0

Fajki swoje robią. :D

0

Podoba mi się nasza gra. :)

17

Leo, to nie pasuje do Ciebie.

1

Tak z "6" się nie gra, Dani. ;)

0

Co za skuteczność, Panowie...

0

Mega!

4

Dosyć.

5

Dzisiaj dostałem swoją pierwszą koszulkę Barçy, jakże pięknie się prezentuje Numer 8 i nasz Iniesta na niej. Jestem podekscytowany.

0

Arda być może dostanie 7 po Pedrito, ale nic nie wiadomo.

1

Wielka odpowiedzialność na Danim. Ale Busi sobie poradził, Alves też powinien.

1

Luisito.

0

Tylko w obronie. ;)

3

Nie pompujcie balonika.

13

On po prostu chciał z Wawrzyniakiem. ;)

0

Chyba można zaliczyć do udanych to tournèe. Szkoda że nie udało się wygrać z tym durnym autobusem, ale nie ma co głębszych wniosków wyciągać.

39

Straciłem do niego szacunek po przejściu do Chelsea.

1

Chyba zgodzisz się, że jeszcze bardziej na sukces reprezentacyjny zasługuje Leo. ;)

0

Też nie jestem zwolennikiem tego transferu transferu, ale jednak Ramsey nie kosztuje 80 mln. :D

0

Komentarz usunięty

0

Ale te koszulki były ładne. Szkoda że pechowe...

53

Marzy mi się żeby Barça Enrique wbiła manite Realowi. Zrobił to Dream Team Cruyffa, zrobił to Dream Team Pepa, niech zrobi to Dream Team Lucho!

1

Dzięk! Vamos!

1

Haha :D Zaskoczyłeś mnie. :D Forza Ferrari! :D

2

Dzięki chłopaki! :D

29

Wszystkiego najlepszego Joan!
Też mam dziś urodziny. :)

0

Cytując klasyk: "Perez posmarował."

2

Potrzebny nam jak świni puder.

1

Mam nadzieję że nie oślepniemy od poziomych pasów.

0

Luka Modrić, James Rodriguez, Jack Wilshere, może Javier Pastore.

1

Oficjalnie: Bartomeu prezydentem.
Oby był lepszy niż do tej pory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?