2

TAK! Genialny pomysł. Potem przychodzi następny trener i się okazuje, że trzeba tych zawodników sprzedać, który sprowadził wcześniejszy trener i kadra budowana jest znowu od początku. Nie pamiętasz zaciągu Enrique? To było tak nie dawno.

2

By potem klub nie miał problemów? Klub istnieje dalej, a trener się zmienia. Naściąga szrotu swojego Valverde, a potem trzeba się z tym męczyć. Jest jednak różnica między 28 latkiem, a 21 latkiem. Dostaje Jovica i mówi mu co ma grać, a nie. Zarząd jest od ściągania zawodników pasujących do klubu, a trener od taktyki i zarządzania nimi. Proste.

28

"Dyrekcja sportowa wolałaby kupić Serba, a Ernesto Valverde - Hiszpana"

Po tym sezonie czas najwyższy się pożegnać. Idąc pracować do firmy, to ja muszę pracować na sprzęcie, który kupi pracodawca, nie inaczej, to ja muszę się dostosować. Oczywiście pomysł, by coś kupić można rzucić, ale jak pracodawca wybierze co innego trzeba się dostosować i tego używać, a nie w kąt rzucić. Myślę, że po tym sezonie, to czas najwyższy, by się pożegnać z Valverde. Jak Barca kupi Jovica, to będzie tak samo jak z Malcomem, bo Valverde go nie chciał. Bo szanowny pan Valverde chciał 28 latka na przyszłość XD!

0

Przesadzasz. Bill Gates kiedyś był bardzo mocno krytykowany. Możesz sobie o tym poczytać.

0

Jovic musi przejść do Barcelony. I ten ból dupy kibiców Realu, że ci z Benzema zostają, a Barca, mimo że wygrywa trofea, nadal się wzmacnia :)

0

Bo co? Inny klub jak Real czy Barca nie może stać się wielkim klubem bo FFP? FFP jest dla biedniejszych klubow, którym grozi bankructwo. City czy PSG to nie grozi. Przez osoby jak ty piłka byłaby nudna i bez konkurencji

0

Ciekawe czy Brazylia postawi na Coutinho w środku pola.

1

Oprócz kursów musisz kimś jeszcze być, jak byłym zawodnikiem, mieć autorytet na przykład, bo inaczej gwiazdeczki Cię zwolnią, gdy będzie normalny trening i im się coś nie spodoba. Chodzi mi o te polskie gwiazdki w eklapie, bo raczej o większych klubach nie piszemy.

19

Kurcze, kiedyś to były transferowe karuzele przez lato, a teraz podczas sezonu wszystko załatwiają... Magia! :D

2

Nike czasem nie płaci Barcelonie 150 mln€ za sezon + bonusy?

0

Haha, gdzieś Ty to wyczytał, jeśli mogę spytać XD? Jakieś szczegóły?

1

Ale nie przejmie, bo nie w strojach rzecz, lecz w pieniądzach. Nike płaci najwięcej i tyle.

0

Tak się udało, że ten Emerson na razie nie wącha boiska.

2

To jest zbyt piękne, by mogło być prawdziwe :D Co rok się mówi o jakiejś współpracy i nic.

0

Kupili skrzydłowego na miejsce Iniesty.

1

"Tatuaże są paskudne. Nie czaję jak można sobie świadomie paskudzić ciało."

Ty już nie ogarniasz co piszesz. Przypominam:

"Może więc warto rozważyć założenie że skoro nie rozumiesz to problem leży po Twojej stronie?"

0

Produkuje perły tylko ludzie mają nadzieje na potencjał bliski Messiego czy Iniesty w najlepszej formie od zaraz, ale tak się nie da, bo jak 20 latek ma grać tak jak Iniesta w wieku 30 lat? No nie da się, a perły w szkółce ciągle są. Jedne większe, drugie mniejsze, tylko zawodnik musi coś grać, by się rozwinąć. Pamiętaj, że nie wszyscy grają dobrze w wieku 20 lat. Teraz ludzie tego wymagają, ale niestety nie da się tak.

0

Właśnie, to samo tyczy się Ciebie. Pozdrawiam :)

0

Z tego co się orientuje, to walka o Viniciusa była wcześniej niż o Coutinho. Coutinho przechodził jako zastępca Iniesty, ale na górze w Barcelonie nie pomyśleli, że Valverde woli iść często na łatwiznę i będzie wystawiał Coutinho na skrzydle.

0

Ty też nie raz piszesz głupoty i nie czaję jak tego nie rozumiesz.

4

No więc Barca musi kupić skrzydłowego i go zrobić napastnikiem, bo tylko tacy grają na skrzydłach, a nie 9. Ten twój Maxi Gómez idealny następca Suareza też nie wkręca obrońców, a nawet radzi sobie gorzej niż Jovic.

0

Hmm no to jestem ciekaw co podaje @BarcaInfo że Barca już się dogadała z przedstawicielami Jovica. Fake news? Za Fake news ban jest.

0

Może i nie są, ale już żarówki w zakładzie czy gniazdka nie wymienisz, a za wymianę jednego gniazdka bierze się 50zł.

5

Ramos go wyczyścił. Ale nikt już nie napisze, że miał dobre 5 metrów straty do piłki, a i tak prawie był szybszy niż Ramos.

0

Dobrze, że już jest zaklepany z tego co podają media. Teraz tylko dogadać się z klubem.

0

Ciekawe jaki to as w rękawie? 120 milionów i 16 mln netto?

0

Malcom, Murillo. Nie chciałem pisać, bo myślę, kibice Barcelony, to na pewno się domyślą, ale się myliłem. Jednak trzeba napisać, bo ciężko wytężyć mózg przez chwilę xD.

22

Oczywiście napisał "brankę" pewno przez przypadek, ale inteligentny pan Odesseiron musi zrobić skok na zielone i napisać coś nieśmiesznego zamiast pomóc w czymś.

0

Nie za bardzo, bo są zawodnicy, których trzeba ograć przed najważniejszą częścią sezonu, a większość bardzo dobrych trenerów tak robi, czyli próbuje ograć nieogranego zawodnika, by mógł w przyszłości pomóc drużynie. Bez znaczenia czy ma go w planach, czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?