1

Coutinho i Malcom. Coutinho już pokazał na Mistrzostwach Świata, że w środku pola może być przydatny, a takiego Malcoma można spróbować na "9" skoro Valverde nie daje mu szans gry na lewym skrzydle za Coutinho, a na prawym nie może grać, bo jest Messi.

0

Jaki widzisz problem? Napisali samą prawdę.

edit: Teraz zobaczyłem ile artykułów się od nich pojawiło. Ale z tym, że nie wolno opierać gry na Messim, Vidal i Coutinho bez argumentów, to sama prawda.

1

Uważam, że trener idzie na łatwiznę i zamiast nauczyć niektórych piłkarzy gry na nowej pozycji, to woli ich posadzić na ławce.

1

Marca w punkt!

6

Wiesz z czego słynie włoska piłka? Oni są do tego przyzwyczajeni.

2

Jeśli nie podobała Ci się twoja dziewczyna, to po co z nią zrywałeś? Wystarczyło popatrzeć na dziewczynę kolegi, która jest jeszcze gorsza. Tak właśnie wygląda twoje porównanie.

4

W sumie grają podobnie jak Barcelona tylko, że w Barcelonie gra Messi. Ot, taka różnica.

0

Nie pisz głupot, bo Messi też często traci piłki, a po wczorajszym to Barca straciła gola.

6

Gra na ryzyku do przodu, a nie do najbliższego = straty. Tylko dzięki takiej grze może stawać sie coraz lepszy, a nie stać w miejscu.

3

Raczej nie. De Jong i Arthur muszą grać razem, ale zapewne skończy się tak, że będzie grał na zmianę z Brazylijczykiem, a pierwszy, żelazny skład będą mieć Busquets i Rakitic.

0

Ajax znowu sobie strzela. Manita. Proszę o taka grę z Realem.

0

No, ale jeszcze przez 3 sezony, np. może coś ugrać PSG, a to dużo w piłce nożnej.

0

Komentarz usunięty

0

MGK po koncercie Eminema, gdy ten nie chciał zagrać KILLSHOT, napisał na twitterze - Dobry wybór, publiczność by zasnęła przy tym nudnym rapsie. Taki kogucik z niego, na każdym swoim koncercie gra Rap Devil. On jeszcze bardziej prowokowałby Eminema, gdyby mu ten nie odpowiedział.

Ale pewnie zabolałoby go to, tylko by nie pokazywał. Sam widziałeś jak EM mu na psyche wjechał XD. Teraz gul mu skacze jak ktoś wspomni o Eminemie.

1

Się zobaczy. MGK pewnie próbuje napisać diss na Eminema, ale mu nie wychodzi, bo wszystko jest za słabe XD. A tak na poważnie, jak MGK nagra w kierunku Eminema jakiś diss, to EM go zniszczy i tyle. Eminem sobie zrobił na tym dissie z typa jaja i to niezłe jaja. To nawet nie było na poważnie, to tylko zabawa. W drugim dissie już, by go pojechał totalnie.

1

Eminem pewnie sobie nic z tego nie zrobi, ale czuć nową płytę w powietrzu i pewnie sobie znowu podissuje ludzi. Tym bardziej, że MGK ma do niego jakiś problem jeszcze.

4

Jak Arthur wyzdrowieje, to liczę na taki środek pola. Alena-Arthur i ktoś z dwójki Rakitic/Busquets, a z przodu Dembele-Suarez-Messi.

6

Valverde po raz kolejny musi się przyznać do wyboru złego składu.

0

Ta, jak widać jednak można zagrać Coutinho, Dembele lub Alena w pierwszym składzie i Barca wygrywa. Ofensywnie, a wygrywa? Nie było za słabej obrony? Jak to?

1

Jest niedokładny, bo on ma ciąg na bramkę i dużo ryzykuje podaniami. Jak wyjdzie, to podanie genialne. Jak nie, to strata i lepiej takie podania niż tracić piłkę, bo stoi się w miejscu i nic nie robi.

5

Wystarczyło wpuścić Dembele, który w 5 minut zrobił więcej niż Coutinho i Suarez razem wzięci przez 45 minut.

0

Same katastrofalne, dramatyczne i absurdalne decyzje personalne. Wpuścił Dembele na prawą stronę, ale zdjął Semedo. No ja nie wytrzymam.

0

Logika - Barca próbuje ugryźć z kontry, a nie ma żadnego szybkiego skrzydłowego. Jest z przodu tylko wolny Suarez. Wystarczyło tylko wystawić Dembele i Malcoma po bokach. Zrobili, by większą robotę niż Coutinho i Suarez.

1

Pomoc jest w tragicznym stanie. Pomoc PSG jest bardziej kreatywna z Di Maria i Draxlerem na środku niż z Rakiticem i Vidalem.

0

Ale Xavi to był Xavi. Miał wtedy więcej kreacji niż Rakitic i Vidal razem wzięci, a wtedy jeszcze był młody Busquets no i Toure. Znacznie lepsza pomoc niż teraz.

6

Wina Valverde, bo ktoś tych zawodników bez formy wystawia. Pomyśl.

0

Nie da się tego oglądać, kompletnie. Wędka Suareza i Vidala i Dembele w następnej połowie, by ten wynik jeszcze dało się odratować. Cały tydzień czekania, by zobaczyć 3 defensywnych pomocników. Tam tylko Messi gra.

16

Żaden szanujący trener Barcelony i innego zespołu nie wystawi 3 pomocników defensywnych, ale to nigdy. Jak, ale jak Barca ma grać dobrze w obronie jak ci zawodnicy włącznie z Pique są przystosowani do trzymania piłki, a nie jej oddawania?

To jest wina Valverde i tyle. Skoro zespół gra źle od kilku spotkań, a ten nie ma jaj, by posadzić Suareza na ławce, to coś jest nie halo. Nie uważacie?

2

Miał taki dobry początek, że miał złe podania i nie potrafił przyjąć piłki od Pique. Do jakiego stopnia gra tak źle Barcelona, by chwalić zawodnika Barcy za takie coś? To jest obowiązek.

0

Żenująca pomoc, do jakiego stopnia jest zaniedbana pomoc, by grała tam 3 defensywnych pomocników. A atak to w ogóle parodia. Suarez tracący piłki. Nie potrafi przyjąć podania Coutinho, strata > złe ustawienie obrony > gol i tyle.

Vidal i Suarez wędka w przerwie. Jak tego Valverde nie zrobi to nie wiem. Ewidentnie jest coś nie tak.

Szczerze? Riqui Puig byłby tutaj zbawieniem za tak grającego Vidala i Rakitica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?