3

To na prawdę wiele mówi jeśli w przegranym meczu najlepszymi zawodnikami drużyny zostają wybrani stoperzy.

0

@dzefrej234 Araujo? Raczej Pique, potrafi się zachować jak rasowy napadzior.

6

Nie wiem dla kogo cały ten ranking i jakie kryteria oni stosują. Chyba tylko po to żeby pobawić się liczbami. To na prawdę jakaś dziwaczna magia żeby stwierdzić że Garcia jest wart 30 baniek więcej od Araujo. Żeby nie wiem jak szczegółowo prześwietlać obu zawodników to boisko mówi co innego, tak samo Mingueza na poziomie Araujo. W innych przypadkach jest pewnie tak samo.

0

Kij z nim, dawno przestałem wierzyć że "odpali". Ciekawe tylko że ten news pojawił się krótko przed meczem z Bayernem kiedy Xavi mówi że liczy na Dembele w tym spotkaniu.

2

No cóż, jeśli Barca chce się kogoś pozbyć to potencjalni nabywcy walą drzwiami i oknami tylko najczęściej g... z tego wychodzi. To jest tak jak z tą armią zawodników którzy mają nas zasilić.

1

Dembele gotowy na 100 procent. Ciekawe.

3

@CLionelMessi Ale za grę a nie za zasługi.

0

@Przemas8411 Czytanie wymysłów medialnych rozbudza nadzieje czy raczej budzi zażenowanie, rozśmiesza lub najzwyczajniej wk...wia?

2

@messi1948 Zostaje się za pieniądze a nie za gadanie.

0

@catalanian09 A myślisz że za dwa lata będzie nas stać na kupno stopera za 90 baniek? Powalczą o niego inni.

1

O tak, z pewnością brak profesjonalizmu, chimerycznść, kontuzjogenność i jeszcze cudowanie w sprawie noweego kontraktu to cechy wymagane przez każdego trenera.

1

@XTobiX Mimo wszystko piłkarze robią różne rzeczy choćby pod wpływem agentów czy w ogóle tego mitycznego "otoczenia piłkarza". Pomijając ekstremalny przykład Rabiota który robi wszystko pod wpływem mamusi.

0

No i bardzo dobrze.

2

Za co chce podwyżkę? Chyba za nazwisko bo nie prezentowany poziom, osiągnięcia czy wkład w grę drużyny.

1

To jest show qówniany, dla amatorów "kolorowych gazetek" a nie kibiców, dla fanów różnych festynów i dla różnych grubasów z cygarami. Zresztą rozgrywki idą w tym samym kierunku. Pieniądze a nie emocje. Rozumiem jeszcze wyborów miss cośtam bo to laski które chcą zarabiać wyglądem ale sportowcy?

0

Tych ultimatów to ma chyba więcej niż minut w klubie. On już jest tzw. młody - stary a nie młodziak na dorobku.

6

Może odejść dla pieniędzy? Niech odejdzie dla świętego spokoju kibiców Barcy.

8

No i to jest wszystko. Czuję się jakbym przeczytał raport o produkcji stali albo wydobyciu węgla. Money, money, money. W dup.e to że mistrzostwa to powinno być święto dla kibiców, w d... zdrowie zawodników (Pedri może być przykładem bo może jakby go nie rzucać z ME na IO to by się nie posypał). Gramy co roku, 78 reprezentacji w mistrzostwach, jeszcze do tego puchar federacji albo innej pierdylizacji, liczymy diengi a jak ktoś lubi futbol i szuka sportowych emocji to niech sobie kupi czteropak i pójdzie na mecz siódmej ligi w pobliżu najbliższego pobliża.

0

Biorąc pod uwagę jakim klubem powinna być Barca, biorąc pod uwagę wagę meczu, i lejąc na warunki pogodowe to te niecałe 50 tysi ludzie brzmi śmiesznie. A i jeszcze zmiana trenera i kolejny "nowy etap" na drodze klubu powinno zdopingować ludzi do pójścia na stadion. Nie wyglada to najlepiej.

0

@MrCental Możemy ponarzekać na wielką kosmiczną dziurę w polu karnym przeciwnika. K...a, piłka se tam fruwała i nie było nikogo. Piłkarze pod koniec kariery zmienają pozycję, może Pique powinien się przenieść na drugą stronę boiska? Nie raz pokazał że potrafi być tam killerem. Traktuj to sobie poważnie albo jako żart przez łzy.

0

No i koniec i d..a nie udało się.

0

Jakoś tak pokombinował z tym składem, chociaż sytuacje Barcy od dłuższego czasu pokazuje że trener wchodzi do szatni i pyta: panowie, kto dzisiaj da radę zagrać?. Oby mina Xaviego ze zdjęcia nie mogła posłużyć jako podsumowanie tego meczu.

3

Sędziowanie w Hiszpanii to jest jedna wielka kontrowersja ale ogólnie błędy sędziowskie tak jak błędy piłkarzy to element tego sportu. Kibice mają o czym dyskutować, dziennikarze mają o czym pisać i biznes się kręci.

0

@Matix90 Nie wymagam nie wiadomo czego. Po prostu oceniam przebieg meczu. Poczytaj sobie komentarze osób które uważają że w tym całym bajzlu Barca ma i tak walczyć o trofea co dla mnie jest trochę niedorzeczne. A stwierdzenie że mieliśmy w tym meczu kupę farta to tylko zwykły fakt a nie żadne wymagania.

1

@Em_DzeJ Odchodząc za free odciąży budżet i zwolni miejsce w kadrze. A i jeszcze zwolni miejsce na trybunach chociaż niestety mówi się o powracających ograniczeniach covidowych więc tu akurat nie będzie problemu. Poza tym podpisując nowy kontrakt z jakąś tam kwotą odstępnego odstraszamy potencjalnych kontrahentów. Mówi się coś o MU, niech tam idzie.

2

Żart, nie żart, tak wygląda piłka, mogliście później wykorzystać swoje sytuacje to mielibyście 2-1 i nie musiał byś płakać o karnego.

1

@Matix90 Za to ty nie masz braku w umiejętności kulturalnej dyskusji. Jeśli masz coś do mojej wypowiedzi to powiedz to wprost. Ja uważam że mając karnego na początku drugiej połowy i dwie setki nie wykorzystane przez przeciwnika to jest kupa szczęścia. A jeśli uważasz inaczej to nie musisz komuś ubliżać.

3

Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffff. Jedno co Xavi dostał w pierwszym meczu to kosmiczny bagaż szczęścia. Barca prowadząc z drużyną taką jak Espanyol ma kontrolować mecz a nie drżeć o wynik i patrzeć jak piłka śmiga wokół bramki.

0

De Jong strasznie zjechał, Xavi musi coś z nim zrobić.

0

Puig przy 1-0? Oj źle to widzę ale obym mógł to odszczekać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?