0

@ZuczekFCB1899 To że klub chce się pozbyć Griezmanna nie znaczy że ma na tej operacji znowu wyjść do tyłu jak chociażby przy wymianie Cillessena na Neto czy Arthura na Pjanicia.

2

No i znowu mamy sprzeczne informacje - dostał ofertę, nie dostał. Czekam kiedy będzie można przeczytać: "Barcelona wygrała zakończony właśnie mecz 2-0", pół godziny później: "Barcelona przegrała 1-2", godzinę później: "mecz się jeszcze nie odbył, piłkarze i trener zaprzeczają pogłoskom o porażce".

0

@Gall Widać musi być jakaś równowaga - forma w dół, wymagania finansowe w górę.

1

@Mariusz85OL I odznaczenie od jednego pana z długo-pisem.

0

@kielon93 Śmieszne ale dla kibiców innych klubów, dla nas niepokojące że brany jest pod uwagę przeciętniak który ma swoje lata, nie spełnia kryteriów wymaganych przez klub ale jest tani.

0

@Nieznajomy Poza tym przed podpisaniem nowego kontraktu Umtiti miał śmiesznie małą kwotę odstępnego jak na poziom który wtedy prezentował i chodziły słuchy że byli chętni żeby go wykupić. Tak więc wtedy nowy kontrakt dla Umtitiego to było właściwe rozwiązanie, szkoda tylko że jego kariera nie potoczyła się tak jak wszyscy chcieliśmy.

3

@normasubiektywna To samo mi przyszło na myśl. Oby nie.

0

Zawracanie głowy z tymi Haalandami, nawet nie podali o jaki klub chodzi.

3

No i widzicie, tak zaj...e stoimy w różnych rankingach a wy się czepiacie o jakieś śmieszne Ligi Mistrzów, La Ligi czy poronione transfery jakby to kogoś obchodziło. Będzie gadka jak u wielu w Polsce popeerelowskiej: za komuny panie to było cacy ale przyszła Solidarność i wszystko rozwaliła.

0

@Ghotti Nie da się ukryć że piękny ale o tym czy to news czy fake to niestety nie wiemy.

0

Ja też wiem gdzie będzie grał: na lewej obronie.

0

@Pstryk Po porażce z Realem niestety Barca nie ma wszystkiego pod kontrolą i jest uzależniona od wyników innych drużyn.

2

@Azrik I to jest dziennikarska poezja. Pisać o rzeczach wiadomych to każdy by potrafił, ale pisać o rzeczach o których niewiele wiadomo to najwyższy kunszt. Te co sie nie znajo mówio że to pie...nie głupot ale uny sie nie znajo na najwyższej sztuce dziennikarskiej.

0

@TridenteMSN Pozostaje mieć nadzieję że za rok i za dwa lata też już na pewno.

0

@Elvisek To ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę że mówimy o najważniejszych klubach regionów o silnych tendencjach odśrodkowych.

0

@Lucassito Albo stary Haaland jako czynnik psychologiczny - żeby niektórzy zawodnicy nie czuli się zbyt staro. Zresztą Bartek pewnie by go ściągnął i powiedział że dotrzymał obietnicy o sprowadzeniu Haalanda a co za różnica starego czy młodego, przecież to rodzina.

0

@deiw99 Biorąc pod uwagę że jest to porażka z jednym z rywali w walce o mistrzostwo to na koniec może się okazać klęską jeśli zaważy o tytule.

1

@endriuuu2 Fajnie tylko czy to nie jest uczenie bezkarności różnych kombinatorów, naciągaczy i innych krętów. Niejeden sobie pomyśli, że może kraść albo osiągać szczyty nieudolności w zarządzaniu klubem bo jak coś to kibiców mamy ofiarnych.

3

@formentera2017 Oczywiście że bez Kumana, ja jakoś nie kojarzę nikogo takiego ani w Barcelonie, ani w ogóle w jakiejś poważniejszej piłce więc trudno żeby walczyć o cokolwiek z gościem który istnieje tylko w wyobraźni paru osób. A jeśli chodzi o Koemana to i tak w tym sezonie wydusił sporo z tego składu i daje to nadzieje na lepszą przyszłość.

0

@Krzysiek872 Z punktu widzenia kibica Barcy liga jest przegrana, nie widzę szans na mistrza.

1

Messi może by sobie trochę odpoczął od wolnych, nie idzie mu

1

Cieszyliśmy się że nie ma Lahoza a tu się trafia jeszcze gorsza k...

0

No i po meczu, bańka mydlana pękła.

0

@koksik2700 Najlepiej do Santosu.

0

@th@les Wypowiedź Del Bosque też jest dwa razy, do tego dochodzi jeszcze Zidane, ogólnie co kogo obchodzi co ludzie związani z Realem mają do powiedzenia n/t przyszłości Messiego? Samo zamieszczanie tego wydaje się zaśmiecaniem strony a wrzucanie takich istotnych tekstów po dwa razy to już przesada.

0

Co się tak w tym Madrycie przejmują co z Messim: Camacho, Del Bosque. Nie mają pomysłu jak mieszać przed El Clasico to wymyślili że będą wieszczyć odejście Messiego.

2

Nie wspomnieliście nic o dość kontrowersyjnym arbitrze który lubi być największą gwiazdą na boisku a co za tym idzie lubi namieszać dziwnymi decyzjami. Wybór tego "najlepszego" sędziego w Hiszpanii to trochę nierozważny pomysł.

0

Jaki jest sens wrzucać wypowiedzi ludzi związanych z Realem? Tym bardziej że to wypowiedź nic nie wnosząca a tylko element gierek przed El Clasico.

1

@Szklaner Mieliśmy już "Chorwację", domyślam się że teraz chciałbyś "Monaco?

0

@Herbert Podejrzewam że mało kto wie że VAR to skrót i co on oznacza więc ludzie z góry przyjmują że VAR to nazwa całego tego systemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?