slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Marsmall Akurat z Araujo było coś nie halo, realizator pokazywał go utykającego, błędem było wprowadzenie Roberto i zmiana ustawienia skoro w pierwszej połowie zdawało egzamin.
1
@Persyfl Powinien wejść na boisko razem z Henką to może by coś z tego było bo ci którzy dzisiaj przebywali na murawie w ogóle nie powinni tam się znaleźć. To nie jest żart. Oldbojowa Barca Legends gdzie często pojawiają się dość anonimowi byli zawodnicy Barcy lepiej by zagrała niż ci "profesjonaliści" w drugiej połowie.
0
@PeterGabriel Ja nie marzyłem o mistrzostwie ale nie liczyłem że na koniec będą głównie kompromitacje.
1
Po prostu dziady a nie piłkarze, to co oni robią w ostatnich meczach nie przystoi drużynie która uważa się za czołówkę ligi.
0
@noface Nie za słaba? Beznadziejna.
0
Bez komentarza... dno!
0
Co to ma być??????
0
Znowu mecz im się skończył przed czasem?
0
@Krzanu10 A kto za niego?
0
@iber Licz się ze słowami prymitywie.
0
"Angielski klub wydał aż 960 milionów euro. Ustępuje miejsca jedynie FC Barcelonie (1,04 mld euro)". Komentarz chyba zbyteczny.
0
Ajajaj, dali się wrobić w gierkę o lepszy kontrakt gościowi który raz już nasr.ł na ten klub i wielkie zdziwienie? A czego się spodziewał sam klub i m.in. grupa naiwniaków z tego forum? "N€ymar to magia". No to macie magię, du.a boli a paluszki z boku.
4
Komentarz usunięty
1
@Barcelonista94 Jak to nie ma co wymagać od trenerów? Tu już dawno odbył się sąd nad Koemanem i to zły trener jest. Co z tego że była strata, z takimi zawodnikami którzy debiutują w poważnej piłce to on powinien zdobyć wszystko co się da. Poza tym brak napastnika to gwarancja sukcesu. Bałagan organizacyjny powinien dodatkowo mobilizować a on tego nie wykorzystał. Tak więc to zły trener i teraz niektórzy jeszcze więcej będą sobie używać, co za tym idzie nie dla wszystkich ten sezon jest stracony.
0
@HypeR Koeman ma na tej stronie wiernych wrogów, którzy będą wymyślali niestworzone rzeczy na jego temat bez względu na to co by nie zrobił. Wygra, nie wygra, Koeman jest be bo tak się im upieprzyło.
5
Jak przeczytałem o tym wielkim bartomeu to odechciało mi się czytać dalej. Wnioskując po tytule i tych domniemanych korzyściach Barcy z oddania Suaerza pewnie nic nie straciłem.
0
@fortunate_son I grał w La Liga.
0
@plooper Myślisz że Barca dała by radę przebić ofertę Wieczystej?
0
@dux Kolejny mecz którego kibice o słabych nerwach mogą nie przeżyć, nie widzisz stabilizacji?
0
@DonAndrzejos Zrobi Sevilli dzieciaka?
8
@JarekS Obawiam się że płacz o Granadę będzie nam towarzyszył do końca rozgrywek i będzie się pojawiał we wszystkich podsumowaniach sezonu. Obym się mylił.
5
Nie powtórzy? Nawet dzisiaj mogło być różnie. Ciekawe co ze zdrowiem Pique, w pewnym momencie zaczął utykać i pojawił się jakiś komunikat o kłopotach z kolanem.
1
@david89 My też ostatnio gramy kupę, jak się dwie kupy spotkają na boisku to może być srogi smród... Ciekawe tylko komu bardziej zaszkodzi.
0
"Musimy bronić lepiej niż w czwartek" - właśnie było widać tę poprawę jakościową defensywy.
1
Z taką grą to cienko widzę mecz z Atletico.
1
Gwizdak też z d..y.
1
Co to było?! Chcą żebym wysiadł na serce? Ten gol to podsumowanie bezradności w tym meczu.
0
K...a, co za dno!!!
1
@adrianinho1964 To już nie można odnieść się krytycznie do gry drużyny? Napisać że grają słabo kiedy rzeczywiście grają słabo?
1
No i bardzo dobrze, Leonardo i P$G niech się przyglądają N€ymarowi, a Barca niech się przygląda zawodnikom którzy mogli by ją wzmocnić a nie zawracać sobie głowę N€ymarami.