0

@Gappeq Barca go może nie potrzebować ale on na pewno potrzebuje kasy jaką klub mu płaci więc może sobie nie grać, pobierać pensję i czasem pożalić się w mediach że trener na niego nie stawia ale do odejścia to się pewnie nie będzie wyrywał.

12

Śmiech na sali z tym Dembele. Zraniony tym że grał słabo albo leczył kontuzje? Zraniony brakiem profesjonalizmu z jego strony? Zraniony sumą jaką wydała za niego Barca?

0

Żeby się nie okazało że Messi już jest z kimś dogadany tylko nie chce tego wcześniej ogłaszać żeby nie destabilizować drużyny na finiszu rozgrywek.

1

Jednym słowem każdy klub który miał do czynienia z superkupą będzie miał problemy. Jak nie od superligi to od UEFA.

6

@kamiVeB Widać krytycy Koemana tak wnikliwie analizują jego postawę że potrafią usłyszeć czy wyczytać nawet to czego nie powiedział. A te plusy to pewnie od tych którzy w tekstach czytają tylko tytuł i komentarze.

2

@Roland_Kumam A to że nie potrafisz prawidłowo napisać nazwiska trenera Barcelony to wyraz buractwa czy niewiedzy? Pytam bo to drugie przy odrobinie dobrej woli da się skorygować.

4

@AxelF Jakby zachował się w tej sytuacji inaczej to byście na siłę znaleźli inną żeby pojechać po Koemanie. Albo byście ocenili że nawet nie ma jaj żeby opieprzyć gościa który zawalił akcję. Piszę w liczbie mnogiej bo odnosi się to do wypowiedzi kilku osób które tylko szukają pretekstu żeby najeżdżać na Koemana.

5

@JarekS Ty poczytujesz pewne rzeczy na plus a inni w komentarzach krzyczą jaki "Kuman" (za przekręcanie nazwiska Koemana powinien być ban za podwójny brak szacunku - dla trenera i piłkarza legendy klubu) zły a nawet niedobry bo nakrzyczał na chłopczyka i teraz będzie mu przykro i pewnie się rozpłacze, buuu. Sam już nie wiem czy mnie to przyp... się o wszystko do Koemana bardziej śmieszy czy irytuje.

11

Widzę że niektórzy wyłapali kolejną okazję żeby j...ć Koemana chociaż tak na prawdę jeszcze nie wiadomo o co poszło z Minguezą i czy to o niego chodziło. Żałosne, jak wam nie pasuje trener który próbuje coś wycisnąć z tego składu to idźcie kibicować tak chwalonemu po ostatnim klasyku Zidanowi i jego klubowi.

0

@Roland_Kumam W finale PK za późno zrobił zmiany, dzisiaj w nerwach pojechał sobie z młodym, bukmacherzy powinni przyjmować zakłady co wymyślą przeciwnicy Koemana po następnym meczu. Buty nie pod kolor spodni, źle uczesana grzywka?

3

@Krystian1588 Jak nie będzie? A te przymiarki do meczu Barca Real w presezonie? Dwudrużynowa superliga i gra o puchar Florka.

1

@wwojo155 Miną faktycznie można rozwalić wiele rzeczy, nie tylko szatnię.

0

Ciekawe czy dzisiaj znowu dyżurni krytycy (czy raczej hejterzy) Koemana będą krytykować zbyt późne zmiany czy wymyślą coś innego.

0

@poskus A czy w fabryce dyrekcja omawia plany produkcyjne czy biznesowe z załogą?

4

@smiatuniu Ale to nie jest cała klasa tylko paru bogatych typków którym w ostatecznym rozrachunku dyrekcja szkoły (UEFA) nic nie zrobi bo mają bogatych tatusiów albo znane nazwiska.

0

@Neymarinho Poza tym szejkowie pewnie nie będą chcieli spięć z oficjalnymi instytucjami piłkarskimi w obliczu idiotycznych MŚ w katarze.

0

@luxol Jeszcze nakaże wypłacić sobie odszkodowania od wszystkich klubów które się wycofają.

0

@StephanosCrushes Cofa się chyba przez dopisywanie zer w kontraktach przez co musi szukać nowych źródeł finansowania i odciąć maluczkich od prób uszczknięcia czegoś z największego koryta. Rewolucji? Naprawy. Rewolucje mają na ogół to do siebie że starych złodziej zastępują nowi, jeszcze gorsi.

4

@greymid Co do tej przejrzystości to strasznie modne stało się to słówko transparentność. Wszędzie, w polityce, w sporcie, w biznesie, we wszystkim wszystko ma być transparentne. Tylko że za tym słowem nie ma nic, kolejne słowo-wytrych bez którego nie może się obejść większość wypowiedzi i na deklaracjach się kończy. Tu będzie to samo, za duża kasa, za grube ryby żeby to miało być przejrzyste.

15

@yoli Wygrali 4-0 w finale PK, kurde, o co tu się przypieprzyć do Koemana... O, już mam!

3

@krzywy Jak tak dalej pójdzie to MATS poczuje na plecach oddech konkurenta do obsady pozycji nr 1.

0

@polcza Ale nie zanosi się na to żeby w najbliższym czasie udało się za niego uzyskać kwotę choćby zbliżoną do tej za jaką przyszedł. Chyba żeby osiągnął równą formę na wysokim poziomie ale wtedy szkoda było by go sprzedawać.

5

@geass Gdzieś by mogli dojść ale utracili by swoją tożsamość, a w dzisiejszych czasach biznesu futbolowego a nie sportu to rzadka cecha.

1

@dariooo Barca była wyraźnie lepsza przez cały mecz i Athletic na pewno kosztowało dużo sił żeby dotrzymać jej kroku. Zresztą nigdzie nie jest powiedziane że drużyny z tej samej ligi są na tym samym poziomie kondycyjnym.

0

@equwesta Tak? Oglądałeś mecz, oglądałeś? Puig nie zagrał, Koeman out!

0

@dawid230188 Nic się nie bój, wystarczy jeden słabszy mecz w lidze i znowu zacznie się zwalnianie Koemana i jazda po zawodnikach.

5

Szkoda, tak ładnie by wyglądało 5-0.

0

Messiemu ostatnio stawiają za wysokie mury, nie daje rady przenieść piłki górą.

1

@_Specjalista Marcelino im powiedział.

1

@Bananowysong Tylko że biorąc chociażby wahania formy trudno jest ustalić który skład jest najmocniejszy, podobnie po ostatnich meczach rodzą się wątpliwości jakie ustawienie może być optymalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?