0

@Deeespacito Dlaczego? Chłopak sobie popłakał, ale kasy mu nikt nie odbierze a i łatka "zawodnika który był w Barcy" może pomóc w znalezieniu nowego niezłego kontraktu, bo umiejętności raczej nie przekonują. Tak im wszystkim tutaj źle ale trzymają się ręcamy, nogamy i zębamy.

1

@ArcziArtt Źle rozumiesz to powiedzenie, które powinno brzmieć „Niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki". Barca to już inna rzeka niż za poprzedniej kadencji Laporty, inni piłkarze, trenerzy, inne okoliczności przyrody tak więc Laporta nie wstąpił powtórnie do tej samej rzeki.

2

@Neip93 Z gryzącym trawę przeciętniakiem to my za wiele nie zwojujemy. Po drugie, jeśli ktoś krytycznie ocenia gościa który znalazł się w tym klubie przez pomyłkę to zaraz musi być jakiś tzw. hejter? A może to jest realna ocena, że gość jest za słaby na podbój Europy i jego miejsce jest w klubie który wydziera punkty z murawy a nie zdobywa je grą w piłkę?

4

@mejsinio Samo zwolnienie to jedna sprawa, dwa to trzymanie Koemana w niepewności. Gdyby miałby być zwolniony to im wcześniej tym lepiej, łatwiej znaleźć nowy klub. Postępowanie Laporty to brak szacunku dla trenera który zgodził się przejąć ten bajzel i dla byłego zawodnika - legendy klubu.

0

@JarekS Jak dla mnie to nawet niech nie podskakuje, byle tylko znalazł się na niego chętny.

0

@SzahMatt A może ktoś oprócz Messiego wziąłby się za strzelanie bramek? W zeszłym sezonie był jeszcze Suarez, treaz kto ma poprawić statystyki bramek, Braithwaite? Koeman ma wejść i ładować z daleka bo inni się boją/nie potrafią?

1

@denis9401 Donnaruma to jeśli dobrze pamiętam jedynie w przypadku jeśli Milan nie awansuje do LM tak więc temat chyba nieaktualny (o ile w ogóle kiedykolwiek był poza gadaniem).

0

Miał okazję ale poleciał na kasę, teraz raczej trudno będzie przeprowadzić taki transfer.

0

@Mathew86 Nie zacznie grać bo to za wysoki poziom, zacznie przebywać na boisku. A samym gryzieniem trawy to sobie może wygrać jeden, dwa mecze kopciuszek z jakąś potęgą ale ruszanie po trofea z gryzącym trawę Braithwitem to kiepski kabaret. Może powinien po tym mleko dawać? W klubie jak Barca gryźć trawę powinni goście potrafiący grać w piłkę na odpowiednim poziomie.

0

@zrw19adam10 Lepszy? Boatenga jednak się pozbyliśmy i nie zalegał nam na liście płac więc ma jakąś przewagę nad Braithwaitem.

1

@Sortello Tylko że z takimi starającymi się Braithwaitami to nie mamy co marzyć o odbudowie Barcy. Siedem bramek dla środkowego napastnika to wynik dobry dla wchodzącego młodzieżowca a nie doświadczonego zawodnika. Wychodzi na to że musimy czekać aż się panom Braithwaitom, Umtitim, Pjaniciom pokończą kontrakty i dopiero wtedy myśleć o powrocie na szczyt?

2

No i fajnie, mamy rewolucję kadrową skoro goście których nie powinno tu być nie dają się ruszyć bo kto im będzie płacił kasę niewspółmierną do ich poziomu. Piękne miasto, piękna kasa, zero odpowiedzialności za wyniki bo od tego są inni, zagra się od czasu do czasu, czasem się troszkę ponarzeka na brak gry bo tak wypada i żyć nie umierać. Po co jeździć po jakiś Chinach czy Arabiach skoro raj dla przeciętniaków jest w Katalonii. K... ,jestem w stanie zrozumieć że w sytuacji awaryjnej ściągnęli jakiegoś podstarzałego no name'a ale dać mu długoterminowy kontrakt to zbrodnia.

1

@Adi123456789 Tiaaa, wtedy on pomacha zarządowi przed nosem swoim kontraktem i będzie sobie można wywalać ale oczy na wierzch.

