robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Suarez do zmiany. Taka prawda. Przez niego bramkę Barca straciła, bo nie potrafi piłki przyjąć.
0
Ale Umtiti to popsuł. Po co szedł na raz?
3
Nie no to już mnie śmieszy. Messi na glebie i Busquets czeka aż się podniesie, by potem źle mu podać, a miał dookoła kogo chciał, by podać.
2
Ale tutaj na La Rambli jest doświadczonych psychologów. Moim zdaniem zamiast gadać lepiej starać się zostać psychologiem i naprowadzać ludzi za pieniądze.
1
Często oglądam takie filmy. Ludzie mają dużo problemów XD
3
Nikomu nie musi gęb zamykać. Uwierz, nikt mu źle nie życzy i oby był w mistrzowskiej formie :)
3
Dembele wraca po kontuzji. Po co ma odzyskiwać formę na najważniejszą część sezonu. Za kilka dni mecz z Realem i najlepiej bez formy do niego podejść. Nie chodzi o cały mecz. O 60 minut, by być w rytmie. To jest młody organizm, jak Suarez ponad 30 latek gra każdy mecz, to tym bardziej Dembele.
Chyba, że Coutinho magicznie odzyska formę i na skrzydle będzie każdego w ziemie wkręcać.
0
Może się zdarzyć. Potrzeba tylko do tego wizji, człowieka ponadprzeciętnego jak Pep czy Cruyff.
3
Ta. To samo pisałeś o Arthurze - "Arthur dopiero przychodzi z ligi brazylijskiej, a Ty piszesz, że będzie grał w pierwszym składzie od razu?" No kto by pomyślał, że będziemy płakać za Arthurem w pierwszym sezonie, bo pomoc Barcy wygląda bez niego mizernie.
Mam taką opinię. Alena już ma podobne lub lekko lepsze statystyki od Vidala.
2
A ja obstawiam, że chłopak ma taki talent, że on wciągnie Rakitica czy Vidala nosem. To samo pisałem o Arthurze, to większość pisała mi, bym się puknął w główkę.
On już jest za dobry na 3 ligę. Musi po prostu dostać szansę.
0
Dopiero rewolucja LM była. To da możliwość zmiany czegokolwiek. Po 4 zespoły w LM z top 4 lig. Nawet dużo pieniędzy i już zawodnicy nie będą musieli odchodzić tylko do Realu, Barcy czy MU. Zespoły będą mogły sobie pozwolić, by zostawić jakąś gwiazdę no i jakieś transfery.
0
2:0 !
2
Valverde nawet nie widzi, że zespół ma spadek formy. On w tym nie widzi nic złego i Barca ma tak grać zawsze. Po tych słowach padłem... Ale jak?
25
Ta, gwarantuje okazje bramkowe. Malcom taki, by po tylu meczach co Suarez zyskał pewność siebie i strzelał większość okazji. Co z tego, że gwarantuje jakieś okazje jak i gwarantuje zepsucie akcji po wysiłku Dembele czy Messiego, stratę piłki, groźną kontrę. Co będzie jak przeciwnik wykorzysta 2 sytuację po nie wykorzystanych 3 Suareza? On ma usiąć na ławce i przemyśleć to, ma przemyśleć swoje zachowanie na boisku.
0
To samo jest z Coutinho. Nie zrozumcie mnie źle, ale gdyby klub taką sytuację przewidział... Dostał tak dużo szans Coutinho. Pomyślcie co by było, gdyby Puig dostał tyle czystych szans z innym młodym zawodnikiem i z pełnym zaufaniem. Wierzę, że Cou będzie wartością dodatnią :), ale takie gdybanie. To samo ze Suarezem. Malcom taki mógłby tyle pograć co Suarez poza formą, wyszłoby to na +, zdecydowanie.
0
Kto się zachowuje jak dzieci? Sam słuchałem MGK'a ale Eminem wjechał mu na psyche i to widać. Ktoś wspomni o Eminemie przy MGK'u i takie coś, nawet musi tweety o nim pisać.
Fani prosili Eminema o killshot na koncercie na koniec. Powiedział, że nie zagra. Wiesz co MGK napisał? Dobry wybór, bo każdy by zasnął przy tym rapsie. MGK co koncert gra "Rap Devil". Diss z refrenem :D :D.
