robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Kto gra źle? Pomocnicy Barcy grają źle, a nie Dembele. On chociaż coś próbuje. Ty zdejmij klapki z oczu. Takim samym tokiem rozumowania, to Messi też gra źle.
0
Ziomek, haha zobacz co robią pomocnicy Realu i czemu Vinicius może tak grać. Jak zobaczysz, pomyśl i przyjdź znowu, porozmawiamy.
0
Dokładnie. Tak grających pomocników to De Jong wygryzie na spokojnie. Całe szczęście, że chłopak przychodzi, bo nie mogę patrzeć na tak statyczną i defensywną grę. Pomocnicy stoją w miejscu.
8
Wiecie co mnie najbardziej śmieszy? Nie wiem jak wy tego nie widzicie, ale tak samo gra wyglądała z Roma rok temu. Wracają wspomnienia? Bo u mnie tak.
Roma miała tyle sytuacji co Real tylko, że Roma je wykorzystała.
1
I czemu Coutinho nie może grać w pomocy na lewej, a Dembele na prawej? No dlaczego? Nie rozumiem tego trenera.
Jak tak wygląda dla niego równowaga w środku pola, to ja dziękuje za taką równowagę. Kolejny raz się potwierdza - defensywny środek pola = kaszana.
8
Jak Valverde zmieni dzisiaj Dembele, to Valverde pokaże, że nie ma genu zwycięzcy. Z nim na ławce Barca nie wygra LM.
Dembele i Messi jedyni piłkarze, którzy coś robią. Suarez dawno do zmiany. Pomocnicy nie robią w ogóle miejsca z przodu Dembele.
Dembele w tak grającym Realu już dawno miałby hattricka. Równowaga w ofensywie i defensywie? Właśnie widzę, bo już dawno mogło być po zawodach. Nieziemski środek pola.
1
Messi z Malcomem i Dembele nie mogą zagrać razem, bo kto ma stać w polu karnym. I do czego doszło? Że Suareza tam nie ma. Pique musi tam wbiegać!
1
Valverde, odejdź proszę, marnujesz potencjał kadry.
0
Co by nie mówić. Pomoc Realu zjada naszą pomoc, a Benzema Suareza.
1
Podejdź do nich.
3
Różnica największa jest taka, że to Real wystawił drugi raz, prawie tę samą, najmocniejszą 11. W poprzednim meczu od 1. składu nie grali Dembele i Messi. To jest kluczowe. Mam nadzieję, że dzisiaj Dembele wszystko będzie wychodzić. Najlepsza okazja, by pokazać się światu i dać znak Mbappe i kibicom Realu - Ja tu jestem i nie porównujcie mnie do Viniciusa.
0
Powinien dostać następny mecz z Realem. Jak Valverde wystawi Matsa, to będzie to bardzo niezrozumiała decyzja. Tym bardziej, że Barca ma przewagę w lidze.
6
Pierwszy mecz Dembele w 1. składzie z Realem. Oby dał dzisiaj show :D
0
Z całym szacunkiem i pokorą, ale środek pola Realu jest w beznadziejnej formie. W obronie też wydaje się, że są luki. Tylko przez totalne nieszczęście Barca może odpaść.
Jak stracimy pierwsi gola, to też tragedii nie będzie, ale jak już trafią drugiego, to będzie ciężko.
0
Tak powinno być. Dzisiaj Ter Stegen w bramce, bo Cillessen miał kontuzje, a w sobotę powinien zagrać Jasper. Ja tak bym zrobił. Należy mu się mecz z Realem. Bronił jak nawiedzony.
0
Czy Barca odmieni te nie odległa historię w PK w starciach z Realem za Mou czy historia jednak jest taka ważna jak ludzie powiadają i Barca dziś odpadnie? Zobaczymy za 1h 10 min jak się gra potoczy.
0
Nikogo nie rozpieściła. Jakbyś był obecny w dzisiejszym świecie, to byś wiedział, że piszę o mediach, które są bardzo ważne w piłce nożnej. Śmieciowe czy nie, ale ważne.
1
Lepiej odpuścić sobotnie spotkanie niż te. Oczywiście, że to jest decydujące spotkanie. Kto da gwarancję, że Barca wygra LM? Większa szansa po przejściu Realu to wygrana w PK. + taki, że możemy zakończyć sezon Realu i zostaną z niczym.
