slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Panie Pique, żeby nie wiem jak kombinować i ile nie wydać na propagandę to futbol w wydaniu męskim będzie najpopularniejszy i powiedz mi pan w którym miejscu obecnie znajdują się męskie drużyny Barcelony i Realu. Daj sobie pan spokój z takimi gadkami.
1
W tamtym czasie z punktu widzenia zwykłego kibica mieliśmy topowego stopera ze śmiesznie niską kwotą odstępnego więc wydawało się że wreszcie udało się załatać dziurę po Puyolu i trzeba robić wszystko żeby go zatrzymać bo inne kluby były chętne żeby go zatrudnić. Jeśli jednak były takie raporty to ten kontrakt jest kolejną porażką Bartomeu, późniejsze zachowanie Umtitiego z leczeniem u szamanów tylko to potwierdza.
2
Haaland i Pogba to chore wymysły, klub chce od nowa budować kominy płacowe? I ciekawe jaki szwindel Laporta miałby w zanadrzu żeby zdobyć kasę na te transfery i utrzymanie obu graczy. Co na to powiedzą ci którzy schodzili z poborów żeby ratować klub? Ten Mazroui może i ok ale piłkarzom Ajaxu jakoś ostatnio u nas nie idzie. Xavi Simmons poleciał na kasę do szejków więc powinien być tam szczęśliwy, od Barcy niech się trzyma z dala.
0
@Nemeczek79 Jeśli liczba w twoim nicku to twój rok urodzenia to się dziwię że gościa nie znasz, chyba że to rok urodzenia któregoś z twoich rodziców albo po prostu piłką i Barcą zacząłeś się interesować jakieś 5 lat temu.
3
Dżizas, rzygam już tym Haalandem i kolejnymi nic nie wnoszącymi "newsami". Rzeczywiście, to ma sens wydać wiadro pieniędzy (jeśli takowe się znajdą) na jednego zawodnika żeby mieć gwiazdę, która albo się sprawdzi w naszych warunkach albo nie zamiast sprowadzić kilku zawodników i powoli budować drużynę. Załóżmy że Laporta pociągnie dalej politykę Bartomeu która zaprowadziła nas na dno i sprowadzi Haalanda. Raz że żeby zdobyć pieniądze trzeba pewnie jeszcze mocniej zacisnąć stryczek na szyi Barcy, dwa że może się okazać że chłop nie będzie miał z kim grać. Nawet jak coś ustrzeli to dziurawa defensywa nie będzie w stanie utrzymać wyniku jak choćby w starciu z potężną Osasuną. A o awansie do LM czyli jednym z warunków Haalanda możemy zapomnieć. Zresztą po co nam to, walczyć o trzecie miejsce i "awans" do LE? Dali by już sobie spokój z tym tematem. Chyba że to temat zastępczy żeby odwrócić uwagę od istotnych problemów.
2
@Nemeczek79 To np. Johan Cruyff jest dla ciebie już zupełnym no name'm bo wg twojej chronologii grał jakieś 300 lat temu. A co do Amora bez względu na to jak dawno grał to gdybyś się trochę interesował klubem to byś wiedział że po zakończeniu kariery był i jest pracownikiem klubu więc trudno go nazwać no name.
0
Dali by sobie już spokój z tym Haalandem, jest problem żeby ściągnąć kogoś w zimie a oni wyjeżdżają z transferem za który trzeba słono zabulić + kasa dla Raioli i tatusia. Chyba że chodzi o transfer starego Haalanda, jak wrócił Dani to może liczą że i on da radę. Pogba też transfer z kosmosu, Simmons niech sobie poszuka klubu gdzie będzie mógł liczyć €€€, wypiął się swego czasu na Barcę to nie wiem czego on tu chce szukać.
0
Co do wyprzedzenia Demira to dzisiaj wyczytałem gdzieś że w jego przypadku chodzi o sprawy pozasportowe a ściśle mówiąc finansowe. Ma na koncie 9 meczów a w przypadku dziesiątego klub musiałby wykupić go za 10 baniek. Jeśli jednak dziesiąty mecz zagra po zamknięciu okienka to obowiązek wykupu przesunie się na lato i dlatego musiałby przekiblować bez gry do lutego żeby Barca mogła odroczyć operację do lata. Chore i pokazuje skalę upadku klubu który nie ma głupich 10 baniek na wykup utalentowanego zawodnika.
1
Skoro tak to już wiadomo że chodzi o ogłoszenie zakończenia kariery. Szkoda.
0
@Elczupakabra Do reprezentacji też się nie nadaje, prawda?
0
@sokot Prezentuje wysokie wymagania.
