robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Statystyki mówią co innego kolego, a piłka to tu i teraz. Strzelił gola w finale, ale 4 lata temu, a ostatnio Barca 1/4 nie przechodzi.
0
No i jestem ciekaw ile minut dostanie De Jong, bo bez wątpienia De Jong nie odstaje od niego w LM czyli najważniejszych rozgrywkach klubowych. Wręcz lepsze podania rozsyła do przodu.
10
Słaby czy nie słaby styl, ważne, że wygrana. W Polsce nie ma Busquetsa czy Messiego. Będą wrzucać piłkę, to w końcu wpadnie. Lepszego stylu oczekiwałbym po Barcelonie. 69% posiadania piłki i 500 podań, to nie tak źle. Nie obchodzi mnie jakieś cudowanie, jak gra Polska. Ma dać prostą taktykę, odpowiednią do naszych piłkarzy, a nie jakieś 3-5-2 i koszmarna gra z Senegalem, czy z Japonią. Ważne, by wygrywać z takimi rywalami. Taka taktyka jak się ma Piątka i Lewego nie jest zła. Przypominam, że niektórzy w takim stylu wygrywali LM czy ME :).
0
Filozofia Zidane'a zbiera żniwa. Dawno nie widziałem, by Polska strzeliła 2 bramki wrzucając cały czas piłkę w pole karne XD.
6
Jednak Zidane miał rację. Brzęczek bierze lekcje z filozofii Zidane'a :D. Wrzutka, wrzutka aż w końcu musi wpaść.
9
A nasi kiedykolwiek grali szybko i z klepy XD? Oni na Camp Nou, gdzie dbają o każdy milimetr trawy, by tego nie potrafili.
8
Szanse 50%. Przyjdzie albo nie.
0
Janusz futbolowy alert. Oglądałeś chociaż kilka meczy Borussi?
3
Niesamowity jest. Mega technik. Jeszcze zarząd ściągnął De Jonga, jest Alena. Sam De Jong ma świadomość, że Arthur to top pomocników na świecie i sam będzie się musiał wspiąć na wyżyny, Alena to samo i tak będą się napędzać wzajemnie, będą tworzyć teatr między sobą, gdzie Arthur zrobi dobrą akcje, to De Jong jeszcze lepszą itd. Jak Xavi, Busquets i Iniesta. Pomoc Barcy znowu będzie świecić. Oni dopiero mają po 22 lata.
0
To będzie bardzo smutny dzień...
0
I tak dobrze było. Trochę oglądałem i nie widziałem, by zawodnicy bali brać się na siebie odpowiedzialność. Trochę pecha, rezerwy i tyle. Wierzę w tego trenera, że to poukłada sensownie, a Messi jest w takim gazie, że z lepszymi zawodnikami może zdziałać cuda.
0
Ale Messi ma formę. To jest one man army znowu.
0
Nie oglądam już go, bo trochę nudy. Raz w czas obejrzę, ale kiedyś to była niezła karuzela beki i nienawiści XD. (Nienawiści, bo tak kiedyś kręcił, że ludzie nie mogli już tego znieść XD) Teraz to już tak na poważnie trochę kręci.
0
LUDZIE?! Czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? Ciężko użyć mózgu? Nikt tu nie porównuje Brzęczka do Valverde! Stosunek ludzi do obu trenerów, tylko to!
Ludzie będą krytykować mimo wyników, a przecież każdy powinien się cieszyć, bo są wyniki! Nie ważny styl. A niech będzie te 1000 wrzutek.
1
Nikt tu nikogo nie porównuje. Grupę eliminacyjną przejdą, ale będzie krytyka i tak. Ludzie wieszczą porażkę, ale jak na złość jej nie będzie.
@kulek22 A co ty myślisz? Że z Hiszpanią czy Francją będzie dobry wynik?
1
Mi się wydaje, że z Brzęczkiem w Polsce będzie tak samo, jak z Valverde w Barcelonie. Wyniki będą, ale i tak każdy będzie krytykował, że coś nie tak. A to Milik z gorączką, a tego wystawił itd. XD!
0
Mogło być też tak, że to jednorazowy wystrzał. Bojanowi i innym też z początku dobrze szło. Nie aż tak, ale potencjał był i każdy myślał - On będzie grał coraz lepiej, a tu klops!
5
Jakby Barca wyciągnęła Viniciusa za 18mln € to byłby hit normalnie XD. Ależ oczywiście gdy Barca kogoś chce, to Perez też, bo on nie ma dyrektora sportowego i jak Barca chce kogoś kupić, to ten ktoś musi być dobry! Perez usłyszy i się wtrąca.
1
Porównują go aktualną formą, a nie całokształtem. Naprawdę, ciężko się domyślić?
4
Borek - "Ależ silny jest Kędziora, dotyka rywala i pada." XDD
0
Grosicki XDDD. Piątek, gdy wbiega Grosicki, to się go ignoruje, bo on psuje. Lepiej sam strzelaj, nożyce czy co tam.
4
Piątek jak wyśmiał sędziego haha! Taki ziomek - Ej patrzcie tego typa XD.
0
Przypominam, że my jednak rozmawiamy teraz o Austrii, która mocarna nie jest.
4
Remis, trudny teren bla bla, blablabla. Trzeba wygrywać z takimi zespołami jak Austria. Na Euro z Hiszpanią czy Niemcami można remisować, ale nie z Austrią czy Portugalią.
0
Piątek za jakiegoś pomocnika, obrońcę i trzeba grać na wrzutki. Jak to Zidane mówił, kiedyś okazja do strzelenia gola będzie przez wrzutki w polu karnym.
3
Grosicki próbuje minąć balansem ciała obrońcę, który robi wślizg do stojącej piłki, no XD! Cóż za technika i zmysł.
0
Grosicki jeździec bez głowy pokazał swój kunszt. Jak można na takim poziomie nie potrafić podnieść głowy?
3
Tylko ty czegoś nie rozumiesz. Jak Suarez już nie będzie mógł grać dla Barcy na najwyższym poziomie gdzieś za 2 lata, to ten Rodrigo będzie miał 30 lat i znowu trzeba by szukać nowego zawodnika, a Rodrigo to nie gracz światowej klasy, by mógł grać do 34 roku na najwyższym poziomie jak Suarez czy Messi.
1
No i pracownika Facebook'a, który zarabia 10k $ miesięcznie będzie interesowało konto jakiegoś typa.
1
Pep to Pep. I on nie ściągał blisko 30 letnich gości, stawiał na młodych. Nie robił rewolucji. Nie zamieniał 30 latków, na 30 latków. Jednak to jest ta różnica.