4

Nie no Kurtuła dopóki tam gra to Real może wygrać z każdym. Co za kot

0

Ale dawno nie słyszałem pana Ołłowskiego na dużym meczu

15

@HarveySpecter od kiedy Canal+ mówi TVP co może pokazać a co nie. Tak jest cały sezon i pewnie będzie tak w przyszłym.

4

@fart masakra co się z tym narodem dzieje. Cała majówka i tylko 950 kierowców? Tragedia. Kiedyś jak ten kraj jeszcze żył to było 3-4 tysiące w majówkę. Ehh.

1

@bartekvisca ale działa Ci klimatyzacja? Jak chłodzi to po co w ogóle o tym myśleć? Prosta piłka - jak działa to nie ruszać, jak nie działa to ruszać. Nie dawaj sobie wmówić że coś koniecznie trzeba robić co dwa lata czy rok bo to bzdury. Czynnik chłodzący nie ma żadnego wpływu na jakość powietrza dmuchającego na ciebie bo to tylko czynnik chłodzący, ma swój oddzielny obieg

0

@APTAPT ja bym brał stratę punktów nawet jeśli sobie cały skład odpocznie

0

@Fantastyczny Chłopiec a za kogo miałby grać w wyjściowej XI? Niestety nie ma takiej jakości piłkarskiej żeby zagrać czy za De Jonga czy za Olmo. Bo o Pedrim to nie ma dyskusji

0

@Encore mamy mega szczęście mieć go w kadrze

0

I już Dembele się połamał xd

2

@Lordzi 3 dni temu

0

@ali3gator w 1/2 każdego trzeba się bać, nikt tu nie jest z przypadku

1

Nie wiem czy to presing PSG jest taki niemrawy czy co ale Arsenal doskonale z niego wychodzi prawie za każdym razem

0

@Kasy z Liverpoolem ich uratował

0

A wy już awans dawaliście PSG xD

0

@Faro nie widziałem o takim przepisie

4

Nie dość że tu nawet faulu nie ma to jeszcze kartkę dał XD

3

Padolino Gruzina, szanujmy się xd

10

Apeluję o spokój bo nie dość że już nas widzicie w finale to skreślacie Arsenal po 15 minutach dwumeczu eksperci xD

0

@Geble proszę cię, 10 spalonych w pierwszej połowie i im się odechce biegania

8

Piszczelem to trafił xD w Barcelonie coś takiego poszłoby 20m obok

1

XDDD dembele co wsadził

2

@matirix20 taką umowę podpisali beznadziejna że to C+ decyduje co puszcza TVP xD

0

Za te gwizdy proszę podziękować Henrykowi VIII

1

@pollack i to w ładny sposób mniej więcej ten sam poziom niedogodności

1

@AdrianFCB10 to prawda. Mamy mega szczęście

2

Vifon niby nic nie grał a ma dwie asysty XD

0

Mnie najbardziej martwi że my mamy mecz w środę a gramy dogrywkę z Raphinią i Yamalem którzy będą mieli 120 min w nogach

6

Pewne konto na Twitterze przestanie istnieć

0

Kurde Lamine bez takich

0

No mamy pierwsze ostrzeżenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?