0

@dobry261 Pjanić, Neto to były transfery księgowych a nie pionu sportowego. Miały się zgadzać rubryczki w papierach a nie poziom na boisku.

0

@Salchent Dziura po Pjaniciu? Kawałek papy, parę gwoździ, trochę lepiku i temat załatany.

0

@Krystian1588 To że Koeman który jest związany emocjonalnie z tym klubem zostawił pracę w reprezentacji nie znaczy że inni są gotowi podjąć taką samą decyzję. Na dzisiaj nie ma co rozpatrywać tej kandydatury.

0

@jak_leg Mówi się, mówi ale w kontekście np. Totków czy Realu.

0

@Aristocrate_7 Gaya to było by dobre rozwiązanie ale wątpię czy reprezentant kraju zgodził by się na rolę nawet chwilowego rezerwowego.

9

Myśli o kolejnym sezonie? No tak, stadion pusty więc łatwiej sobie wypatrzeć jakąś przytulną miejscówkę na trybunach na kolejny sezon. Z wielkich planów przebudowy składu w końcu nic nie wyjdzie bo panowie rentierzy nie dadzą się ruszyć z ciepłych posadek. Jak Laporta zwolni Koemana to paradoksalnie Holender może się okazać wygranym tej decyzji bo nie będzie musiał dalej się szarpać z tym samym składem.

0

@forest I na dodatek słyszało się głosy o zainteresowaniu innych klubów, przy tej dyspozycji jaką wtedy prezentował jego cena to była promocja, Barca musiała podjąć kroki żeby go zatrzymać. Kto przewidział że się posypie?

0

@JarekS Nie myślisz jednak że czekanie na swój moment akurat w Katarze jest bardzo dziwne? Mówimy przecież o gościu który nie ma żadnego doświadczenia w profesjonalnej trenerce. Tak słabo mu płacili w Barcelonie że po zakończeniu kariery musi się ustabilizować finansowo?

1

@Herbert Inna sprawa że ci którzy odeszli z Barcy jakoś nie robią wielkiej kariery, są najwyżej niezłymi ligowcami jak Masip. Wyjątkiem jest Onana chociaż jemu przytrafiła się przerwa w karierze.

0

@KibicBarcy84 I grając w tejże Boaviście "w obecnej kampanii Jardim bardzo dobrze spisywał się w lidze brazylijskiej". Może z okazji pandemii Boavista przeniosła się do innej ligi?

1

Niech idzie do Hollywood albo robi karierę w internetach. Pobiera gażę jak gwiazda a jego najgłośniejszy wyczyn związany z Barcą to nakręcenie filmu po tym jak pajacował przy okazji transferu który ostatecznie nie doszedł do skutku. Po tamtym kiepskim kabarecie trzeba było sobie dać z nim spokój a nie brnąć w to dalej.

0

Co to będzie jeśli by odszedł Koeman? Znowu trza se bedzie szukać wroga publicznego nr 1, który będzie winny gradobicia, błędnych transferów, lenistwa piłkarzy i wszystkiego innego. Inna rzecz że winę za kolejny nieudany sezon też będzie można zrzucić na Koemana.

3

Z tym Izrealem to trochę nie bardzo, ale Niemcy to dobry kierunek zamiast bujania się po Azjach i Stanach, gdzie się traci czas na podróże zamiast trenować.

ObiektywnyKibic121 - grać przed sezonem też muszą, trzeba jakoś to wszystko zgrać, zwłaszcza jeśli by wypaliła chociaż w małym stopniu ta rewolucja personalna, a wyjazd do Niemiec wydaje się być gwarancją dobrych sparringpartnerów.

2

@Dani13 Piszesz sam nie rozumiesz co, jeszcze dodajesz odpowiedź na poziomie kreta na Żuławach... Jak przeczytasz sobie jedną lekturę szkolną to zrozumiesz o co chodzi (albo i nie).

4

@Dani13 Skoro mówisz żeby Koeman kończył i wstydu oszczędził to powinien teraz przejechać ci szablą po głowie, wytrzeć krew i iść do domu w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

1

Tak trochę nie na temat: podobno Laporta wymyślił nowego kandydata na trenera. Wg Mundo Deportivo to Rijkaard.

1

@Herbert Nie oglądałeś nigdy filmów wojennych? "Jesteście otoczeni!" No i lipa, albo się trzeba poddać, albo przebijać na z góry upatrzone pozycje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?