robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
I dobrze. Widocznie nie tylko na La Rambli ludzie widzą co się dzieje. Multum komentarzy widzę typu - "Imagine Coutinho-De Jong-Arthur midfield. I odpowiedzi typu - "Wake up man, Valverde won't do it."
Albo - Move Dembele to right wing, he is better there with Semedo.
Lub - Valverde is not a coach for FC Barcelona.
1
Co do twojego komentarza o Hudson Odoi.
http://prntscr.com/mod8b6
http://prntscr.com/mod9kn
Nasi kibice już się zatroszczyli o poinformowanie Abidala co chcą i kogo widzieć.
2
"Jeśli dobrze pamiętam, rywalem był Real Betis. Barça wygrała 4:0 i rozegraliśmy świetny mecz. Wystąpili Neymar, Messi i wszystkie pozostałe gwiazdy. Spędziłem czas bardzo dobrze."
Już mi się podoba jeszcze bardziej :D :D - Rozegraliśmy świetny mecz hehe, kibic i piłkarz w jednym, takich się ludzi szuka.
0
Moim zdaniem De Jong zjada Rakitica :) Można do tego dodać, że Frenkie ciągle przy wystawianiu się do podania, przyjęciu piłki monitoruje sytuacje na boisku. Rakitic tego nie robi. A więc jak De Jong przyjdzie i nie będzie miał pierwszego składu za Rakitica, to będzie parodia. Haha niby w holenderskiej lidze więcej miejsca, ale Rakitic boi się nieraz do samego Messiego podać do przodu, gdy ten chce od niego piłkę, a w LM w ogóle De Jong w słabszym zespole gra... To na jak niskim poziomie stoi linia pomocy Barcy, to jest tragedia, trzeba o tym głośno mówić, ale większość się boi.
0
Jedno z kilkudziesięciu najlepszych flow samego Eminema. To się nazywa rap.
1
Racja. Moim zdaniem De Jong na pozycji Busquetsa nie zmarnuje się, ale nie wykorzysta pełnego potencjału. Ma ten ciąg na bramkę.
1
Pomoc Barcy to przeżytek i trzeba coś z nią zrobić. Skoro nie mogli przejść przez 3 lata 1/4 LM, to znaczy, że coś jest nie tak.
0
Tak tak. W końcu Valverde wykorzystał, by potencjał ataku. Musiałaby być wielka wymienność pozycji, bo Messi na 9 cały mecz mógłby się nie sprawdzić. No chyba, że Barca miałaby De Bruyne i Silve w pomocy, by mogli mu dostarczać gały i robić miejsce.
0
W Marce to pracują pisarze fantastyki? Tylko głupiec chciałby, by Bale został włączony w transfer Hazarda czy Eriksena.
0
Poza tym, były robione sensowne zakupy do pomocy? Jakaś gwiazda? Teraz jest ogarniana ta pomoc. Tak gra, że Barca co roku od 2015 odpada w 1/4 i ten słynny Wasz Rakitic w ogóle nie istniał w każdym z tych meczy, bo był przyćmiony przez Florenziego czy kogo tam jeszcze.
1
OMG... Do jakiego niskiego poziomu doszła linia pomocy, by szukać następców Rakitica XDDD.
Idealne wzorce powinny być każdemu znane i to po Iniescie trzeba dziurę załatać, a nie po Rakiticu jak odejdzie.
1
No skoro wyjazd z Rayo czy Valladolid, to ciężki mecz na ciężkim terenie, to spokojnie mecz z Schalke na wyjeździe także możemy takim uznać.
6
Styl nie jest ważny tylko wynik. O stylu nikt nie będzie pamiętać, a jednak 2:3 City na bardzo trudnym terenie jest lepsze niż 0;0 Barcy na trudnym terenie.
9
Czekaj czekaj. Piszesz, że historią nie można żyć? To czemu przywołujecie ciągle - "Barca w lutym zawsze ma spadek formy", "Nawet Pep zremisował z Lyonem na ich terenie". Hipokryzja Wasza.
