robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest żadna teoria spiskowa tylko prawda. Valdek robi ofensywne zmiany jak trzeba odrabiać tylko. Nie widziałem, by wchodzili zawodnicy bardziej kreatywni za mniej kreatywnych, gdy wynik jest 2:0, 2:1 czy 3;0. Valverde woli zabezpieczać tyły, ale i tak często wpada piłka do bramki Barcy.
8
I tak ci co by chcieli iść na studia, to musieliby napisać matematykę. Z tym logicznym myśleniem, to tak nie za bardzo, bo znam dużo ludzi co są bardzo dobrzy z matmy, a w mózgu mają 0.
PS. W jakiej pracy ma się przerwy 10 minutowe, co 45 minut? I to jeszcze nie są one dla uczniów, tylko nauczycieli (ponoć XD). Nie dla wielkich podwyżek nauczycielom.
1
Isco też jest dobrym piłkarzem, a u Solariego nie grał.
0
Pep już do tego nie dopuści. Sterling i reszta są w dobrej formie. Już czas najwyższy, by City napisało jakąś historie.
5
Mnie to śmieszy, że ktoś jeszcze próbuje porównywać Ronaldo i Messiego w tym sezonie, jak nawet Sterling w golach i asystach ma jeden mniej punkt niż CR7, a tu cisza o nim :))). To jest niepoważne moim zdaniem.
3
Ale bez ich pieniędzy mogłoby nie być tyle transferów... A tu chodzi oczywiście o pieniądze. Nikt nie da więcej niż Nike.
11
Jaka szkoda, że nie trafił. Miałby 30 bramek! AJAJAJ
0
O czym on pitoli?! No poprawił się XD
0
Raczej większość miała na myśli pomocników, którzy harują w defensywie.
0
Rok później trenerki, a 0 zmian ciąg dalszy. Bo znowu zabraknie pary na ćwierćfinał...
1
Szkoda, że nie lobował Semedo, bo aż się o to prosiło.
1
Haha Rakitic w szoku co tu się dzieje, co taka szybka ta gra jest XDD.
1
Jak Messi ma mieć dużo asyst jak Suarez psuje takie coś? Szkoda, że sam Mesjasz nie poszedł na statystyki :(
0
Rakitic już ledwo biega XDD
0
Rakitic się dzisiaj nie obudził.
0
Tak bez emocji ta liga po Lidze Mistrzów XD.
0
Ciekawy mecz się zapowiada z tymi 4 środkowymi pomocnikami...
2
To czemu Cristiano Ronaldo tak nie krytykujesz, a najeżdżasz na kobiety, które świecą swoimi atrybutami? Ronaldo też wielokrotnie daje zdjęcia pół nagie itd. Nie gadaj, że nie robi tego dla sławy i pieniędzy, bo bez Instagrama i Face'a nie mógłby być tak znany.
Myślisz, że dziewczyny nie lubią popatrzeć na umięśnionego mężczyznę? Ale to samo robi CR7, tylko że to mężczyzna, a kobieta już nie może dla mężczyzn świecić tyłkiem. Hipokryzja wasza!
PS. O Godlewskich nigdy bym nie usłyszał, gdyby nie Wy. Ludzie, którzy to udostępniają, tę "głupotę", śmieją się i mówią o tym.
0
W Mclarenie. Nie zawsze też wygrywał :)) Proszę się doinformować.
0
Widać, żeś Janusz, bo on już tak zaczynał i drugi raz już nie musi.
0
Ploty. To nie wypali. Nie wiem ile Barca ma pieniędzy, ale chyba nie aż tak dużo :D
0
Gdyby nie kontuzje Dembele byłby kotem. 8 bramek, 4 asysty w lidze z tyloma kontuzjami? Następny sezon będzie jeszcze lepszy, bo chociaż przepracuje już presezon :). Zastanawiam się, gdzie znajdowałby się, gdyby nie kontuzje w pierwszym sezonie w Barcelonie, ale można tak gdybać cały czas.
0
W tym okienku do ataku na skrzydło nikt nie przyjdzie.
0
Ci Anglicy to teraz tacy podrabiani. Wiesz o co mi chodzi :) #NoRacism oczywiście.
1
W lidze czy z 3 ligowcem w PK, czy o superpuchar Katalonii? Bo z 3 ligowymi drużynami, to on gra co tydzień :)
2
Nie wierzę, że będzie debiut, a u nas Puig jeszcze tego nie zasmakował...
0
Według tej animacji orbity Ziemi i Apophis przecinają się dopiero w 2029 roku.
0
Bardzo świetna informacja. Pewien użytkownik się załamie.
2
RIP Vinicius i Rodrygo haHA!
1
"warto go obserwować uważam przez Barcelonę"
No trochę się to nie klei. Piątek chyba na ostro wjechał.