Te spotkanie będzie bardzo decydujące:
Najsłabszy Real od lat, gdyby wygrał Puchar Króla znowu przyćmił, by Barce z wygraną ligą. Najlepsza Barca od lat, która wygra tylko 1 trofeum w sezonie, tyle co Real, to będzie bardzo słaba Barca. W końcu się mówi, że kadra Barcelony jest najlepsza od lat, a Valdek ma w czym wybierać. Jak Real wygra Puchar Króla, a Barca przegra w LM, to będzie katastrofa medialna i marketingowa. Dlatego trzeba dzisiaj spiąć poślady i ich rozjechać. Innej opcji nie widzę. Inaczej ten sezon, przynajmniej dla mnie, będzie stracony/katastrofa.
0
No to już dzisiaj będzie wiadome czy Barca ma szansę na tryplet i w końcu przykryjemy Real sukcesami czy jednak Real będzie w grze o PK i nie daj jak Barca nie wygra LM, to będzie mówione, że najgorszy Real bez kadry coś tam jednak wygrał, a najlepsza Barca z najlepszą kadrą od lat tylko ligę :D
2
Oby dzisiaj był soft karny na korzyść Barcy. Z minimalnym dotknięciem nie wpływającym na równowagę. :) Jestem ciekaw czy kibice Realu w tym El Jarek i Muniak będą tak ochoczo krzyczeć jak w przypadku Casemiro, że karny był prawidłowy czy by była jednak spina podkreślająca ich hipokryzję.
2
Napiszę Ci coś. Ten Suarez, który gra w tym polu karnym... Często go tam nie ma XD.
PS. Messi to nie jedyna formacja w Barcelonie. Istnieją jeszcze obrońcy i pomocnicy.
0
No widzisz, jednak wzór nie jest tak dokładny.
@Danny Gaucho Wystarczy obejrzeć kilka meczy Realu i zobaczyć jak intensywnie i przez ile czasu potrafią mocno naciskać na przeciwnika. Jeszcze Solari nie rotował zbyt dużo.
2
Dzisiejszy mecz pokaże jak mocno chłopaki chcą zdobyć tryplet. Ten Real ma tylko siły na 10 minut. Trzeba na nich siąść i grać swoje. Oni po prost nie mogą tego wygrać z 18 letnim typem na skrzydle. Tam po naszej prawej stronie będzie multum miejsca, bo Vinicius nie potrafi grać w obronie.
Jak Valverde chce się zaryglować, to można wyjść składem - PO Semedo, prawa strona ŚP Roberto i atak Dembele-Messi-Malcom. Na prawej stronie wtedy Vinicius nie ma w ogóle miejsca i z tamtego rejonu mogą być wyprowadzane szybkie kontry. Jeszcze jakby grał Marcelo to już w ogóle.
64
Sport pozamiatał z tym ogrodem. Mocno śmiechłem.
5
pod postem eleven Vinicius vs Dembele są kibice, którzy myślą, że Vini jest lepszy xddd
Jak trzeba mieć pusto w głowie, to masakra. Mam nadzieję, że jutro już wątpliwości nie będzie.
0
Myślę, że jak Barca odpadnie z PK z Realem, nie wygra LM, to na stadionie pojawią się pustki i białe chusteczki. Bo wygrać ligę bez widowiskowego stylu, to będzie za mało według kibiców w Barcelonie.
0
Na twoim miejscu poszedłbym do technikum mechatronicznego. Ten profil pomoże Ci we wszystkim. Od mechatronika do elektryka czy spawacza. Słabo jak nie rozważasz technikum.
0
Oni sami już się gubią w tym co piszą. Nic nowego.
16
Co ty gościu piszesz. My chyba inne mecze oglądaliśmy. Malcom wchodził w ich obronę jak w masło, a jak była kontra to odsadził na sprincie Marcelo na kilka dobrych metrów.
Poza tym, kto kim kręcił? Bo mi się wydaje, że to Semedo kręcił Viniciusem. I nie, Vinicius nie ma takiego pokrętła jak Malcom. Malcom ma jeszcze balans ciała bez piłki i samym balansem myli zawodników.
I porównaj ile minut zagrał Vinicius, a ile Malcom. Ten zły Malcom strzelił gola, a ten dobry Vinicius zmarnował kilka sytuacji.
PS. i ten komentarz o Turanie i Pogbie. Litości, ty się nie znasz na piłce.
0
Jak chcesz, to ci mogę przypomnieć czasy kiedy Real wygrał z Barcą pół rezerwowym składem, a najsilniejszym przegrał.
I co ty porównujesz. Wtedy nawet Messi na ławce nie siedział.