1
Racja :) Rzadko mylę się jeśli chodzi o takie banały ;D
19
Guardiola - Mecz trzeba wygrać? No problem, ściąga napastnika i wpuszcza szybkiego skrzydłowego.
Valverde - Mecz trzeba wygrać? No problem, ściąga szybkiego skrzydłowego, wpuszcza jeszcze wolniejszego skrzydłowego, zostawia na boisku potykającego się i wszystko tracącego napastnika.
#TheDifference
25
Ale Atletico piękny mecz dzisiaj. Aż chciało się oglądać :D. Znowu poczułem te emocje na meczu LM.
13
Można powiedzieć, że Messi ma autostradę po Złotą Piłkę, istny autobahn. Niech tylko tego nie spartolą.
2
Ale Saul przy strzale był na spalonym. Jak to uznali bramkę? Przecież absorbował uwagę bramkarza i to Szczęsny przez niego nie obronił, na pewno :))
Taki followup do meczu Ajax-Real.
0
To była kwestia wolna do interpretacji skoro go zawołali. Mógł uznać bramkę, ale sędzia znowu obsrany.
0
Wy też macie wrażenie, że jeśli przywołują sędziego do ekranu, to ten sędzia co idzie do ekranu myśli, że musi anulować bramkę? Przecież przywołują go do ekranu, bo kwestia wolna do interpretacji. Tak, by go nie wołali przecież. Widocznie na VARZE nie chcieli interpretować tego, to zawołali sędziego.
Kontrowersyjna sytuacja.
0
Można też zmodyfikować własną taktykę. Czy też o tym zapominamy? Oddać piłkę, zagrać na kontry z pressingiem od połowy. Strzelić gola czy dwa i wrócić znowu do filozofii. Wtedy przeciwnik nie może stać w niskim pressingu.
0
Umiesz czytać ze zrozumieniem XD?
0
No, ale potwierdzasz tylko tezę, że styl jednak ludzie pamiętają. Geez. A tutaj ludzie piszą, że styl i tak jest nieważny jak się zdobywa puchary, bo nikt tego pamiętać nie będzie. Raczej nie będą pamiętać zdobytego pucharu. Taka gra jak Barca Guardioli zapada długo w pamięci, to jest coś szczególnego. A tak? Ludzie, by tylko wspomnieli, że Barca w tym roku, np. coś wygrała (bez stylu) i tylko tyle. Nie rozpływali, by się nad tym, nie rozmawiali o tym dłuższy czas.
6
No życiowe formy. A dzięki komu te życiowe formy osiągnęli? Przyszedł na samograja Guardiola? Czy wprowadzał swoje zasady itd.?
2
Każdy teraz pisze - styl nie jest najważniejszy, ale moim zdaniem taki styl idzie razem w parze z dobrymi wynikami. Dużo sytuacji, trzymanie piłki ofensywna gra, strzelane gole = dobry styl. Teraz jak Barca ma 2 sytuacje na mecz 100% i strzela jedną bramkę, to styl jest uważany za defensywny.
Teraz City Pepa nie ma stylu. Grają jak Barca Valverde. Nie wiem co im się dzieje. Szoku doznają jak grają w LM? Po ostatnich meczach w PL City nie spodziewałbym się.
0
Jak są wyniki, jest ofensywna gra, to i styl = dobry. Jak Barcelona na cały mecz z Levante ma 2 sytuacje i strzela jedną bramkę, to styl nie jest dobry.
2
Jesteś pewien? Bo Barcelone Pepa większość pamięta. A Brazylię też pamiętają ludzie jak swego czasu grali pięknie. Czasy Cruyff'a też są pamiętane, a ile minęło.
0
Rzut karny powinien być. Faul był kontynuowany w polu karnym. Dziękuje, do widzenia.
0
Zwykła bomba w środek bramki, gdzie każdy profesjonalista powinien to potrafić, a oni się spuszczają, że CR7 niesamowity XDDDD