robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie jest ten hype na Messiego? Nie widzę go. Salah w swoim sezonie życia w PL zdobył o jedną bramkę więcej niż Messi teraz, a Messiemu trochę meczy do końca zostało. Złota Piłka przyznana komuś innemu niż Messiemu, to będzie przekręt.
0
Coutinho to nie skrzydłowy i przy takich zawodnikach jak Dembele czy Malcom w większości meczy będzie słabo wyglądał, dlatego to Malcom powinien grać na skrzydle pod nieobecność Dembele, a Coutinho w środku coś podziałać. Myślałem, że to będzie 4-2-3-1, ale jednak nie.
Malcom do tego lewego skrzydła mógłby się przyzwyczaić jak Sane.
2
Typowy skrzydłowy w składzie, Coutinho w pomocy i od razu inny mecz, dynamiczny i rozruszany.
0
*ziew
0
Skoro u Pepa się sprawdza, to pasuje do Barcelony idealnie.
5
Jednak nie. Ci fani mają często talent i na tym też polega skauting nie tylko w sporcie.
0
Są xd. Wejdź w live matche
0
Zimnym sokiem też można zalewać latem, czy tylko wodą? Próbowałeś z jakimś sokiem?
22
Bo Messi zamykał najwiecej spotkań na wagę 3 punktów. Nie ważne jak zaczynasz, wazne jak kończysz, a Barca jest na 1 miejscu w tabeli.
0
Teraz tylko dodać jaki jest podatek w tych krajach. Wyjdzie na to, że na rękę Coutinho bierze mniej od tej 3 ww.
0
Przecież Barca większość czasu grała bez typowej 9. Patrz David Villa. Tylko co to za czasy były... Trener wizjoner, masakracja.
3
Może po prostu to gracz jednego zespołu, lider. Musi mieć wszystko pod siebie uporządkowane, akcje itd. A to wokół Messiego wszystko się kręci, większość akcji, rzuty wolne. To samo może być z Griezmannem. W Atletico pełni rolę lidera, jest wszędzie tak jak Coutinho w Liverpoolu, to samo Dybala w Juventusie. Tacy gracze moim zdaniem mogą się nie sprawdzić w Barcelonie.
1
Akurat z tym, że cywilizacja dochodziła do pewnego momentu i upadała, to racja, ma to sens.
0
Na bieżąco to tak ciężko, ale jak chcesz zacząć, to polskie wydanie marvel now. To był chyba taki reset, by nowi ludzie mogli zacząć czytać, a w Polsce, to kilka lat temu zaczęli wydawać je dopiero :).
0
Origin 3 i 4, SC3, bred 2015. Wszystkie wygodne :)
0
Info, które zna każdy człowiek. Wiadomo, że nazwisko Griezmanna mają na swojej liście. Tak samo jak jakiegoś Rodrigo czy Jovicia. Do lata się to jeszcze zmieni 1000 razy, a tu już karuzela się kręci zaraz od kwietnia. Chyba, że zakontraktowali, by go przed okienkiem :)
0
A ktoś go chce zmusić do odejścia XD? Na początku przeczytałem z automatu, że Barcelonie nie będzie łatwo przekonać Umtitiego do zostania. Niezły artykuł od Marci XD!
5
Myślałem, że będzie spokój, a tu znowu karuzela będzie się kręcić... Niech MU czy PSG wpłacą 150mln € i do widzenia, będzie spokój.
0
Mbappe sam ponad 500 mln plus pensja i za podpis itd. Pogba to 300mln + za podpis i pensja. I Hazard za 100mln to samo. To ponad miliard że wszystkim. Niemożliwe. Oczywiście miliard przy dobrych wiatrach, bo sam Mbappe ze wszystkim może za tyle przejść.
0
Ja ćwierkam, że jutro będzie dzień. Griezmann chce odejść z Atletico i Barca to nie jedyny klub, z którym chce podpisać kontrakt. Nic nowego nie odkryli :)
2
Wyprawa w przyszłość wszechświata, polecam ten film:
0
Płaskoziemca wyszedł z jaskini XD.
1
Dziwne, że ciągle odpadanie w 1/4 lm jeszcze nie dało do myślenia.
1
Pisze to gościu, który wciska ludziom, że Jovic nie nadaje się na zastępce Suareza, bo Suarez w jego wieku kręcił rywalami, mówiąc jednocześnie, że Maxi Gomez to idealny zastępca Suareza, a porusza się jak drewno w tartaku, gorzej niż Jovic, mając też znacznie mniej bramek XD!
1
No to lepiej wystawić kloca, który z tymi swoimi świetnymi warunkami fizycznymi straci równowagę, bo ktoś nim zakręci jak matka dziecko na karuzeli na placu zabaw.
30
Dembele na pierwszy ogień pójdzie XD.
PS. Bartek wyciąga Barce na inny poziom w ogóle. Różne technologie, współpraca z MIT, eksperymenty, nieźle.
0
Umiesz czytać że zrozumieniem? Pep tego z przymusu nie robi. Uczy nowych pozycji dla dobra drużyny, by móc ja rotowac i dawać szanse każdemu zawodnikowi regularnie, a nie raz na 3 miesiące.
0
Tak. Przede wszystkim nie ma problemu, by nauczyć zawodnika nowej pozycji. U niego Bernardo Silva może grać dobrze na skrzydle i w środku pomocy, nie ma z tym problemu i nawet kupiony został za grosze dosłownie. U nas jest problem, by ktoś zagrał na innej pozycji. Chyba, że sytuacja tego wymaga i Semedo/Roberto na lewej, ale to jak sytuacja tego wymaga, nie decyzją trenera.
1
Z trenerem rotujacym jak Guardiola ma to sens. Valverde dużo nie rotuje. 6-8 zmian przed ważnym meczem się nie liczą.
Pique w lidze grał wszystko. To samo w LM.
0
Nie przeklamuja futbolu. Żadnego sportu nie przeklamuja. Chyba, że porównujesz statystyki pomocnika do napastnika