23 kwietnia 2025, 23:28
0
Raczej wszystko się wyjaśni dopiero w klasyku
23 kwietnia 2025, 21:53
1
Młody ma dobrze nogę ułożoną
23 kwietnia 2025, 21:48
2
Wyobraźcie sobie że ludzie tam siedzą i płacą za to zeby co 2 tygodnie oglądać coś takiego xD
23 kwietnia 2025, 21:40
Ehh najgorsze że to coś się utrzyma na kolejny sezon
23 kwietnia 2025, 21:35
Bordalas w ogóle nie wygląda jak trener który chce grać w ten sposób
22 kwietnia 2025, 23:24
4
Brawo chłopaki, totalna dominacja, zmiennicy pograli a i trzy punkty są. Super, szkoda skuteczności ale wierzę że to siądzie kiedy będzie to sie naprawdę liczyło.
22 kwietnia 2025, 23:15
W sumie ten fakt że żaden się nie wykartkowal wynika pewnie z tego że Mallorca nic nie gra i nie ma kiedy faulować xD
22 kwietnia 2025, 23:11
Trochę martwi że żaden się nie wykartkowal jeszcze na Valladolid
22 kwietnia 2025, 23:08
Yamal co ty zrobiles teraz
22 kwietnia 2025, 23:05
I po co ten pokemon z nr 35
22 kwietnia 2025, 22:16
Ja wiem że powinno być 4:0 ale mega mi się podoba ten mecz
22 kwietnia 2025, 22:03
3
Pedri jesteś cudowny.
22 kwietnia 2025, 22:01
NO JAK TEGO NIE TRAFIŁ
Ale Fort tam powalczył XD
22 kwietnia 2025, 22:00
Jak on kontroluje tą piłkę XD nie mogę się napatrzeć na tego dzieciaka
22 kwietnia 2025, 21:58
Ajjjjj, ale to wyjął bramkarz
22 kwietnia 2025, 21:42
Technika Daniego Olmo jest piękna. Naprawdę większość dotknięc u niego to jest klasa
22 kwietnia 2025, 21:40
11
Mega kibicuje Fortowi, mam nadzieję że zagra dzisiaj dobry mecz i uszaty wróci na ławkę
22 kwietnia 2025, 21:39
@jimmyltd Wie co robi.
22 kwietnia 2025, 21:35
Czy wszyscy którzy mają się wykartkowac grają? Oprócz Raphinii.
22 kwietnia 2025, 21:33
Eric Garcia nowym Roberto za Enrique. Wszędzie zagra
22 kwietnia 2025, 20:24
Fort i Fati, co tu się wydarzyło.
22 kwietnia 2025, 19:10
To jeszcze Hector Fort!!
20 kwietnia 2025, 22:40
@clyde Bobby cię uratował
20 kwietnia 2025, 22:39
Dziękujemy Negreira.
20 kwietnia 2025, 22:36
@clyde Szybko poszło XD
@cymanski15 choćby teraz xD
19 kwietnia 2025, 16:29
Vamos Rekinos!!
17 kwietnia 2025, 08:15
10
@Gaucho "third leg" to im Barcelona pokaże w finale PK
16 kwietnia 2025, 22:58
Dawać mi tu ich za tą zadrę jaką był półfinał w 2010. 11 letni ja wtedy cierpiałem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Raczej wszystko się wyjaśni dopiero w klasyku
1
Młody ma dobrze nogę ułożoną
2
Wyobraźcie sobie że ludzie tam siedzą i płacą za to zeby co 2 tygodnie oglądać coś takiego xD
1
Ehh najgorsze że to coś się utrzyma na kolejny sezon
0
Bordalas w ogóle nie wygląda jak trener który chce grać w ten sposób
4
Brawo chłopaki, totalna dominacja, zmiennicy pograli a i trzy punkty są. Super, szkoda skuteczności ale wierzę że to siądzie kiedy będzie to sie naprawdę liczyło.
1
W sumie ten fakt że żaden się nie wykartkowal wynika pewnie z tego że Mallorca nic nie gra i nie ma kiedy faulować xD
0
Trochę martwi że żaden się nie wykartkowal jeszcze na Valladolid
2
Yamal co ty zrobiles teraz
4
I po co ten pokemon z nr 35
0
Ja wiem że powinno być 4:0 ale mega mi się podoba ten mecz
3
Pedri jesteś cudowny.
0
NO JAK TEGO NIE TRAFIŁ
0
Ale Fort tam powalczył XD
0
Jak on kontroluje tą piłkę XD nie mogę się napatrzeć na tego dzieciaka
0
Ajjjjj, ale to wyjął bramkarz
2
Technika Daniego Olmo jest piękna. Naprawdę większość dotknięc u niego to jest klasa
11
Mega kibicuje Fortowi, mam nadzieję że zagra dzisiaj dobry mecz i uszaty wróci na ławkę
0
@jimmyltd Wie co robi.
0
Czy wszyscy którzy mają się wykartkowac grają? Oprócz Raphinii.
1
Eric Garcia nowym Roberto za Enrique. Wszędzie zagra
0
Fort i Fati, co tu się wydarzyło.
2
To jeszcze Hector Fort!!
0
@clyde Bobby cię uratował
2
Dziękujemy Negreira.
0
@clyde Szybko poszło XD
0
@cymanski15 choćby teraz xD
1
Vamos Rekinos!!
10
@Gaucho "third leg" to im Barcelona pokaże w finale PK
0
Dawać mi tu ich za tą zadrę jaką był półfinał w 2010. 11 letni ja wtedy cierpiałem.