slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tylko tyle? A powinni jeszcze zabrać ze sobą panią sprzątaczkę, pana magazyniera i panią kasjerkę, wszyscy powinni założyć korki i wziąć udział w treningu bo nie wiadomo czy jutro nie będą musieli wybiec na boisko gdyż nie będzie miał kto grać.
0
No i co z tego? Raz że taka deklaracja jest nic nie warta, dwa że Hiszpania jest długa i szeroka więc gra w Hiszpanii może oznaczać Real Madryt więc co nas to obchodzi. Tym bardziej że ciągle mówi się o jakiś transferach które ciężko będzie sfinalizować a przecież mamy ciągle nierozwiązaną sprawę rejestracji Torresa.
0
@pacior95 Da się. Nie lubię mieszać polityki do sportu ale u nas w partii reżimowej jest taki jeden co jednego dnia był chory na covid, a następnego już ozdrowiał i poleciał sobie do Paryża. Trzeba zatrudnić ffachofcóff z pis-u to piłkarze Barcy nie będą chorowali i nie będą łapali covida.
0
Wielkie rzeczy mogą zrobić Fati albo Pedri, wielkie rzeczy robi Gavi, a Puig? Jest bo jest, fajnie by było jakby coś pokazał w Barcy czy gdziekolwiek indziej ale trudno teraz zakładać że wyskoczy w kosmos.
0
@Barcaa12 Może lepiej na trzeźwo? Ja myślę że Koeman się schlał jak sobie wymyślił że Luuk mu jest potrzebny w drużynie.
1
@jedrekkw15 Nie da się. Jakiś czas temu coś było że FIFA czy UEFA chciała ograniczyć wpływy tych pieprzonych agentów i ci zasrani agencikowie podnieśli larum że nie ma takiej opcji i będą interweniować w UE czy gdzieś indziej żeby tylko im się koryto nie urwało. Cholerna mafia. Zresztą nawet jak się czyta o doniesieniach okołotransferowych w Barcelonie to można sobie wyrobić opinię. Premia dla raioli czy innego spaślaka, premia dla tatuśki albo mamuśka, premia dla łotoczenia zawodnika, premia za ładną pogodę itd.
5
Załapie się do pierwszej drużyny czy nie to i tak fajniej poczytać coś o gościu który może zaatakować Barcę A z rezerw niż czytać kolejne wymysły dziennikarzy o pińcet dziewińcet ósmym zawodniku który już na pewno wzmocni Barcę.
0
@El dominatore Zarabia więcej bo jest biały? To działa chyba tylko w Realu. Mam na myśli klub a nie otaczającą nas rzeczywistość.
1
Śmich na sali. Coraz to nowi zawodnicy "przychodzą" do Barcy a taki Torres, który jest fichado nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie u nas grał. W tej chwili jeśli ktoś chce poczytać w miarę wiarygodne wiadomości o Barcy to musi się ograniczyć do tematu kontuzji i covida, a i tam znajdzie więcej przypuszczeń niż wiadomości.
0
No i spoko, ktoś przeliczył to na pieniądze nie wliczając w koszty stresu kibiców Barcelony.
0
A gdyby tu nagle było przedszkole, w przyszłości... Niech oni najpierw doprowadzą do zarejestrowania Torresa a dopiero wtedy będzie można sobie snuć plany kogo by tu nie kupić. Jest jeszcze sprawa przedłużenia kontraktu Araujo. Kolejny artykuł z serii wróżenie z fusów. Wpychanie do Barcy zawodników którzy akurat się przyśnili panu redaktorowi.
2
Szkoda że nie ma teraz meczu z P$G bo podobno jak się leci do Paryża z pozytywnym testem to się nagle dostaje status ozdrowieńca. Trzeba wysłać tego "ministra" "zdrowia" z piss do Barcy to chłopaki zaczną zdrowieć. Sorki za te nawiązania do polytyky ale za dużo tych podobieństw.
0
No to fajnie, kontuzje, covid i jeszcze Lahoz. Nie mówię że z marszu będzie gwizdał przeciwko nam ale jak wiadomo będzie chciał być największą gwiazdą na boisku czyli coś nawywija.
1
@Naker Nie wiem czy rzeczywiście oszczędności płacowe. Raz że jest kwestia amortyzacji transferu, dwa że będziemy musieli przez pół roku płacić pensję niepotrzebnemu zawodnikowi który w takim układzie, pomimo deklaracji Xaviego, powinien wylądować na trybunach.
0
@Boro79 Jakoś ciężko wyobrazić sobie bankrutujących szejków.
