5

@Krzeczo Spoko, ta nowa era zaczyna się po każdym wpier...u w europejskich pucharach, można się przyzwyczaić.

0

Trudno się nie zgodzić, a jest to tym bardziej zastanawiające że zaliczyli taki zjazd. Tak jak na Dembele czy Coutinho nie można było liczyć tak oni wydawali się że będą filarami tej drużyny. Pamiętacie jak jeszcze niedawno na tej stronie były głosy że MATS powinien być jednym z kapitanów? A dzisiaj?

1

@sepek Bycie piłkarzem a bycie fanem to dwie różne sprawy. I pomijam aspekt ekonomiczny chociaż w dzisiejszych czasach krwiożerczych agentów pominąć się go nie da ale patrzę przez aspekt czysto sportowy. Każdy piłkarz ma ambicję, chce być najlepszy, chce zdobywać trofea. Barca w najbliższym czasie raczej tego nie zapewni więc trudno będzie się dziwić jeśli zawodnicy będą odchodzić skuszeni ofertami drużyn w których będą mogli wygrywać. I przy okazji dobrze zarobić.

0

@nammah Koeman jest trenerem, lepszym, gorszym ale trenerem, Xavi jest na dobrą sprawę praktykantem który dostał robotę dla fachowca z doświadczeniem a nie początkującego szkoleniowca.

6

@Joeblack1989 Grają piłkarze a nie ustawienie, a ci zagrali słabo, można było sobie tasować systemami a przy takim nastawieniu i tak by to nic nie dało.

19

Od tych kolejnych punktów zwrotnych co sezon dostaję zawrotów głowy. Drużyna potrzebuje poważnych zmian kadrowych a w obecnej sytuacji organizacyjnej klubu będzie o to ciężko. Jedni zawodnicy się nie nadają, inni jak FdJ czy MATS zaliczyli niewyobrażalny zjazd który stawia ich grę pod znakiem zapytania. Źle to wszystko wygląda i nie widać szans na poprawę.

5

Xavi powinien sobie dać spokój z deklaracjami o wygrywaniu LE bo w tej chwili brzmi to groteskowo. Już z zapowiedzi sprzed meczu z Bayernem nic nie wyszło.

0

@Jurij No wiesz, jeśli ktoś tak otwarcie cieszy się z upadku wielkiego niegdyś klubu to chamski komentarz sam ciśnie się na usta, trudno się bawić w dyplomatę.

6

@19Riki20 Tu nie chodzi o mecz z Bayernem, tu chodzi o całokształt. Jak byśmy nie spieprzyli całości to byśmy dzisiaj wtopili i weszli sobie z drugiego miejsca. Dwa to gdzie realizacja tych wszystkich szumnych zapowiedzi o walce? Przegraliśmy dreptając, Bayern nawet nie musiał się wysilać. Sprzedać wszystkich tych którzy się nie nadają, lista jest coraz dłuższa.

4

@martiniloca Barca nie radzi sobie na boisku, nie ważne co to za rozgrywki, LM, LE, La Liga.

0

@JUNIORcom Upokorzenie bo to była zbieranina zniechęconych człapaków a nie drużyna w kryzysie. Upokorzenie bo po raz kolejny dostejemy wpie...l na zakończenie LM i końca tego nie było by widać gdyby nie to że w przyszłym roku pewnie się nie zakwalifikujemy.

0

@pasquda Średniak z potencjałem podjął by próbę walki, próbę gry w piłkę a tu jest dno.

0

@Kilotopy A widzisz jakąś różnicę czy on stoi czy leży? Ten sam pożytek.

0

@Mariusz85OL On powinien dostać zakaz swobodnego poruszania się i pojedynczą celę.

0

Rozklepali ich jak dzieciaki w podstawówce. K...a ile jeszcze będzie tych meczów że gorzej już być nie może? Sezon w sezon?

0

Szpakowski: szansa na kontrę dla Barcelony. A Barcelona stoi, Mingueza nie wie co robić z piłką.

0

@StrengthAndHonor Będzie bardzo ciężko? Panie kochany, tu już jest po meczu, teraz żeby tylko pogromu nie było.

0

Wściekł się chłop z tymi kartkami? Przecież to nie były jakieś brutalne faule i to dopiero początek meczu.

0

@KibicBarcy123 Problemem Barcy przede wszystkim nie jest system tylko wykonawcy.

0

@Pstryk Dembele to już tyle czasu odpala że odpalić to on se może racę w Sylwestra.

1

@Krystian1588 Najlepszy ruch z jego strony był jak doszedł do wniosku że ma w d... reprezentację bo to za niskie progi dla niego. Akurat bez jego udziału Dania zdobyła ME.

6

"Mam nadzieję, że przyjmą cztery i nie będziemy ich oglądali przez kilka lat w Lidze Mistrzów. Oczywiście, trochę przesadzam. Nie jest jednak powiedziane, że za rok musi być lepiej. Jak będzie dobrze, to mogą zagrać w Lidze Konferencji z Radomiakiem - zakończył w prześmiewczym tonie Boniek." Ciekawe co temu rudemu ch... zrobiła Barca że mu się ten wredny ryj tak cieszy z upadku klubu. Bardzo na poziomie szydzić z problemów jednego z największych klubów na świecie, boniek pokazał że jest zwykłym prymitywem.


1

@lampka Szkoda nawet komentować takiego czegoś.

0

No i dobrze, niech idzie. Barca wydała kupę kasy na piłkarza a dostała wczasowicza który od czasu do czasu coś pogra i przy tym pogrywaniu od czasu do czasu pokaże że coś potrafi. Barca już za długo czeka na to że może wreszcie zacznie grać regularnie na wysokim poziomie żeby go dalej trzymać.

22

W całej tej smutnej sytuacji jest jedna rzecz sympatyczna dla Polaków: Pique pytają o Lewego, Xaviego pytają o Lewego, wiedzą kogo się trzeba bać najbardziej. Zawsze to miłe jak doceniają Polaka, tylko jutro lepiej niech nie poprawia sobie statystyk.

3

@JacekM Do tego jeszcze fakt że małolat na dorobku który dopiero co zaczął się pokazywać w poważnym futbolu miał wymagania jakby pełnił kluczową rolę w drużynie.

3

@horang Jakie bicie piany? W artykule widzisz tylko przypadek Moriby a nie dostrzegasz ogólnego problemu jak agenci robią wodę z mózgu małolatom?

2

@Lucassito Bayern nie odpuści bo to Barcelona, Benfica nie wtopi. Jesteśmy w ciemnej d...

0

Sport uważa że Bayern zastosuje wiele rotacji tymczasem gdzie indziej znalazłem opinię z Bilda że Bayern nie ma zamiaru odpuścić Barcelonie i Nagelsman nie przewiduje jakiś wielkich zmian w składzie.

2

W sumie to dobrze że prasa nie sieje defetyzmu ale powiedzmy sobie szczerze, szans nie mamy żadnych. Bayern to obecnie drużyna z innej bajki i jedyne na co możemy liczyć to na nieprzewidywalność futbolu. Chociaż prędzej bym się spodziewał że Bayern zgubiłby punkty np. z Kijowem bo podeszli by do meczu na zbytnim luzie, z Barceloną na pewno wyjdą zmobilizowani. W końcu to jednak prestiż. Poza tym puknęli na wyjeździe próbującą im deptać po piętach Borussię więc w lidze sytuacja też im się klaruje i trudno mówić o oszczędzaniu na ligę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?