2

@Piotruś-BARCA Umtiti do chyba tylko do momentu jak zniosą go na noszach z boiska.

0

@marcinnikt Półamatorów grających z półamatorami. Tu chodzi o zawodowców którzy mają stawić czoła najlepszym na świecie. Jak ktoś wyciągnął na wyższy poziom np. Izolator Boguchwała to też się nada do Barcy?

0

@marcinnikt Druga szansa? Może piąta. I nic z tego nie wynika. Jeden przebłysk i powrót na leczenie. Co do ortografii - po prostu ciężko się coś czyta jeśli musisz się domyślać co autor miał na myśli bo pisze łamaną polszczyzną jakby był obcokrajowcem.

0

@Matt_i1992 No właśnie. Tylko rodzi się pytanie czy można nazwać trenerem byłego wybitnego gracza który produkuje się za petrodolary w jakiejś śmiesznej lidze.

0

@marcinnikt Pep przygotowywał się do tego, nawet poszedł gdzieś do Meksyku bo chciał pracować z trenerem który był dla niego autirytetem żeby podpatrzeć jgo metody, pracował w Barcy B - może mało ale jednak pracował w klubie o objęciu którego myślał. Xavi bawi się w poganiacza wielbłądów za kosmiczną kasę, czy to jest przygotowanie do poważnej pracy trenerskiej?

0

@AxelF Chyba nawet tam nie bardzo. Z tego co pamiętam to pogrywał oprócz tego w Lazio, jeszcze gdzieś indziej i koniec końców nie zrobił kariery jaką mu wróżono.

3

@sokot W tym sezonie nie chodzi o żadne tytuły (w każdym razie nie powinno chodzić). Z kim te tytuły? Chyba prześmiewcze tytuły w mediach.Inna rzecz że nie wydaje się że Koeman będzie w stanie skierować drużynę na jakieś sensowne tory a Laporta zachowuje się jak ktoś kto nie ma żadnego pomysłu i co pięć minut zmienia zdanie.

0

Jordi chyba nie da rady, to już lepiej ten mistrz taekwondo, jak przyjdzie co do czego to prędzej sobie poradzi w jakiejś awaryjnej sytuacji. Koeman ma coraz więcej wrogów więc potrzebny mu ktoś kto potrafi trochę więcej niż kopać piłkę albo może postraszyć tylko nazwiskiem.

0

De la Pena... ten co tak pieniążki lubił (i pewnie dalej lubi). Kiedyś wydawało się że zostanie kolejną legendą Barcy ale jakoś nie wyszło. Oby w przypadku jego podopiecznego wszystko potoczyło się inaczej.

1

A on już wrócił do gry czy dalej kibluje na dyskwalifikacji?

0

@Azi Na Umtitiego trzeba chuchać i dmuchać, jak nie będzie grał to jest szansa że się nie połamie i uda się go pozbyć. A jak wyjdzie na boisko to znowu coś złapie i znowu będziemy mieć rekonwalescenta w składzie.

0

@Messiasz2 Paru młodzików którzy uczą się dopiero poważnej piłki i jeszcze z problemami zdrowotnymi, bramkarz który meczu nie wygra, de Jong który musi z kimś grać bo sam niewiele zrobi, Depay który dopiero co tu przyszedł, no i Dembele. Sorry , długo liczyłem że w końcu się spłaci ale z niego nic już nie będzie. Może jakaś czapka gruszek którą ktoś zapłaci za transfer. Generalnie fajny zestaw ale dla menadżera który miałby na tych zawodnikach zarobić a nie dla trenera który w mniemaniu części kibiców miałby podbijać Europę.

10

@JarekS Ludziska kochane, Jareks nie bierze pod uwagę specyfiki większości komentarzy na tej stronie. Sorki za taki wstęp ale sam wiesz jak jest, tu każdy zamieszczony tekst jest okazją do ataku na trenera albo tego czy innego piłkarza bez zagłębiania się w treść. A różne statystyki czy zestawienia oparte nie wiadomo na czym najlepiej się do tego nadają. Coś jak wybór Citki na najlepszego sportowca roku.

0

Tak na prawdę to chyba tylko cztery "transfery". Dembele bym tu nie wliczał. Za dużo miał tych powrotów żeby jeszcze w niego wierzyć.

2

@KrwawiaceoczyVEB To chyba woda na młyn przeciwników Koemana. Bo to jemu skończą się wymówki.