3
@Joopiter To pierwsza sprawa, druga to taka że nawet jakby Barca była w dobrej kondycji finansowej to niech mi pan Sissoko wytłumaczy w jaki sposób jego klient zasłużył sobie na extra kontrakt? Postawą na boisku? Czy postawą w gabinetach lekarskich? Chłoptaś miał kilka przebłysków które mogą sugerować że ma potencjał ale to jest dobre w przypadku dziewiętnastolatka wchodzącego w profesjonalny futbol a nie gościa za którego wywalono kupę kasy. Cóż, wychodzi na to, że plany sportowe i finansowe odnośnie Dembele trzeba wywalić do kosza. Niech idzie leczyć kontuzje gdzie indziej.
0
@Litman Tyle że Umtiti na trybunach nie rozwiąże problemu z rejestracją Torresa i problemów budżetowych.
0
@Jestjakjest Dobry pomysł, jak ktoś nie będzie się zgadzał z czyimiś poglądami i nie będzie mógł dojść do kompromisu to zawsze będzie mógł rzucić "jesteś mniej warty niż Puig" i temat będzie można zamknąć.
0
@FCBurnley Jakby chodziło tylko o jego pensję to kij, niechby sobie brał kaskę za pierdzenie w fotelik na trybunach, Laporta być może wykombinował by kasę na jego pobory. Ale chodzi o różne obostrzenia dotyczące ilości zawodników w kadrze, budżetu na płace itp. więc kluby powinny mieć jakieś możliwości pozbycia się niechcianych piłkarzy żeby móc w miarę normalnie funkcjonować, tzn. transferować zawodników w obie strony i móc budować drużynę wg swojego pomysłu i możliwości. To trochę zaczyna wyglądać jak odwrócenie sprawy Bosmana.
1
@dafik85 Ale tu nawet już nie chodzi czy da radę odpalić i czy wniesie coś do drużyny i ew. przy tym zwracając uwagę potencjalnych kontrahentów tylko o to że trzeba się go pozbyć już teraz żeby odciążyć budżet i móc jakoś tam budować drużynę.
3
Tak najnormalniej w świecie trzeba czytać między wierszami. Umtitiemu chodzi o sukces finansowy a nie sportowy dlatego uważa że sukces może odnieść właśnie w Barcelonie. Ewidentnie nie chodzi mu o sukces sportowy bo gdyby tak było to nie trzymałby się kurczowo klubu w którym nie ma szans na grę ale który mu dobrze płaci. Tworzy nam się klub Kokosa, tyle że im. Bartomeu a nie Wojciechowskiego.
0
@Herbert To raczej kwestia niezbyt fortunnego ułożenia wypowiedzi a nie zawiłości języka polskiego.
2
Trochę śmieszne są te porównania na siłę, takie zaklinanie kiepskiej rzeczywistości. Davids przychodząc do Barcy był ogranym, doświadczonym zawodnikiem z europejskiej górnej półki a tu mamy do czynienia z młodym zawodnikiem na dorobku który ma niby odmienić drużynę której siłą napędową są niewiele od niego młodsi nastolatkowie. Po co tak nadmuchiwać balonik w momencie kiedy zawodnik jest w trakcie rehabilitacji, nie wiadomo jak będzie z jego zarejestrowaniem i nie wiadomo jak młody chłopak udźwignie taki ciężar gdzie będzie się od niego wymagało cudów a nie tylko dobrej gry.
0
@Chicken1992 W tej chwili najważniejsze to żeby szansę mu dali Coutinho i Umtiti bo dopiero będzie jazda jak się okaże że kupiliśmy zawodnika którego nie można zarejestrować.
0
@Patry10 Z drugiej strony jeśli zawodnicy chcą zdobywać trofea to muszą sobie zdawać sprawę że drużyna potrzebuje wzmocnień bo z tym składem wiele nie zwojujemy.
0
@maroon Mimo wszystko w obecnej sytuacji ma szansę wywalczyć sobie mocną pozycję w klubie, a w czasie kiedy będzie na PNA może się wyklarować sytuacja z kontuzjami i po powrocie będzie mu trudniej. Inna rzecz, że ja osobiście nie cenię zawodników którzy stawiają klub ponad reprezentację chociaż inaczej powinno się oceniać młokosa u progu kariery, a inaczej doświadczonego gracza który wymyśla 150 powodów bo mu się zwyczajnie nie chce biegać dla reprezentacji gdyż nie ta kasa albo jeszcze coś innego.
0
Jeśli na przeszkodzie do sfinalizowania transferu Torresa stoi święto w Anglii to dzisiaj też jest bank holiday i większość ludzi nie pracuje.
1
@YoungMan Kolejny. Ściśle mówiąc kolejny nie wnoszący żadnych konkretów.
0
@Johnnie_Walker To się stało że trzeba by było zapłacić 10 baniek jakby zagrał jeszcze jeden mecz. Na tym polega jego zjazd.
5
@FCBurnley Juve ma kłopoty finansowe i dlatego np. chce się pozbyć de Ligta. Z drugiej strony my też mamy, a "kupujemy" nie wiadomo jakie nazwiska za kasę z kosmosu.