0

@Archie Też tak miałem ale teraz tylko czekam aż stąd odejdzie.

1

Ja czekam kiedy ten osobnik będzie podpisany Josep Maria B., a takie czarne coś będzie miał na oczach a nie na gębie ale znając życie to się nie doczekam. Facet wszystko robił zaj...cie, jego kadencja to pasmo sukcesów, czekam tylko na wytłumaczenie że pandemia go zwolniła ze stołka a Laporta w kilka miesięcy doprowadził do ruiny kwitnący klub. Ciekawe też czy w dalszej części padną pytania o różne nieprawidłowości finansowe gdzie odkrywane są kolejne przykłady różnych przekrętów.

0

@Midast Druga opcja? Też nierealna. Myślę że Coutinho (Dembele też) chciałby odejść do jakiegoś dużego klubu a Villareal pomimo ostatnich sukcesów takim nie jest. I nie wiem jak wygląda kwestia zarobków w Villareal ale nie sądzę żeby klub był chętny brać na siebie takie obciążenie finansowe.

0

@cyron1 Problemem Bojana na pewno nie było to w jakiej Barcy grał i jak był traktowany w klubie.

2

@Adek02 Raz że w tamtym czasie to była wysoka kwota odstępnego, dwa to nie wiadomo czy by grał. Zaczął by kombinować, kontrakt kiedyś mu się by skończył i poszedł by do szejków za darmo. Kij z nim , niech sobie liczy te wszystkie złote piłki które zdobył w P$G.

1

@Damian11 Najważniejszą rzeczą jest podpisanie długoterminowych kontraktów, wtedy będzie po robocie. Co z tego że ktoś ma kwotę odstępnego z kosmosu skoro kończy mu się kontrakt i może odejść za darmo. A zresztą podobnie jak w przypadku Neymara może się okazać że np. szejk z Newcastle będzie miał za dużo drobnych w portfelu i dla wygody wyrzuci raz i drugi te śmieszne pińcet baniek.

0

@BartArt Taki szkielet musieli by kupić w najbliższych dniach bo halloween już za dwa tygodnie. Później nie będzie już im potrzebny.

0

@Midast Tak jest, to jest bardzo słuszna koncepcja. W Villareal z pewnością już rozważają możliwość wymiany wiecznie kontuzjowanego, chimerycznego i rozkapryszonego gwiazdorka z wymaganiami finansowymi z kosmosu na utalentowanego nastolatka za którego w przyszłości może wpaść do budżetu konkretna sumka. A nawet jeśli odejdzie za ekwiwalent za szkolenie to przynajmniej przez jakiś czas pociągnie grę drużyny.

0

@catalanian09 Ale to jest patronka rzutów karnych, co ma do tego zdrowie zawodników?

1

@siael Nie musi grać. Skoro na siłę tu siedzi to widać grania nie lubi i dobrze mu z tym. Dostaje konkretną kasę za nicnierobienie więc jeśli nie żyje ponad stan będzie miał parę groszy na rozpoczęcie życia po karierze. Albo sobie pójdzie do jakiejś egzotycznej ligi gdzie dobrze płacą a nie trzeba się przepracowywać. Nie odejdzie bo nie zarzyna się kury która mu wręcz na tacy przynosi złote jaja. I jeszcze może sobie popłakać w mediach jak to Barca źle go traktuje. Miał być stoper na lata jest nieporozumienie na lata.

1

@Aristocrate_7 Dembele? Twój plan jest na półtora meczu bo po tym czasie pewnie się rozwali? Zresztą ile meczów z rzędu on zagrał na równym poziomie? Sprzedać jak najszybciej.

1

@batoosz Jaki news? News to będzie jak napiszą że umowa jest podpisana, a nie 1500-setna informacja że Barca chce przedłużyć.

1

@Chlebek23391 Nigdzie nie jest powiedziane że Haland chce być bezdyskusyjnym nr jeden w klubie bez względu na aktualny poziom, dwa że w takiej Barcy jeśli wszystko będzie szło odpowiednim torem to taki status może przejąć Fati, Pedro czy Gavi. Poza tym nie twierdzę że oferta Barcy nie zainteresuje Halanda ale staram się patrzeć realnie a nie przez pryzmat pobożnych życzeń.

4

@DaPidejpi Poczytaj sobie chociażby ostatnie newsy o tym kto kupił Newcastle a nie będziesz się dziwił dlaczego mecz w Rijadzie, dlaczego MŚ w Katarze, dlaczego MC czy P$G mogą sobie lać ciepłym moczem na FFP itd.