To już będzie się za nim ciągnąć do końca jego życia :). Ma szczęście, że Eminem sobie tylko jaja z niego zrobił, robiąc tego dissa. 2. diss już byłby na serio. Nawet wsiadł nie do tego samochodu co trzeba było.
0
Eminem zniszczył MGK'a, to teraz musi się pokazywać w mediach, bo już świat o nim zapomniał.
0
A niech się dzieje. Dla nas dobrze, bo Vinicius sobie karierę zatrzyma i to mocno, a Hazard nie jest dobrym goleadorem. Sam to mówił nawet. Problem Realu leży w napastniku i bramkostrzelnym skrzydłowym. Jak go kupią, to będę nawet szczęśliwy, bo jeszcze Rodrygo przyjdzie.
0
To wy chyba nie rozumiecie. Barca chciała strzelić gola. Tym podaniem Rakitic otworzyłby wolne pole 2vs2 z Dembele i Messim, a chyba nie muszę tłumaczyć co robi Messi jak ma dużo wolnego miejsca. "Każde takie zagranie do Messiego i jesteśmy schematyczni" haha. No tak, jak ono idzie, gdy Messi ma zamknięte pole, to jesteśmy schematyczni, ale tam miał tyle wolnego miejsca, że mógłby zrobić co by chciał. To wy chyba nie potraficie tego pojąć kiedy przerzucić ciężar gry. Tak, Rakitic przerzucił ciężar gry, gdzie było większość zawodników Lyonu zamiast iść pustą stroną (haha).
PS. Tak przeniósł piłkę na lewą stronę, gdy zawodnicy Lyonu byli dobrze ustawieni. Był moment, kiedy można było to wykorzystać, a na tym polega piłka. Od kiedy się przejmujesz, że Messi straci piłkę XD? Raczej bym się bał o to, jakby to Messi podawał do Rakitica w takiej sytuacji. Reszta zawodników była źle ustawiona? W podobnej sytuacji Messi odzyskał piłkę z Chelsea rok temu.
0
Nie. Odpal Twittera. Dziesiątki takich obrazów.
https://mobile.twitter.com/XaviTempo_/status/1098207954099232769
Znalazlem to z Messim.
0
Niestety kolego usunięto ten post z LR, więc wyruszyłem na poszukiwania twitterowe. Oto co znalazłem.
https://mobile.twitter.com/MessiLionel1O/status/1098579569404203008/photo/1
0
Mam Ci wysłać irytację Messiego, bo Rakitic mu nie podał, kiedy były latyfundia? A kiedy Messi chce podanie jest pewny, że może je spokojnie otrzymac.
0
No właśnie. Bo pomocnicy są od wychodzenia spod pressingu.
0
No właśnie. Bo pomoc mecz zawaliła. Była statyczny i stała w miejscu.
0
Hahah De Jong przyjdzie i go wywali ze składu. Rakitic nawet nie patrzy się kto gdzie stoi. To podstawa, a on chowa głowę w piasek. Alena, Puig, Oriol załatają te dziurę na spokojnie i bardzo łatwo, bo będą zwyczajnie lepsi i się z tym pogódź. Rakitic jest do zastąpienia. Iniesty nie można zastąpić i to Iniesta powinien być wzorcem, który trzeba zastąpić jak najlepiej, a Puig i Alena w tym pomogą. Nie widzę sensu, by go trzymać w zespole skoro Puig jak awansuje musi grać.
1
On gra tak źle już drugi sezon. To nie przypadek. Rok temu grał źle od stycznia. Tera większość sezonu.
4
Chciałbym zobaczyć kiedyś 2 słońca na niebie. Ci w 1054 r. mieli okazję :D
0
Eminem ostatnio na koncercie:
0
Ciekawe czy zarząd pomyśli o kimś takim. Wtedy kadra byłaby mocna. Widać, że nie zapomina jak się gra w piłkę siedząc na ławce, co też jest bardzo ważne, a tak potrafią tylko najlepsi zawodnicy.
1
Wystarczy przejrzeć instagrama. Ludzie piszą pod profilem zawodników takie rzeczy, do Abidala piszą, by trenera zwolnili XDD. Ogólnie niezła jazda.
Podobnie ma się sprawa na twitterze.