0

@bebeto77 Jakbym czytał wypowiedzi przed meczem z Granadą.

0

@ziomal62 Bo mieli stanąć a se siedli.

2

Tiaa, pewnie mówią do niego po polsku: eee, to już nic z niego nie będzie.

0

@Pawlak1992 A w rzeczywistości: Leonardo przybył do Barcelony żeby gazety miały o czym spekulować.

1

@MarcelNJ11 Sprawdziłem w necie ostatni mecz, ni cholery nie znalazłem nikogo o takim nazwisku, może źle szukałem albo chodziło ci o Barcelonę z Ekwadoru.

0

@Kengo Teraz to my sobie możemy wygrać wszystko do końca sezonu a i tak nic nam to nie da.

2

@Pawlak1992 Niektórzy to nawet nie wiedzą jak się nazywa pierwszy trener i piszą błędnie jego nazwisko.

1

@MarcelNJ11 Z kim? Graliśmy kiedyś z kimś takim?

1

@kielon93 Pewnie tak, w końcu to kara indywidualna a nie klubowa. Piłkarze zmieniając klub zabierają kary ze sobą do nowego miejsca.

0

@4Fabregas4 To kibicuj Atletico i niech już tak zostanie, Szerokiej drogi.

0

@Robert1603 Guardiola pracował w rezerwach klubu a nie w ogórkowni w której zgadza się tylko kasa.

0

@Avatarr Xavi? Zero. Nie wmówisz mi że zabawa za kasę z szejkami to profesjonalna trenerka.

0

@totalcrack Oo, ale pod warunkiem że Xavi przestanie się bawić w biznesmena w Katarze i zajmie się trenerką na jakimś profesjonalnym poziomie.

1

@Alan_fcbfan Tylko że Koeman to trener, Guardiola był wtedy trenerem rezerw i facetem zwariowanym na punkcie trenerki a Xavi jest tylko byłym piłkarzem a obecnie biznesmenem prowadzącym interesy z Arabami. Jakieś stanowisko w zarządzie , OK, ale ławka trenerska to na razie nie ta kategoria zawodowa.

0

@Koni8M Wiesz, lepiej nie ryzykować bo albo wyczytają z ruchu warg że powiedział coś innego (tymi ruchami warg to się chyba zajmują ginekolodzy po godzinach?) albo gwizdak stwierdzi że trener był uprzejmy i było to podejrzane albo ironiczne. Jak to mówią nie ruszaj gów.a bo śmierdzi.

2

@arasz1819 Kibice, nie kibice, z takimi drużynami jak Cadiz czy Granada trzeba wygrywać jeśli się myśli o czołowych lokatach. Jeszcze jakbyśmy wtopili z Granadą miesiąc temu to kij, kolejna wpadka z sezonie ale jak przegrywamy pod koniec sezonu i w starciu z tak przeciętną drużyną praktycznie pozbawiamy się mistrza to taka porażka wk...a całkowicie.

0

Teraz to sobie możemy grać na luzaku bo gramy o pietruszkę. Najwyżej o drugie miejsce, które przed sezonem przyjąłbym bez szemrania ale jak się przegrywa mistrza u siebie z Granadą to trudno mieć pozytywne odczucia. Całe te papierowe wyliczenia co by musiało się stać żeby Barca wygrała można wyrzucić do kosza.

0

@Coutinho007 Z jednej strony to nie podlega dyskusji ale z drugiej istnieje zagrożenie że w okienku transferowym to oni sobie mogą wyciągnąć klubowy portfel, przeliczyć zawartość i kupić frytki z colą.

3

@koszi Może powiedział po holendersku: "Co to za De Goey"?

0

@Arnokk Wnioski to se teraz mogą wyciągać, mistrzostwa to im nie zwróci.

1

Z jednej strony jakiś czas temu chyba nikt nie myślał o mistrzostwie kraju, z drugiej wstyd że straciliśmy szansę na tytuł w taki sposób: na własnym boisku, z tak przeciętną drużyną. O tych szansach na papierze można zapomnieć, to tylko dla naiwnych.

1

Dobra, napiętego kalendarza już nie ma, niestety zostały już tylko sparringi, można grać kimkolwiek, to już i tak nie ma znaczenia.

3

Przegrać mistrzostwo u siebie z Granadą to wstyd i kompromitacja.

2

Wg stacji TV X jutro będzie padał deszcz i będzie zimno ale inne źródła nie potwierdzają tej prognozy. Zalecamy więc zabranie ze sobą parasola, futra, krótkich spodenek, kaloszy, sandałów, czapki i okularów przeciwsłonecznych.

1

@escarabajo Nie musi być o wszystkich, ważne żeby było o tych, o których ja chcę! A tak na poza tym to co jakiś czas pojawiały się ankiety odnośnie tego tematu i można było sobie głosować na swoich zawodników, chociaż ostatnio chyba ich jakoś nie widziałem (może przegapiłem).

5

Chcieliście Xaviego w Barcy to macie.

18

@HavertzKai Przekopiowałem ci żebyś nie musiał czytać całego artykułu, niektórzy nie dają rady przeczytać tak dużo: "później z dobrej strony zaczął pokazywać się Ousmane Dembélé, co też zaszkodziło młodszemu z zawodników. Następnie Ronald Koeman zdecydował się na przestawienie zespołu na ustawienie 3-5-2 (3-4-2-1), stawiając na wahadłowych kosztem skrzydłowych. W takim wariancie taktycznym dla Francisco zabrakło już po prostu miejsca."

0

Może i bardzo chce, co z tego? Kiedyś ponoć "bardzo mógł" razem z De Jongiem ale nie skorzystał a dzisiaj taki transfer wydaje się mało prawdopodobny.

2

@Bobo25 Tu nie chodzi o zabawy składem i szukanie optymalnego ustawienia tylko o odpowiednie gospodarowanie siłami zawodników i oszczędzanie tych którzy mają najwięcej w nogach. Co z tego jeśli wystawi się podstawowy skład jeśli połowa graczy będzie się snuła po boisku.

29

Kupno zawodnika o takim nazwisku to jednak jest trochę hazard.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?