1

Człowieku, z tym wejściem ciałem i leży zaczynasz mnie denerwować. Jak Ramos wjedzie w Messiego ciałem, to też padnie jak zabity. Czysta fizyka. Nie da się obronić jak ktoś w Ciebie biegnie z prędkością 30 km/h.

Poza tym, na tym filmiku? Serio? Byki od lekkiego popchnięcia w La Liga się wywracają ot tak w polu karnym, jak tu na filmiku.

Xavi już dawno z takich ludzi jak Ty się śmieje, którzy mówią o warunkach fizycznych.

44

W takim razie wszystkie kluby to sztuczny twór. Co, już żaden klub nie może powstać, bo szanowna paczka starych klubów założonych ponad 100 lat temu się nie zgadza? Tamte kluby też ktoś musiał założyć. Poza tym, RB Lipsk jest bardzo mądrze zarządzany i nie widzę problemu, by powstawały nowe kluby walczące o największe trofea. Piłka wtedy jest ciekawsza, bo co to za piłka jak ktoś się pojawiał w Arsenalu i od razu transfer do Realu czy Barcy? Teraz piłka jest ciekawsza, bo większość klubów może sobie pozwolić na zatrzymanie gwiazd.

4

Oho Felix Brych na rewanż Real-Ajax. To już wiadomo kto przejdzie :D

1

Lengleto ma ten słynny łokieć XD. Gdyby wjechał w niego mocniej, to byłby sprawdzany na Varze drugi raz.

0

Przecież to są taki memy, tylko o piłce nożnej.

4

Zobacz o ile metrów był stratny Dembele, a prawie dobiegł pierwszy do piłki :D

0

Można zwrócić uwagę, że najlepszy swój mecz zagrał po prawej stronie.

14

Vinicius ma coś z Neymara i to jest pewne. Wywraca się więcej razy za podmuchem wiatru niż roczne dziecko próbujące chodzić.

0

Myślałem, że będzie VAR jak Lenglet wjechał z łokietem na twarz Ramosa, bez pardonu go tam pocisnął XDD.

0

Lenglet z Pique to dwa dziki dzisiaj. Jak oni blokowali piłki... POEZJA, blokowali piłki tak jak powinni blokować najlepsi obrońcy czyli ciałem, zdrowie wystawiać na próbę, ale mecze z Realem, a Valladolid to dwie różne rzeczy.

0

Za mało Barca piłką gra. Przez to Dembele nie może pokazać swoich atutów;.

1

Dembele tak w tym klubie poukładali, że nawet mu się nie chce dryblować. Tylko podaje do Suareza. Być może Suarez go w szatni ustawił, że się chami nie raz i już podaje XD.

0

Następny wyjechał. Nikt tu nie "fanbojuje". Gaszą Viniciusa tam, ale kilka razy bardzo groźnie przebiegł po tamtej stronie.

0

Dembele nic nie pokazuje na razie, bo podania są najważniejsze, a nie drybling. Jest lepiej ustawiony przeciwnik, to do niego podaje, np. często na środek do Suareza.

0

Ale nie poda do Dembele XD

0

Vinicius stracił już mój szacunek. Symulant.

0

Przecież Umtiti nie gra.

9

Ludzie... To się zaczyna robić śmieszne. Komu ma niby zamykać japy? Chyba kibicom Realu, bo każdy kibic Barcy na niego liczy. Jak Dembele ma, np. nie grać, a gra Coutinho to na co liczę? Że walnie hattricka. Tylko na to.

0

No, a nie? Nie rozumiem oburzenia. Każdy mu kibicuje, ale fakty są takie, że ciężko się gra na takiego skrzydłowego i mały procent obrońców ma dzień, w którym zatrzymuje takiego napastnika.

Przez wolniejszych zawodników Semedo i Roberto byli w ziemie wkręcani.

0

Tak faulował, że Vinicius przebiegł jeszcze metr, ale skumał się, że ma piłkę za daleko i padolino.

0

Oby dzisiaj Roberto nie faulował głupio Viniciusa, bo wiemy, że takie faule mu się zdarzają. Semedo się powstrzymywał chociaż przed głupimi faulami.

0

Kto ma zerowe pojęcie o piłce? Barcelona w obronie gra w 10, nawet w 9, bo Suarez się nie cofa, a ty chcesz oddawać piłkę przeciwnikowi i się wycofać na własną połowę? Niski pressing robić, gdzie w każdej przestrzeni na boisku Real może robić sobie przewagę, bo w każdym rejonie, gdzie zbiegnie Benzema razem z Modricem do skrzydłowego z obrońcą zrobią sobie przewagę dosyć łatwo?

0

Oczywiście, że jest bo kupili bramkarza w cale nie lepszego od Navasa.

0

A co innego niby XD? Miałeś obronę Barcy w meczu z Realem i mogło się skończyć już w pierwszej połowie 3 do jaja. Weź stary przestań takie rzeczy pisać. Powiedz to Pepowi, to Cię wyśmieje i każe się nie pokazywać nawet w internecie. To, że u ciebie w okręgówce nie macie siły zakładać pressing, to nie znaczy, że piłkarze Barcy nie mają siły. Lepiej mieć piłkę przy nodze niż głupio biegać za piłką.

5

Ile mam jeszcze ludziom tłumaczyć, że obrona Barcy to wysoki pressing? Kibic Barcy i nie może tego pojąć. Weź mi to wytłumacz XDDD

1

Szczerze? Taki talent w następnym sezonie powinien otrzymać multum szans, a nie tylko w PK.

0

Jestem pewien, że ktoś inny się pokaże w futbolu i Barca będzie miała jeszcze lepszego lewo skrzydłowego. Odpalił? Nie poprawi wykończenia w przeciągu roku i skończy się cierpliwość do niego. Kupią kogoś lepszego.

2

Rozwaliłeś system. Multi color screen wyskoczył. Kurtuła top 5 na świecie XDDD. A i to nie zasługa Florka, że wyciągnął go za 35 mln. To zasługa jego kończącego się kontraktu.

0

Florek na każdym kroku powtarza, że Benzema, to najlepsza 9 na świecie, a Marca dalej wymyśla transfery do ataku? Bujną wyobraźnie mają kibice Realu w tej gazetce XD.

1

Nike chce wypuścić takie piękne klasyczne koszulki, a na następny sezon robią taką kaszane? Nie rozumiem tu czegoś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?