0

@Chlebek23391 Perspektywa może i kusząca ale nie dlakażdego i nie wiadomo czy Haland byłby zainteresowany tym bardziej że to scenariusz pisany palcem na wodzie. Barca nie wiadomo jak długo będzie się odbudowywać więc dlaczego nie miałby wybrać oferty klubu z którego bliżej na szczyt będzie od razy a nie może kiedyś.

0

@Chaoss Nawet jakby Barca chciała i zawodnik chciał to i tak szanse powodzenia oscylują wokół 0 %.

1

@tbas Stać, nie stać, nieważne. Ważne że jest temat i można sobie zapełniać szpalty tekstami z du.y.

1

Orbita zainteresowań Barcy ciągle się poszerza szkoda tylko że nie idzie to w parze z zasobnością portfela.

1

@Ali094 Oferowanie nowego kontraktu powinno się odbywać wtedy kiedy jest realna groźba, że zawodnik z którym klub wiąże plany na przyszłość może zostać skuszony propozycjami od innych. Co mają do tego sukcesy drużyny? Jeśli klub ma sportowy dołek powiedzmy dwa-trzy sezony, zgodnie z twoją sugestią nie przedłuża kontraktów to w końcu zostaje bez zawodników i bez kasy bo odejdą za darmo lub śmieszne grosze ze względu na kończące się kontrakty.

4

@just1 O Gavim, Pedrim czy Fatim mówią kibice a nie cały świat, dla przeciętnego człowieka czy nawet kibica - oglądacza meczów nie interesującego się głębiej futbolem to są postaci anonimowe a co za tym idzie o niezbyt wielkiej wartości marketingowej. Najpierw trzeba by zrobić wokół nich kampanię typu młodzi, zdolni, spełniają swoje marzenia itp, wcisnąć ich do świadomości przeciętnej osoby. I nie wmawiaj że bycie prawdziwym kibicem opiera się na bycie zaślepionym optymistą bez względu na okoliczności, że sceptyczne czy pesymistyczne podejście dyskwalifikuje kogoś jako kibica.

0

@Vold94 Tylko że wbrew temu co nie którzy twierdzą że taki klub jak Barca nie ma okresów przejściowych, że co sezon walczymy o wszystkie trofea itd, blablabla, to jednak drużyna jest w przebudowie i nie ma najmniejszego sensu wstawianie do składu zawodnika który jednoznacznie daje do zrozumienia że nie wiąże przyszłości z klubem. Coś takiego można traktować nie jako formę nacisku czy kary ale jako postawienie dobra klubu czy drużyny nad dobrem zawodnika.

0

@daniel32778 Musisz pamiętać o tym że to nie jest już sport tylko biznes i będziemy mieli do czynienia z propozycjami meczów u Arabów albo w kraju ale o jakichś chorych godzinach żeby Azjatom dobrze się oglądało.

2

Przeczytałem pierwsze zdanie: "Po pierwsze dlatego, że wierzymy w niego od samego początku gdy przyszliśmy do klubu" i zacząłem się zastanawiać czy jest sens czytać dalej. Patrząc na to co się dzieje wokół tematu trenera Barcy to ta wypowiedź brzmi jakby to mówił np morawiecki i lepiej podchodzić do tego z rezerwą albo w ogóle nie uwierzyć.

1

@barca87f No tak, łatwiej pozbyć się trenera któremu trzeba wypłacić odszkodowanie i nie ma nikogo konkretnego na jego miejsce niż pozbyć się łamagi który szybko rozbłysnął i zgasł oraz przeciętniaka, który ostatnio mocno spuścił z tonu.

0

@Gacu95 A po co nam zawodnik z którego w dłuższej prespektywie nie będzie pożytku? Już lepiej próbować kogoś młodego. Podbój świata nam w tym sezonie nie grozi więc lepiej ogrywać zawodnika sobie niż komuś.

1

@drifboy25 I z popiołem nie było by takich problemów jak z Dembele.

0

To fajnie, teraz było by jeszcze fajniej żebyś (mając na uwadze przyszłą pracę jako trener Barcy) rozpatrzył jakąś propozycję sportową a nie biznesową jak ta z Kataru.

0

Zarząd ma wątpliwości czy Martinez który pewnie jest niezbyt zainteresowany zamianą nieźle funkcjonującej Belgii na kulejącą Barcę?

0

To że rezerwowy L-poolu, który niewiele gra jest łączony z Barceloną dużo mówi o pozycji jaką obecnie ma nasz klub.

0

@LatajacyHolender Piłki czasem też są dwie co niedawno odczuł na własnej skórze Busi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?