robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Buhahahhaha bo Suarez 32 letni chłop nie jest zmęczony, a 21 latek oddycha rękawami. Niesamowita logika.
0
Jedyny plus złej gry BVB i możliwy brak mistrzostwa, to taki, że Sancho będzie odrobinę tańszy :D.
0
Profesjonalne korki do 500 zł. To tak się da?
3
Semedo na PO, Pique na ŚO, Arthur za Modrica, Busquets za Casemiro, Rakitic za Isco, Suarez za Griezmanna, Dembele za Promesa i Malcom za Bale'a.
0
Pisze coś do mnie gościu, który nie potrafi napisać dobrze nazwisko niektórych piłkarzy Barcy. Coś niewiarygodnego.
2
Umiejętności nie oszukasz nawet walką.
27
Ja nie mogę. Jedyny sposób go zatrzymać to jest gra ofensywna. Wystawienie środka pola, który jest nastawiony na ofensywę. Barca w defensywie gra w 10, bo Messi nie biega i chcąc nie chcąc przeciwnik będzie sobie robił przewagę. Ja nie mogę. Co tu próbować go zatrzymać jak jest jeden sposób, najlepszy.
0
To ja również coś dodam. Mając jednego mniej w obronie starasz się atakować, a nie oddawać piłkę!! Dlatego jak Messi gra, to trzeba grać ofensywnie z Coutinho i Dembele po bokach, bo inaczej się nie da. Oddasz piłkę, tak jak Valverde to poczynił, wystawiając defensywną pomoc i przeciwnik taki jak Real w każdym miejscu na boisku ma przewagę. Nie widziałeś jak Benzema schodził do skrzydeł i rozgrywał czy Modric? Tworzyli sobie przewagę, by potem podać w pole karne, dlatego Barcelona NIE powinna wychodzić defensywnie tylko starać się atakować i trzymać piłkę.
29
To jest magia jak Real jest pompowany medialnie. Bayern ich gniótł, to każdy pompował, że Real to nie chłopcy, ale mężczyźni i ważne jak kończysz, a nie zaczynasz. Była śpiewka, że styl się nie liczy, bo tylko wynik ludzie będą pamiętać.
Barca tak samo wygrywa jak Real, to jest burza, że zwycięstwo niezasłużone itd. Z Xaviego się śmiali się. Hipokryzja sympatyków Realu i przeciwników Barcy!
50
Nie doszedł, ale dojdzie w sobotę jak Dembele ich pociśnie.
0
Ten mecz przypomniał mi o Romie. Trochę niewiele się zmieniło. Tym razem był szybki Dembele na skrzydle, a nie wolny Paulinho, a nie oszukujmy się. Za nim Paulinho dobiegłby do piłki to już każdy zdążyłby się ustawić.
0
Messi nie miał czasu na strzelanie bramek Realowi. On musiał pielęgnować swój ogród, bo Casemiro ciągle jeździł na wślizgu.
0
Otóż się mylisz, bo Valverde ma piłkarzy do równie pięknej gry. Alena-Coutinho-Arthur w pomocy. Dochodzą do tego Dembele i Malcom. W rezerwach gra Puig. Dojdzie jeszcze Frenkie de Jong. Jak w następnym sezonie Barca będzie grała tak samo nudno, to będzie znaczyć, że to wina trenera, a nie piłkarzy, bo Ajax mając słabszy środek pola gra ładniej.
0
Niestety, ale się mylisz, bo przez to prawa strona nie chodzi, przez co Barca jest czytelna. Ogarnięci obrońcy przeciwnika = 0 zagrożenia. Messi nawet często gra po lewej stronie i podaje do Alby, a Dembele powinien grać na prawej stronie, by rozgrywać też piłkę z Semedo. Wczoraj jedna akcja Semedo-Dembele i gol. Dembele ma hamulec na lewej stronie, bo to prawo skrzydłowy i trener nie wykorzystuje pełnego jego potencjału. Jego najlepszy mecz w Barcelonie w tym sezonie, to mecz na prawej stronie.
2
Chodzenie na mecze lub oglądanie meczy, by tylko drużyna wygrywała to też złe patrzenie na futbol. Piłkarze mogą mieć inne zdanie, bo oni dostają kasę za wygrywanie, ale dla większości kibiców w tym kibiców Barcy piłka nożna powinna być jak teatr, by się rozkoszować grą na najwyższym poziomie, fantastycznymi podaniami, a nie zatrzymywaniem akcji i podanie do tyłu/najbliższego zawodnika.
1
Elegancko, teraz już wiem na co Malcom był oszczędzany.
0
No wczoraj pressing Barca był niesamowity. Taki dobry i dyskretny...
0
Nie ma karnych i tyle. Mógł gwizdnac, ale nie musiał. Dobrze, że sędzia był konsekwentny i nie odgwizdal też karnego na Rakiticu. Takie sedziowanie mi się podoba. Kontakt Semedo na Viniciusie wpłynął na równowagę czy co innego? Nie to dziękuję i nie ma karnego. Piłka nożną to nie koszykówka
46
No no jak to prawda to im współczuję, bo Dembele przy Viniciusie to Top Model
11
Albo to taktyka Messiego, by nie marnować karnych w ważnych momentach :D :D
35
Dembele ma coś z Cristiano, a wszyscy eksperci mówią, że takie coś mają tylko najlepsi gracze na świecie. Jak mu nie idzie, gra źle, jest niedokładny, to i tak potrafi nabić statystyki. Zawsze jest ten konkret. Gol, asysta, jakiś kluczowy drybling czy genialne podanie na wolne pole. Takich zawodników potrzeba, z takim mega szczęściem.
1
Oby Valdek po tym meczu poszedł po rozum do głowy i zobaczył, że ustawianie defensywnej pomocy jest bez sensu, bo wtedy gorzej się gra w defensywie niż w ofensywnym ustawieniu. Chyba każdy to widział dzisiaj? To nie pierwszy raz.
1
Fakt jest taki, że pomimo defensywnej pomocy tam było dużo miejsca. Słaby pressing.
4
Myślałem, że Malcom wejdzie i pomęczy obronę Realu, a tam po ich lewej stronie pustka jest.
11
Bale jak ja na orliku XDDD
0
Suarez dzisiaj jak profesor Griezmann czy Costa. Mało co gra, się pokazuje, ale jednak potrafi zdobyć się na konkrety.
1
Roberto nic nie pomaga Semedo.
2
Suarez strzelił bramkę, ale jeden z najgorszych na boisku. Dzięki niemu Busquets dostał żółtą kartkę, bo pcha na chama piłkę do Messiego.
0
Taka gra się zemści na wynik.
2
Brawo Valverde. Sprawiłeś, że komentatorzy najwięcej o 18 latku mówią, bo tam są hektary wolnej przestrzeni. Niezły balans w środku pola, niesamowite.