7

Właśnie obejrzałem misję futbol. Smokowski ma rację, Messi sam gra w ataku i tylko on. Jeszcze Dembele coś próbuje. I to każdy widzi, dziennikarze w Polsce, komentatorzy BeIN Sports, dziennikarze Marci, Asa czy Sportu/Mundo.

Ale Valverde myśli, że tak musi być. Messi wyłączony z gry - pierwszy mecz Chelsea rok temu czy potem Roma i kibel.

4

Vinicius - Casemiro powiedział mi, że był dotknięty. Jak przeciwnik go dotknął to jest klarowny karny.

Geeez do jakiego poziomu schodzi piłka nożną, a karnych takich na Real może być więcej bo Vinicius to symulant. Graczy jak Dembele czy Messi się szanuje.

No i mam nadzieję, że po takich dotknieciach będzie z 5 karnych na Messim i kilka na Suarezie w środę i sobotę. A pamiętacie sytuację Dembele z Getafe co zrobił ich jak dzieci? Został odepchniety. Karny 100000x bardziej klarowny niż te 2 w meczu Levante-Real.

8

Kiedyś naprawdę na karnego trzeba było się napracować. A teraz? Byle kontakt to karny. Ten sport schodzi na psy.

0

Boshe jak nie znasz przepisów to się nie udzielaj. Co z tego, że był lekki kontakt. Casemiro stracił równowagę? Przeszkodził mu w czymś? Ludzie to jest piłka nożną, nie można dyktowac karnych za takie coś, bo Messi miałby po 10 karnych na mecz. Już nie popadajmy w skrajność, że taki niewidoczny kontakt to karny. No ludzie. Karnego nie można bylo za to podyktowac.

1

Ok szefie. Mają nie porównywać czasów Guardioli do obecnych. To co powiesz o wypominanie typu, m.in przez Ciebie - "Nawet Guardiola tutaj nie wygrał", "Barca zawsze grała źle w lutym", "Poprzedni mecz Barca zremisowała 1:1 na tym terenie, to czego oczekiwałeś?"

1

Dużo komentarzy pod tym starym filmem na temat Kepy XD.

OMG jaki to mem! HAHA

1

Nie to nie jest. To przy rożnych już w ogóle nogi niech piłkarze nie podnoszą, bo niebezpieczne zagranie.

PS. Gdyby na Messim takie odgwizdywali, to Messi co sezon biłby rekord bramek. //CLOSED

1

Beke z nich ciśnie. Nawet z Butragueno.

3

Myślę, że nawet jakbyś był ślepy, to by się dało zobaczyć głupotę tych kibiców...

1

Mam nadzieję, że w środę nasi zawodnicy bez litości się z nimi rozprawią, a Dembele to niech wkręci tego Carvajala, Casemiro, Vasqueza i innych w ziemię.

Kibic Realu Yerlod: Takie rzeczy jak draśnięcie buta o coś serio da się czasem usłyszeć. A podejrzewam, że gdyby nie było kontaktu, to Casemiro nie zanurkowałby aż tak.

Aha, więc i tak zanurkowałby. Ale oni są śmieszni. Suareza to wyzywają, a sami nie mają problemu z symulkami. Hipokryzja wasza kibice Realu sięga zenitu. Naprawdę.

2

Kilka miesięcy później taka sama gadka po 1/2 LM i po finale LM. Ahh ci piłkarze Realu.

0

Nie chciałem, by to było uznane za prowokacje.

1

Ta, najlepiej to stać w miejscu i dać sobie strzelić bramkę.

0

Wcale się nie zdziwię jak Real wygra kolejny raz LM.

Też jestem ciekaw czy Levante zachowa się z honorem i godnością jak na męski klub przystało czy będą składać pisma i płakać w mediach jak Real, by ten sędzia już nigdy nie sędziował XDD.

0

Ale dali pożywkę Pique teraz :)) Niech teraz objadą Real dwa razy i Pique coś powie w mediach o tych błędach na korzyść Realu - coś w stylu - teraz siedzicie cicho, a wcześniej płakaliście.

10

Na twitterze według kibiców Realu wszystko jest ok XD.

Jakie oni mają klapki na oczach, to szkoda mówić. Masakra.