4

@pacior95 Chyba nie do końca masz rację, gdyby był takim pewniakiem w pomocy to nie zrobiono by z niego zapchajdziury na PO. Czasem takie decyzje gdzie zawodnik albo jest średni na swojej pozycji, albo robi się dziura w składzie i jest awaryjnie przesuwany w inne miejsce zdaje egzamin (Choćby Piszczek który z ataku zawędrował na PO) a czasem nie. Może lepiej by było jakby wzorem wspomnianych wyżej obrońców spróbował gry w innym klubie, chociaż taki Bartra miał być drugim Puyolem, otarł się o reprezentację a i tak wielkiej kariery nie zrobił a o Montoyi to mało kto pamięta.

0

Wysoki sądzie, ja chciałem go tylko po przyjacielsku poklepać po policzku i nie wiem dlaczego on ma złamaną szczękę i fioletową twarz.

3

Ja pier....ę co tu się dzieje?! Ja rozumiem, że Koeman (którego szanuję za jego grę i w kometarzach staram się go bronić chociaż pewnie kogoś innego już bym "zwalniał") nie ma wyników, nie ogarnia tego bur.elu itd. ale to wszystko wokół niego to tylko pogarszanie beznadziejnej sytuacji. Te ciągłe informacje że Laporta go zwalnia, że nie zwalnia, że rozmawiał, że ze sobą nie rozmawiają wpływają negatywnie i na psychikę trenera, i na drużynę, i jeszcze robią z Barcelony medialne pośmiewisko. Coś na poziomie A-klasowego LZS-u gdzie podpity sołtys - prezes klubu mówi: Stachu, jo cie zwolnie, Stachu jo cie nie zwolnie bo Zdzichu powiedzioł że nie bedzie u nos robił. Podejrzewam że z tej miłości do klubu to zostało tyle że Koeman tkwi tu tylko dla kasy, w końcu wyłożył diengi za rozwiązanie umowy z federacją Holandii, zamroził część poborów i jeszcze należy mu się odszkodowanie za zerwanie kontraktu. Sportowo i wizerunkowo stracił i już raczej tego nie odzyska, to niech chociaż finansowo nie straci. Bo pewnie pieprznął by to wszystko i wyjechał do Unguru na Kamczatce.

2

@JarekS I chyba najważniejsze żeby nie brał sobie do głowy że ma być drugim Iniestą, Xavim czy kimś innym. On ma być Gavim i nikim innym.

1

@escarabajo Pomyślałem coś podobnego bo przyszło mi do głowy "spróbuj to wytłumaczyć starszym kolegom".

0

"Zmiana zdania Laporty zaskoczyła zarząd, piłkarzy i kibiców". To kibiców jest jeszcze w stanie cokolwiek zaskoczyć? Chyba tylko to że jakaś kolejna "informacja" okaże się prawdziwa ale na to trzeba pewnie jeszcze dlugo poczekać. Na razie swoje żniwa mają dziennikarscy bajkopisarze, mogą wypisywać n/t Barcy co im tylko do łbów wpadnie, każdy wymysł będzie miał jakąś dawkę prawdopodobieństwa.

7

Laporta w piątek powiedział Koemanowi że po Atletico będzie zwolniony, w sobotę powiedział mu że jednak nie będzie. W środę klub porozumiał się z Xavim ale się chyba nie porozumiał bo wszyscy zaprzeczają. W niedzielę osoba blisko związana z klubem powiedziała że jutro będzie poniedziałek ale osoby dobrze poinformowane twierdzą że jutro będzie piątek a o dwunastej w południe będzie szesnasta. Jak ktoś chce jakiejś pewnej informacji o Barcelonie to może sobie sprawdzić wyniki meczów bo cała reszta to tylko wymysły, przekłamania i robienie zamętu w klubie w którym wydawało by się że gorszego burd.lu już się nie da zrobić.

2

@DeAGie Podobno strzelać mieli inni i odejście czołowych zawodników miało nie mieć wpływu na zdobyte bramki. Pewnie jakby nie kontuzja Braithwaita to tych goli było by już z pińcet.

4

@horang To miał zakończyć karierę bo Barca go nie chciała? Najemnik? Po prostu pracownik który idzie tam gdzie ma lepiej albo gdzie go chcą. Ile trzeba tłumaczyć niektórym że klub to dla zawodnika miejsce pracy.

3

@Shvedu Koeman go nie chciał? Przecież była już wiele razy mowa o tym że on nie miał nic do gadania w tej kwestii, zarząd pozbył się Suareza a na Koemana spadła rola poinformowania go o tym.

0

@kondrel19 Pytania o taką opcję pojawiają się co jakiś czas i to chyba nawet od czasów Valverde, a na pewnio Setiena i są bez odzewu ze strony redakcji.

0

@Krycha1899 Skoro zarząd postanowił pozbyć się go to co Koeman mógł z nim planować?

0

@Messisinio I co dalej?

0

@Tibu Ale za to mogłeś sobie pooglądać pajacowanie Simeone.

1

Nawet nie ma kto wolnego uderzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?