0

Statystyki mówią co innego kolego, a piłka to tu i teraz. Strzelił gola w finale, ale 4 lata temu, a ostatnio Barca 1/4 nie przechodzi.

0

No i jestem ciekaw ile minut dostanie De Jong, bo bez wątpienia De Jong nie odstaje od niego w LM czyli najważniejszych rozgrywkach klubowych. Wręcz lepsze podania rozsyła do przodu.

10

Słaby czy nie słaby styl, ważne, że wygrana. W Polsce nie ma Busquetsa czy Messiego. Będą wrzucać piłkę, to w końcu wpadnie. Lepszego stylu oczekiwałbym po Barcelonie. 69% posiadania piłki i 500 podań, to nie tak źle. Nie obchodzi mnie jakieś cudowanie, jak gra Polska. Ma dać prostą taktykę, odpowiednią do naszych piłkarzy, a nie jakieś 3-5-2 i koszmarna gra z Senegalem, czy z Japonią. Ważne, by wygrywać z takimi rywalami. Taka taktyka jak się ma Piątka i Lewego nie jest zła. Przypominam, że niektórzy w takim stylu wygrywali LM czy ME :).

0

Filozofia Zidane'a zbiera żniwa. Dawno nie widziałem, by Polska strzeliła 2 bramki wrzucając cały czas piłkę w pole karne XD.

6

Jednak Zidane miał rację. Brzęczek bierze lekcje z filozofii Zidane'a :D. Wrzutka, wrzutka aż w końcu musi wpaść.

9

A nasi kiedykolwiek grali szybko i z klepy XD? Oni na Camp Nou, gdzie dbają o każdy milimetr trawy, by tego nie potrafili.

8

Szanse 50%. Przyjdzie albo nie.

0

Janusz futbolowy alert. Oglądałeś chociaż kilka meczy Borussi?

3

Niesamowity jest. Mega technik. Jeszcze zarząd ściągnął De Jonga, jest Alena. Sam De Jong ma świadomość, że Arthur to top pomocników na świecie i sam będzie się musiał wspiąć na wyżyny, Alena to samo i tak będą się napędzać wzajemnie, będą tworzyć teatr między sobą, gdzie Arthur zrobi dobrą akcje, to De Jong jeszcze lepszą itd. Jak Xavi, Busquets i Iniesta. Pomoc Barcy znowu będzie świecić. Oni dopiero mają po 22 lata.

0

To będzie bardzo smutny dzień...

0

I tak dobrze było. Trochę oglądałem i nie widziałem, by zawodnicy bali brać się na siebie odpowiedzialność. Trochę pecha, rezerwy i tyle. Wierzę w tego trenera, że to poukłada sensownie, a Messi jest w takim gazie, że z lepszymi zawodnikami może zdziałać cuda.

0

Ale Messi ma formę. To jest one man army znowu.

0

Nie oglądam już go, bo trochę nudy. Raz w czas obejrzę, ale kiedyś to była niezła karuzela beki i nienawiści XD. (Nienawiści, bo tak kiedyś kręcił, że ludzie nie mogli już tego znieść XD) Teraz to już tak na poważnie trochę kręci.

0

LUDZIE?! Czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? Ciężko użyć mózgu? Nikt tu nie porównuje Brzęczka do Valverde! Stosunek ludzi do obu trenerów, tylko to!

Ludzie będą krytykować mimo wyników, a przecież każdy powinien się cieszyć, bo są wyniki! Nie ważny styl. A niech będzie te 1000 wrzutek.

1

Nikt tu nikogo nie porównuje. Grupę eliminacyjną przejdą, ale będzie krytyka i tak. Ludzie wieszczą porażkę, ale jak na złość jej nie będzie.

@kulek22 A co ty myślisz? Że z Hiszpanią czy Francją będzie dobry wynik?

1

Mi się wydaje, że z Brzęczkiem w Polsce będzie tak samo, jak z Valverde w Barcelonie. Wyniki będą, ale i tak każdy będzie krytykował, że coś nie tak. A to Milik z gorączką, a tego wystawił itd. XD!

0

Mogło być też tak, że to jednorazowy wystrzał. Bojanowi i innym też z początku dobrze szło. Nie aż tak, ale potencjał był i każdy myślał - On będzie grał coraz lepiej, a tu klops!

5

Jakby Barca wyciągnęła Viniciusa za 18mln € to byłby hit normalnie XD. Ależ oczywiście gdy Barca kogoś chce, to Perez też, bo on nie ma dyrektora sportowego i jak Barca chce kogoś kupić, to ten ktoś musi być dobry! Perez usłyszy i się wtrąca.

1

Porównują go aktualną formą, a nie całokształtem. Naprawdę, ciężko się domyślić?

4

Borek - "Ależ silny jest Kędziora, dotyka rywala i pada." XDD

0

Grosicki XDDD. Piątek, gdy wbiega Grosicki, to się go ignoruje, bo on psuje. Lepiej sam strzelaj, nożyce czy co tam.

4

Piątek jak wyśmiał sędziego haha! Taki ziomek - Ej patrzcie tego typa XD.

0

Przypominam, że my jednak rozmawiamy teraz o Austrii, która mocarna nie jest.

4

Remis, trudny teren bla bla, blablabla. Trzeba wygrywać z takimi zespołami jak Austria. Na Euro z Hiszpanią czy Niemcami można remisować, ale nie z Austrią czy Portugalią.

0

Piątek za jakiegoś pomocnika, obrońcę i trzeba grać na wrzutki. Jak to Zidane mówił, kiedyś okazja do strzelenia gola będzie przez wrzutki w polu karnym.

3

Grosicki próbuje minąć balansem ciała obrońcę, który robi wślizg do stojącej piłki, no XD! Cóż za technika i zmysł.

0

Grosicki jeździec bez głowy pokazał swój kunszt. Jak można na takim poziomie nie potrafić podnieść głowy?

3

Tylko ty czegoś nie rozumiesz. Jak Suarez już nie będzie mógł grać dla Barcy na najwyższym poziomie gdzieś za 2 lata, to ten Rodrigo będzie miał 30 lat i znowu trzeba by szukać nowego zawodnika, a Rodrigo to nie gracz światowej klasy, by mógł grać do 34 roku na najwyższym poziomie jak Suarez czy Messi.

1

No i pracownika Facebook'a, który zarabia 10k $ miesięcznie będzie interesowało konto jakiegoś typa.

1

Pep to Pep. I on nie ściągał blisko 30 letnich gości, stawiał na młodych. Nie robił rewolucji. Nie zamieniał 30 latków, na 30 latków. Jednak to jest ta różnica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?