10
Zapomnieć o problemach... sam wyjazd do Arabów w środku tygodnia i w sytuacji w jakiej znajduje się drużyna jest problemem, zresztą Xavi coś o tym wspomniał. Gra w takim kraju jak Arabia Saudyjska to też może być problem wizerunkowy chociaż wkrótce reprezentacje będą grały w Katarze i tu mało kto widzi problem. Petrodolary zabijają sport i humanitarne spojrzenie na otaczający świat.
8
@JosepPep Dzisiaj jedyna wartości promowane przez sport to pieniądze, niestety są to głównie petrodolary. O tym co się dzieje przy okazji MŚ w Katarze nawet szkoda mówić, wszyscy mają w d... co się tam jest wyprawiane.
0
@BARCA1899Messi W jaki sposób wspierać? Myślisz że on tu zagląda na stronę i pozytywne komentarze go nakręcają? Zresztą trudno o jakieś pozytywne opinie o jego grze.
0
Ale kibice nie wierzą. Za to włoska prasa sugeruje że do Barcy może wrócić Alexis Sanchez. Kolejny ciekawy wymysł pismaków.
0
@zibi Frenkiego to zaczęła się pozbywać prasa po meczu z Bayernem.
1
@rafa324 Nowy etap starej ery.
0
Umtiti? Mecz z sąsiadem w tabeli a Xavi robi sobie eksperymenty z gościem który cholera wie kiedy ostatnio grał w pierwszym składzie. Źle to widzę, obym się mylił.
29
@newdominik To może po bańce przed meczem na odwagę? Nie będą tacy usr.ni jak z Bayernem.
10
Co za bzdety, najpierw gadanie o jakiejś niby przewadze Barcelony a później padają kwoty nieosiągalne dla klubu.
0
Dajcie już spokój z tym Haalandem. Nie ta kasa, poza tym facet chyba nie jest ślepy i głuchy i widzi gdzie obecnie sportowo znajduje się Barcelona więc na pewno wybierze klub który aktualnie znajduje się w europejskiej czołówce a nie taki który systematycznie zjeżdża w piłkarskiej hierarchii.
0
@KibicBarcy84 Sprzedajemy... a są chętni do kupna?Jakby tego było mało to gdzieś wyczytałem że Besiktas chce skrócić wypożyczenie Pjanicia i odesłać go z powrotem do Barcelony. Jesteśmy w ciemnej d... i o jakichś zdecydowanych ruchach transferowych możemy pomarzyć.
3
@bary Za free... darmowy ser jest tylko w pułapce na myszy. Wiesz ile by on sobie krzyknął za podpis i ile chciałby jego agent? Zresztą z tego co pamiętam to kiedy Donnaruma był do wzięcia to MATS jeszcze trzymał poziom i nikt się nie spodziewał takiego zjazdu. Może po prostu trzeba nad nim popracować bo przecież nie zapomniał nagle jak się broni.
1
@DamianBarcaCule Można powiedzieć że tak patrzy i myśli: co oni mu tam robią, ja też tak chcę, zaraz się kładę.
3
@Drogba1 Nie, on niech nie wraca, niech się wykuruje na 120% i dopiero wtedy wychodzi na plac bo jeśli w tak młodym wieku będzie ciągle łapał urazy to nie będziemy mieli z niego pożytku na jaki liczymy.
0
Podobno podczas tej rozmowy został odstrzelony Dest. Ma iść na wypożyczenie albo odejść definitywnie a u Xaviego już raczej nie zagra. Pozostaje oczywiście pytanie skąd pismaki to wiedzą. Może tą sprawą zajął się AS z Hydrozagadki? Dla niego nie było rzeczy niemożliwych.
1
Tak trochę nie na temat ale odnośnie tej rewolucji kadrowej: Besiktas chce skrócić wypożyczenie Pjanicia bo g... u nich gra, tak więc możliwe że w zimie będziemy mieli kolejnego ananaska z którym nie będzie wiadomo co zrobić.
15
Polecam dzisiejszy materiał Tomasza Ćwiąkały który wspomina o tym że Barcelona potrzebuje diametralnej odmiany jeśli chodzi o podejście trenerów do odpraw przedmeczowych, treningów itd. Całość do obejrzenia na YT, warto posłuchać co ma do powiedzenia.
1
@pienaar A jaka jest ta definicja "prawdziwego kibica"? Myślę że wszyscy ci którzy wchodzą tu na stronę, czytają newsy, komentują dają tym dowód że dalej interesuje ich los klubu pomimo że jest źle a będzie jeszcze gorzej. Tak więc w całej tej sytuacji szukanie "prawdziwków" i "nieprawdziwków" mija się z celem.
1
@Gaz Tiaa, tylko Xavi pewnie będzie chciał kogoś kto potrafi grać w piłkę i tu zaczną się schody.