mi się żeby Barça Enrique wbiła manite Realowi. Zrobił to Dream Team Cruyffa, zrobił to Dream Team Pepa, niech zrobi to Dream Team Lucho!
24 lipca 2015, 07:24
Dzięk! Vamos!
23 lipca 2015, 22:09
Haha :D Zaskoczyłeś mnie. :D Forza Ferrari! :D
23 lipca 2015, 21:24
2
Dzięki chłopaki! :D
23 lipca 2015, 20:20
29
Wszystkiego najlepszego Joan! Też mam dziś urodziny. :)
22 lipca 2015, 17:16
Cytując klasyk: "Perez posmarował."
22 lipca 2015, 17:11
Potrzebny nam jak świni puder.
21 lipca 2015, 22:01
Mam nadzieję że nie oślepniemy od poziomych pasów.
20 lipca 2015, 16:41
Luka Modrić, James Rodriguez, Jack Wilshere, może Javier Pastore.
18 lipca 2015, 23:27
Oficjalnie: Bartomeu prezydentem. Oby był lepszy niż do tej pory.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Fajki swoje robią. :D
0
Podoba mi się nasza gra. :)
17
Leo, to nie pasuje do Ciebie.
1
Tak z "6" się nie gra, Dani. ;)
0
Co za skuteczność, Panowie...
0
Mega!
4
Dosyć.
5
Dzisiaj dostałem swoją pierwszą koszulkę Barçy, jakże pięknie się prezentuje Numer 8 i nasz Iniesta na niej. Jestem podekscytowany.
0
Arda być może dostanie 7 po Pedrito, ale nic nie wiadomo.
1
Wielka odpowiedzialność na Danim. Ale Busi sobie poradził, Alves też powinien.
1
Luisito.
0
Tylko w obronie. ;)
3
Nie pompujcie balonika.
13
On po prostu chciał z Wawrzyniakiem. ;)
0
Chyba można zaliczyć do udanych to tournèe. Szkoda że nie udało się wygrać z tym durnym autobusem, ale nie ma co głębszych wniosków wyciągać.
39
Straciłem do niego szacunek po przejściu do Chelsea.
1
Chyba zgodzisz się, że jeszcze bardziej na sukces reprezentacyjny zasługuje Leo. ;)
0
Też nie jestem zwolennikiem tego transferu transferu, ale jednak Ramsey nie kosztuje 80 mln. :D
0
Komentarz usunięty
0
Ale te koszulki były ładne. Szkoda że pechowe...
53
Marzy mi się żeby Barça Enrique wbiła manite Realowi. Zrobił to Dream Team Cruyffa, zrobił to Dream Team Pepa, niech zrobi to Dream Team Lucho!
1
Dzięk! Vamos!
1
Haha :D Zaskoczyłeś mnie. :D Forza Ferrari! :D
2
Dzięki chłopaki! :D
29
Wszystkiego najlepszego Joan!
Też mam dziś urodziny. :)
0
Cytując klasyk: "Perez posmarował."
2
Potrzebny nam jak świni puder.
1
Mam nadzieję że nie oślepniemy od poziomych pasów.
0
Luka Modrić, James Rodriguez, Jack Wilshere, może Javier Pastore.
1
Oficjalnie: Bartomeu prezydentem.
Oby był lepszy niż do tej pory.