0

Raczej wszystko się wyjaśni dopiero w klasyku

1

Młody ma dobrze nogę ułożoną

2

Wyobraźcie sobie że ludzie tam siedzą i płacą za to zeby co 2 tygodnie oglądać coś takiego xD

1

Ehh najgorsze że to coś się utrzyma na kolejny sezon

0

Bordalas w ogóle nie wygląda jak trener który chce grać w ten sposób

4

Brawo chłopaki, totalna dominacja, zmiennicy pograli a i trzy punkty są. Super, szkoda skuteczności ale wierzę że to siądzie kiedy będzie to sie naprawdę liczyło.

1

W sumie ten fakt że żaden się nie wykartkowal wynika pewnie z tego że Mallorca nic nie gra i nie ma kiedy faulować xD

0

Trochę martwi że żaden się nie wykartkowal jeszcze na Valladolid

2

Yamal co ty zrobiles teraz

4

I po co ten pokemon z nr 35

0

Ja wiem że powinno być 4:0 ale mega mi się podoba ten mecz

3

Pedri jesteś cudowny.

0

NO JAK TEGO NIE TRAFIŁ

0

Ale Fort tam powalczył XD

0

Jak on kontroluje tą piłkę XD nie mogę się napatrzeć na tego dzieciaka

0

Ajjjjj, ale to wyjął bramkarz

2

Technika Daniego Olmo jest piękna. Naprawdę większość dotknięc u niego to jest klasa

11

Mega kibicuje Fortowi, mam nadzieję że zagra dzisiaj dobry mecz i uszaty wróci na ławkę

0

@jimmyltd Wie co robi.

0

Czy wszyscy którzy mają się wykartkowac grają? Oprócz Raphinii.

1

Eric Garcia nowym Roberto za Enrique. Wszędzie zagra

0

Fort i Fati, co tu się wydarzyło.

2

To jeszcze Hector Fort!!

0

@clyde Bobby cię uratował

2

Dziękujemy Negreira.

0

@clyde Szybko poszło XD

0

@cymanski15 choćby teraz xD

1

Vamos Rekinos!!

10

@Gaucho "third leg" to im Barcelona pokaże w finale PK

0

Dawać mi tu ich za tą zadrę jaką był półfinał w 2010. 11 letni ja wtedy cierpiałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?