robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nikt nas nie sprzedaje. Ułatwi to wyjazd pracownikom wykwalifikowanym z poza Unii. To nie będą zbieracze truskawek.
0
Brak Gomorry tutaj to wstyd. Tym bardziej, że każdy sezon trzyma największy poziom.
2
Barca celuje w De Ligta :))) I będzie nasz na 1000%.
0
No to ty ;D
0
Takich zwrotek można słuchać nieskończoność .
Eminem na feacie zawsze wymiatał :D To jest chyba jedyny artysta, z którym na feacie można zrobić oddzielną piosenkę (Wyciąć jego zwrotki i skleić ładnie). Poza tym, to już nie twoja piosenka jeśli masz go na feacie :D
0
Ta, gra w Barcelonie jest trudniejsza niż w każdym innym zespole, a i tak co rok odpada w 1/4 lm. Dobre bajki. Jak się grało całe życie z kontry, to ciężko się przerzucić na brak miejsca i gra z klepki, ale bez przesady. Ten styl gry powinien być ułatwieniem ze względu na posiadanie piłki. Masz swiadomość, że jedną popsułeś, ale i tak będziesz miał następne.
2
Na Discovery leci program kosmiczna mapa skarbów. Kilka razy oglądałem, ale ciężko "złapać" ten program.
18
Ale kozak :D Mam nadzieję, że pozamiata trochę w fazie pucharowej LM :D
0
Vidal zachowuje zimną krew pod bramką. Nie wiem czy taki Rakitic nie próbowałby strzelać czasem, a Vidal to jeszcze zgrał do Messiego.
1
Coutinho w pomocy dzisiaj zagrał bardzo dobrze. "3x" lepiej niż na skrzydle. No i w pomocy może więcej piłką pograć sobie. Jest bardziej aktywny. Dzisiaj Dembele nie zagrał wspaniale, ale dobrze. Cały czas się cofał do obrony, widać, że musi mieć obrońcę obok siebie, który go obiega i robi też miejsce.
2
No niestety, przez La Ramble piszę wyczerpująco i nie raz popełnię taki właśnie o to błąd. Kilku znalazło się takich, co zrozumieli inaczej, bo nie napisałem dosłownie.
17
Widzę narzekania na Dembele. No, a co ma zrobić? Cofnąć do tyłu? Chłopak chce grać do przodu, to chciał zagrać kilka ryzykownych piłek. Jakby doszła do celu ominęłaby pół obrony, byłby nazywany bogiem, nie trafiła, trudno. Trzeba próbować. Poza tym... on tam na prawej nie ma z kim grać. Raz Pique go obiegł, to dostał piękną piłkę, Pique go nie obiega, to trudno coś tam zdziałać. Z przodu tylko Suarez i Messi.
1
Umiesz czytać ze zrozumieniem? "Mam nadzieję, że ma kontuzję", te słowa powinny zmieniać całe zdanie. Ludzie, wracać do szkoły na polski xD
1
Następny co polskiego nie rozumie. Jednym stwierdzeniem - mam nadzieję, że to jednak kontuzja, zanegowałem moją opinie o Valverde, bo kontuzja stała się faktem. Ciężkie do zrozumienia co? To jest porażające jak wiele osób nie rozumie języka.
1
Następny o iksde xdddd
1
A ty umiesz czytać? Chyba napisałem, że mam nadzieję, że to jednak uraz. Po drugie... jak napisałem komentarz, to tego info nie było. Denerwują mnie tacy ludzie jak ty. Zwracają uwagę, a sami nie potrafią czytać.
1
Pierwsi do zmiany - Vidal i Dembele. Nie ważne jak źle będzie grał Suarez. EV - Gratulacje za logike. Verma na PO. On już udowodnił, że z nim LM nie ugramy. Real wygrywał LM z ultraofensywnymi bocznymi obrońcami, a on się boi wystawić Semedo. A ponoć Ernescik był tak z niego zadowolony. Mam nadzieję, że to jednak URAZ. Ci dziennikarze też są zabawni z takimi głupotami.
0
Ja chcę :)
0
Ostatnio ćwiczyłeś jakieś pisanie o taktykach rodem z FM'a a teraz taką głupotę napisałeś. Nie ma takiego czegoś jak gra na pół gwizdka. Co mecz zawodnicy muszą swoje wybiegać. Dlatego w sezonie liczą się rotacje, by się nie wypompować. Lepiej na pełnym zaangażowaniu polecić 60 min niż 90 min bez i przegrać mecz. Na to samo wyjdzie. Takie zaangażowanie, że Barca w LM to pasmo porażek. Takie zaangażowanie, że Tottenham w pierwszym meczu miał remis jak na wyciągnięcie ręki, ale obrońcy popełnili błąd i Messi ich dobił.
0
Tylko to wyglądało na gole z przypadku, a nie z ładnej, przemyślanej akcji, którą ćwiczy trener na treningu.
1
Prawda jest taka, że Dembele prawdopodobnie uratował sezon Valverde, bo gdyby nie jego gole, to Barca mogła już tracić z 5 punktów do lidera.
2
Wole Dembele, który nie symuluje i jest skromny na boisku. Poza tym... Jak ma być tak skuteczny jak Cristiano, a stać tylko w miejscu i dostawać ZP, to jestem za!
0
Tak z deszczu pod rynne, że Dembele za 2 lata będzie lepszy niż Neymar.
0
Takie średnie bym powiedział. Dziś albo płyniesz po bicie, albo znikasz, a tutaj całą robotę robi bit.
14
Tweet o Pele użytkownika Rudy odbił się trochę echem w internecie :)
0
Szkoda Coutinho, ale Dembele jest znacznie lepszym skrzydłowym.
2
Czy ty czasem nie miałeś problemu, że ktoś kopiuje rzeczy z tweetera i coś wkleja? Jeszcze gorsze głupoty skopiowałeś. Nawet dobrego źródła nie podałeś. Takie źródło jak w TVN - dotarliśmy do osoby, która jest wysoko postawiona i wszystko nam powie co i jak było. :))
Poza tym, dopłacić do transferu Neymara, a nie mają pieniędzy, by dać znacznie lepszy kontrakt Albie czy Rakiticowi? Może jeszcze ktoś wyśpiewa, że w lato Barca sprzeda Rakitica i Dembele. No ciekawe kim ich zastąpią. Wydadzą kolejne 70mln na De Jonga i jeszcze na obrońcę drugie tyle? HA!
7
https://www.facebook.com/FifaCoinsPL/videos/2166451193682825/
Mistrz :D Ładnie Salaha załatwił :D
2
Już w tym sezonie go przeskoczy :) Dembele gra z lepszymi piłkarzami i w lepszej lidze, gdzie nie ma tak dużo miejsca na boisku, więc naturalne jest to, że szybciej poprawi swoje umiejętności.
3
Stary, to jest Ajax. Grali na Bayern, z piłkarzami lepszymi o klasę. Daj takiego De Jonga do Barcy, gdzie większość piłkarzy jest w czołówce na świecie, to będzie wymiatać.