slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak myślicie, będzie la manita? Wszystko idzie w tym kierunku.
3
Ja pier...ę jaki wstyd. Tak wygląda mistrz kraju?
3
Jaka ta Barca jest bezradna. Kopią tą piłkę i dosłownie nic z tego nie wynika.
0
Bieda przeokrutna, czy tak wygląda mistrz?
0
@Wiatrak Oni dzisiaj nie grają, oni są na boisku. Torre co może ustukać jak Xavi nie dawał mu w ogóle szans na grę?
1
Ale żenada. /
2
Jak na to patrzę to widzę że mamy przegrane wszystkie mecze do końca sezonu.
1
Oni zapomnieli jak się gra w piłkę. Serce boli, oczy krwawią.
0
Co on zrobił? Załatwił sobie transfer do innego klubu?
0
Pablo Torre w pierwszym składzie? Ej, na prawdę znacie składy? Nie dowierzam swoim oczom.
0
@T^L Jakiś plan jest istotny ale np. za komuny były plany pięcio czy sześcioletnie z których g...o wychodziło. Miałem plan żeby skosić trawnik ale tak się schlałem że na tym trawniku usnąłem.
4
Barcelona się pogrąża na każdym polu. Biorąc pod uwagę syf wizerunkowy jaki się się stworzył wokół klubu choćby ws Negreiry to po co jeszcze odpalać kolejną aferę?
12
@Shado Sztab medyczny zmieniony na ponoć lepszy to jedno, brak rotacji i nadmierna eksploatacja takich piłkarzy jak Pedri to drugie.
10
No i fajnie, klub który ma masę problemów musi sobie jeszcze robić aferę z pozdrowieniami dla kacapów którzy przelewają krew. Komentarze rozwalają, Hiszpanie nie są sąsiadami Ukrainy to nie wiedzą co się dzieje. To jak nie wiesz to zamknij dziób, nie odzywaj się i nie kompromituj klubu. Dwaj debile, nic więcej.
13
Jednym słowem można to odczytać tak: nie damy wam czasu na w miarę swobodne prowadzenie rozmów transferowych. Jak się trafi jakiś fajny transfer to go zablokujemy.
6
@barteq MLS to nie jest liga meksykańska.
1
Wychodzi na to że mamy kolejny transfer widmo, nie wiadomo kto, nie wiadomo po co. Może ktoś z redaktorów pokusił by się o analizę transferów Barcy w ostatnich latach, które były udane, które takie sobie, które były wtopą, a które były po prostu bez sensu bo nikt nie wie o co chodzi.
1
@JarekS Xavi dalej będzie grał starym składem, zobacz że w ostatnim meczu więcej minut dostali Ferran i Fati którzy regularnie zawodzą i mówi się o ich odejściu niż Torre który załapał się w 85 minucie i mimo to dał kilka fajnych piłek. Mistrzostwo wygrane, mecz przegrany, nie mógł dostać pół godziny? Pięć minut to jakaś kpina, tak samo jak to że nie daje szans zawodnikom z rezerw, teraz powołał jednego który nawet nie powącha murawy a jest idealny czas żeby zobaczyć jak sobie radzi jeden czy drugi w pierwszej drużynie.
1
W tym klubie już nic nie jest normalne. To nie jest klub mem, to jest klub pomyślmy jak jeszcze możemy się skompromitować.
0
@ViscaBarca123 Jedna rzecz, dobrze mieć kogoś na rynku brazylijskim tylko rodzi się pytanie czy Barca obecnie jest w stanie rozpychać się łokciami na rynku transferowym? Deco znajdzie dziesięciu zawodników do Barcy i nagle okaże się że klub nie da rady ich ściągnąć za to inni będą mieli ściągawkę, o Barca się nim interesuje, może być niezły, bierzemy.
5
Ciekawy artykuł tylko napisany jakby dotyczył w miarę stabilnego finansowo klubu, który znajduje zawodnika, wykłada kasę i ma go w składzie. Co z tego że Deco znajdzie kogoś ciekawego, załatwi transfer skoro okaże się że Barca nie da rady go opłacić albo nie da rady zarejestrować kontraktu?
1
Jednym słowem tysiąc pięćset nazwisk a koniec końców może się skończyć na gościu którego trener nie za bardzo widzi w składzie.
0
@patriczix Tak, uwierzysz w to że w swoim prime odejdzie z klubu który walczy o kilka trofeów do Barcy która ma problemy finansowe, problemy z rejestracją zawodników i nie jest w stanie nic ugrać nawet w LE?
3
Paradoksalnie: najlepsze? Porażka w tym meczu która pokazuje że pomimo mistrzostwa Barca to jest jeden wielki plac budowy i nie wiadomo kiedy można się spodziewać efektów.
2
@JarekS Jest jedna sprawa, jeśli osoby powszechnie znane a takimi są piłkarze Barcy wysyłają pozdrowienia do obywateli kraju który napadł inny kraj i morduje niewinnych ludzi to coś jest nie tak. W takich wypadkach wygłasza się jakieś protesty a nie głaszcze agresorów po główce. Jak mówisz o hipokryzji level hard to z twojej wypowiedzi można sobie wyciągnąć "a kij tam że płoną miasta i giną ludzie, co mnie to obchodzi, putin jest fajny i zrobię mu reklamę jak jakiś zj.b seagal.
6
Torre pińć minut, ale se chłopak pogra.
2
Xavi, ten mecz jest przegrany wpuść młodych, wpuszczanie Fatiego i Torresa to nieporozumienie.
3
Ktoś mi mówił że w tym meczu podobno gra mistrz Hiszpanii, trochę się nie łapię, którzy to?
2
Fati i Ferran, jest źle a będzie jeszcze gorzej.
1
Druga połowa i dalej jest bieda.