2

A bym chciał zobaczyć reakcje El Jarka, Muniaka i kibiców Realu na takie padolino Suareza.

Tym czasem u pierwszego cisza, a u drugiego obcierka, że się z bólu nie da wytrzymać. Tam nawet obcierki nie było.

4

Symulka Busquetsa wypominana 10 lat po i nadal najbardziej lajkowany klip piłkarski na fejsbuku. OK OK.

Casemiro w ciągu 2 lat popisuje się takimi symulkami z 10 razy. Każdy po tygodniu zapomina. Widać jaki mają kompleks Barcy, widać.

13

Real gra źle:

-Sędzia odgwizduje spalonego
-Sędzia daje 2 rzuty karne, jeden może być, drugi czysta symulka, wszystko na kamerach.

Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że ta presja na sędziów ze strony Realu zadziałała. Nawet karny powinien być powtórzony, bo Bale zmienił ze 3 razy tempo. Jaka parodia XDDD

0

Co się dzieje XD

0

Ale Real głupio biega. Z umiejętnościami piłkarzy Barcelony wychodzenia spod pressingu mecz z Realem powinien być wygrani. Niby El Clasico rządzi się swoimi prawami, ale ważna jest forma, a gracze Realu jej nie mają.

edit: Oliwa sprawiedliwa.

0

Spokojnie, Real wie co robi płacząc o sędziów. Wywierają znowu taką presję, że znowu w LM będą pod nich gwizdać. Swoją drogą, to rok temu chyba była taka sytuacja też z Realem w roli głównej w nożnej, że oni oburzeni, sędzia BE, robili jakieś petycje, by już więcej nie sędziował z MARCA i ASem na czele.

Czekam tylko na gazetki Marci i AS'a - VAR znowu działa, odgwizdany prawidłowy karny.

Gdzie tam prawidłowy. Taki sam prawidłowy jak spalony Ajaxu.

1

Zwolnić tego typa w żółtym kubraku i tyle. Ewidentnie sędzia złapany na poddaniu się presji "wielkiego" Realu. Taki nie nadaje się do sędziowania.

AHA! Ostatnio szef sędziów mówił, że jak do Varu przywoła sędzia VAR, to jest zwolniony. Czekam, by zwolnili całą ekipę.

3

Efekt płakania Realu o sędziów. Teraz ob*rani i wszystko pod nich będą robić.

2

Pokazali jacy są sędziowie zero-jedynkowi w stosunku do Realu. Z Barceloną stosują jakąś interpretacje. Kolejny raz Real pchany za uszy, a podobno to liga pod Barcelone XDDD.

PS. Ten gościu dostać powinien trybuny za tę rękę. Chronił twarz, karny niezrozumiały, ale powinien takie coś przyjąć na twarz.

0

Jak da za to karnego to będzie śmiesznie XD W głowę to przecież leciało.

Kolejny raz widzimy przykład jak sędziowie są 0 1 w stosunku do Realu, a do Barcelony stosują interpretacje. No sens. Skoro tu jest ręka, to w meczu Ajax-Real powinien być gol zaliczony.

1

Żótła?! Za co? Haha jaki symulant. Nie mogę się na niego patrzeć. Gdyby przeciwnikom Barcy dawali za takie coś żółte, to Barca co mecz grałaby z przewagą.

4

Ta, Cillessen to wiedział, skoro zszedł i kopał we wszystko co popadnie.

0

By Chelsea odratować, to tam trzeba zarząd z wizją z właścicielem, który to kocha, a nie który siedzi na Bahamach i ma wywalone w trenera, piłkarzy, fanów i klub.


Potem trzeba zatrudnić trenera z wizją jak Pep, który przebuduje kadrę i nie zrobi swojego zaciągu zabierając z poprzedniego klubu własnych zawodników itd.

Kepa? Trybuny do końca sezonu. Karygodne zachowanie, pokazał gdzie ma trenera.

2

Współczuję Kepie XDD ale jaja, niezłą jazdę pewno ma.

A jak skończyła się dogrywka to szedł do zebrania zawodników i trenera jak dziecko wracające z podwórka wiedząc, że rodzic był na wywiadówce godzinę wcześniej, jak na nieuniknione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?