slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gappeq Barca go może nie potrzebować ale on na pewno potrzebuje kasy jaką klub mu płaci więc może sobie nie grać, pobierać pensję i czasem pożalić się w mediach że trener na niego nie stawia ale do odejścia to się pewnie nie będzie wyrywał.
12
Śmiech na sali z tym Dembele. Zraniony tym że grał słabo albo leczył kontuzje? Zraniony brakiem profesjonalizmu z jego strony? Zraniony sumą jaką wydała za niego Barca?
0
Żeby się nie okazało że Messi już jest z kimś dogadany tylko nie chce tego wcześniej ogłaszać żeby nie destabilizować drużyny na finiszu rozgrywek.
1
Jednym słowem każdy klub który miał do czynienia z superkupą będzie miał problemy. Jak nie od superligi to od UEFA.
6
@kamiVeB Widać krytycy Koemana tak wnikliwie analizują jego postawę że potrafią usłyszeć czy wyczytać nawet to czego nie powiedział. A te plusy to pewnie od tych którzy w tekstach czytają tylko tytuł i komentarze.
2
@Roland_Kumam A to że nie potrafisz prawidłowo napisać nazwiska trenera Barcelony to wyraz buractwa czy niewiedzy? Pytam bo to drugie przy odrobinie dobrej woli da się skorygować.
4
@AxelF Jakby zachował się w tej sytuacji inaczej to byście na siłę znaleźli inną żeby pojechać po Koemanie. Albo byście ocenili że nawet nie ma jaj żeby opieprzyć gościa który zawalił akcję. Piszę w liczbie mnogiej bo odnosi się to do wypowiedzi kilku osób które tylko szukają pretekstu żeby najeżdżać na Koemana.
5
@JarekS Ty poczytujesz pewne rzeczy na plus a inni w komentarzach krzyczą jaki "Kuman" (za przekręcanie nazwiska Koemana powinien być ban za podwójny brak szacunku - dla trenera i piłkarza legendy klubu) zły a nawet niedobry bo nakrzyczał na chłopczyka i teraz będzie mu przykro i pewnie się rozpłacze, buuu. Sam już nie wiem czy mnie to przyp... się o wszystko do Koemana bardziej śmieszy czy irytuje.
11
Widzę że niektórzy wyłapali kolejną okazję żeby j...ć Koemana chociaż tak na prawdę jeszcze nie wiadomo o co poszło z Minguezą i czy to o niego chodziło. Żałosne, jak wam nie pasuje trener który próbuje coś wycisnąć z tego składu to idźcie kibicować tak chwalonemu po ostatnim klasyku Zidanowi i jego klubowi.
0
@Roland_Kumam W finale PK za późno zrobił zmiany, dzisiaj w nerwach pojechał sobie z młodym, bukmacherzy powinni przyjmować zakłady co wymyślą przeciwnicy Koemana po następnym meczu. Buty nie pod kolor spodni, źle uczesana grzywka?
3
@Krystian1588 Jak nie będzie? A te przymiarki do meczu Barca Real w presezonie? Dwudrużynowa superliga i gra o puchar Florka.
1
@wwojo155 Miną faktycznie można rozwalić wiele rzeczy, nie tylko szatnię.
0
Ciekawe czy dzisiaj znowu dyżurni krytycy (czy raczej hejterzy) Koemana będą krytykować zbyt późne zmiany czy wymyślą coś innego.
0
@poskus A czy w fabryce dyrekcja omawia plany produkcyjne czy biznesowe z załogą?
4
@smiatuniu Ale to nie jest cała klasa tylko paru bogatych typków którym w ostatecznym rozrachunku dyrekcja szkoły (UEFA) nic nie zrobi bo mają bogatych tatusiów albo znane nazwiska.
0
@Neymarinho Poza tym szejkowie pewnie nie będą chcieli spięć z oficjalnymi instytucjami piłkarskimi w obliczu idiotycznych MŚ w katarze.
0
@luxol Jeszcze nakaże wypłacić sobie odszkodowania od wszystkich klubów które się wycofają.
0
@StephanosCrushes Cofa się chyba przez dopisywanie zer w kontraktach przez co musi szukać nowych źródeł finansowania i odciąć maluczkich od prób uszczknięcia czegoś z największego koryta. Rewolucji? Naprawy. Rewolucje mają na ogół to do siebie że starych złodziej zastępują nowi, jeszcze gorsi.
4
@greymid Co do tej przejrzystości to strasznie modne stało się to słówko transparentność. Wszędzie, w polityce, w sporcie, w biznesie, we wszystkim wszystko ma być transparentne. Tylko że za tym słowem nie ma nic, kolejne słowo-wytrych bez którego nie może się obejść większość wypowiedzi i na deklaracjach się kończy. Tu będzie to samo, za duża kasa, za grube ryby żeby to miało być przejrzyste.
15
@yoli Wygrali 4-0 w finale PK, kurde, o co tu się przypieprzyć do Koemana... O, już mam!
3
@krzywy Jak tak dalej pójdzie to MATS poczuje na plecach oddech konkurenta do obsady pozycji nr 1.
0
@polcza Ale nie zanosi się na to żeby w najbliższym czasie udało się za niego uzyskać kwotę choćby zbliżoną do tej za jaką przyszedł. Chyba żeby osiągnął równą formę na wysokim poziomie ale wtedy szkoda było by go sprzedawać.
5
@geass Gdzieś by mogli dojść ale utracili by swoją tożsamość, a w dzisiejszych czasach biznesu futbolowego a nie sportu to rzadka cecha.
1
@dariooo Barca była wyraźnie lepsza przez cały mecz i Athletic na pewno kosztowało dużo sił żeby dotrzymać jej kroku. Zresztą nigdzie nie jest powiedziane że drużyny z tej samej ligi są na tym samym poziomie kondycyjnym.
0
@equwesta Tak? Oglądałeś mecz, oglądałeś? Puig nie zagrał, Koeman out!
0
@dawid230188 Nic się nie bój, wystarczy jeden słabszy mecz w lidze i znowu zacznie się zwalnianie Koemana i jazda po zawodnikach.
5
Szkoda, tak ładnie by wyglądało 5-0.
0
Messiemu ostatnio stawiają za wysokie mury, nie daje rady przenieść piłki górą.
1
@_Specjalista Marcelino im powiedział.
1
@Bananowysong Tylko że biorąc chociażby wahania formy trudno jest ustalić który skład jest najmocniejszy, podobnie po ostatnich meczach rodzą się wątpliwości jakie ustawienie może być optymalne.