slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herbert Jednak raczej dla pieniędzy, w L-poolu wyrobił sobie jakąś markę, jak na bramkarza nie był jeszcze emerytem więc spokojnie mógł jeszcze pograć w jakimś dobrym, europejskim klubie. Wybrał ławkę i lepsze pieniądze zamiast gry.
0
@czar007 Czyli sugerujesz między wierszami że te wszystkie jego babole to wina Koemana?
0
@JohnnyBarca Nie zaraz tylko od dłuższego czasu okazuje się że ten czy tamten miał tu trafić i na ogół jest to zaskoczenie dla większości bo nikt wcześniej nie słyszał o zainteresowaniu tym zawodnikiem. Miszczem w te klocki był jeden znajomy kibic Legii, który mnie przekonywał że blisko Barcy był Pazdan.
0
@kubaa1 Wróci, pobuja się rok i odejdzie za darmo.
0
@Magicc89PL Może i ciekawa opcja ale wątpię czy z taką defensywą Oblak byłby u nas taki skuteczny jak w Atletico.
0
@normasubiektywna W szkole uczą różnych rzeczy tylko trzeba samemu popracować a nie tylko mówić że nauczyciel zły i dlatego dzieciak nic nie umie.
5
@dezerter Umtiti? Przypomnij sobie (albo się dowiedz) jak grał zanim się posypał. Wydawało się że po długich poszukiwaniach następcy Puyola udało nam się względnie tanio pozyskać stopera światowej klasy. Wszystko upadło przez kontuzje i być może przez upór zawodnika w kwestii leczenia ale tego nikt nie mógł przewidzieć więc nie pisz że nie powinien tu się pojawić. A Griezmann może i ma umiejętności ale jakoś ich nie potrafi sprzedać w Barcy a kosztuje drogo.
2
Laporta miał być gwarantem powrotu do normalności, a na razie takowej nie widać. Pomimo żenująco słabej końcówki Koeman powinien dostać możliwość poprowadzenia drużyny w miarę normalnych warunkach, tzn. nie w trakcie i po trzęsieniu ziemi w klubie i mając do dyspozycji jakąś kadrę a nie przybitą niepowodzeniami zbieraninę zawodników z której trzeba ulepić drużynę. Dwa to dziwę się jak Xavi może być poważnie brany pod uwagę w kontekście objęcia posady pierwszego trenera. Barca potrzebuje na to stanowisko TRENERA a Xavi na razie jeszcze nim nie jest. Zaczął tą swoją trenerkę kompletnie od d..y strony: od zarabiania pieniędzy u szejków jakby karierę trenerską miał już za sobą i chciał zarobić konkretny pieniądz przed emeryturą. Poza tym argument że Koeman to nie jego trener też jest z d..y. Dziwnie to wszystko wygląda, oby jak najszybciej się wyjaśniło z Koemanem bo to całe zamieszanie nic dobrego nie wróży na przyszłość i jest przejawem braku szacunku dla legendy klubu i człowieka który dla Barcy zrezygnował z prowadzenia reprezentacji swojego kraju.
0
Śmieszą mnie niektóre komentarze. Wygląda jakbyśmy przegrali ciężki bój o jakiś wielki talent a tymczasem chodzi o jakiegoś kolejnego młodego zdolnego, który poszedł sobie tam gdzie mu łatwiej będzie wskoczyć do składu i ogrywać się żeby ewentualnie "zarobić" na transfer do wielkiego klubu. W Barcy raczej nie praktykuje się obiecywania awansu do pierwszej drużyny szesnastolatkom którzy dopiero przychodzą do klubu.
0
@Laser Z dwojga złego lepiej żeby zajął się zdrowiem niż miał jechać na jakiś dziwny turniej w którym by nie grał nawet jeśli byłby w lepszej dyspozycji od Neuera.
0
@Ghazul3293 Czym? To coś to była kadra do gry na kilku frontach?
0
@dimas82 Przede wszystkim Xavi nie jest trenerem. Czas na naukę fachu poświęcił na robienie kasy wysługiwaniem się szejkom.
0
@ksawizimens A kto za niego? Masz jakieś typy? Za gościa który dostał zbieraninę gwiazdek i niewypałów transferowych i nagle miał z nimi podbić Europę? Miał wejść na boisko kiedy jego gwiazdkom odechciewało się grać po 45 minutach?
1
@Herbert To źle się wyraziłem, nie regulamin a wcześniejsze ustalenia, tak czy siak takie żonglowanie terminami wygląda niepoważnie.
1
@Herbert A może ktoś im zarzucił że siedzą i nic nie robią więc tak dla jaj se przesunęli mecz, potem odsunęli, posunęli i usnęli. Śmich na sali, regulamin mówi jasno że wszystkie mecze mają być o jednej porze to po co przy tym gmerać i zmieniać dwa razy decyzję w ciągu paru godzin (sądząc po publikacji obu newsów to jakieś 1,5 godziny)?
2
@Tatazolwinia Godzina jest bez znaczenia, pytanie czy rzeczywiście będą grać czy tylko wyjdą na boisko? Po ostatnich popisach obawiam się że to drugie.
1
@Baari77 Tylko że jak nie nastąpią zmiany w drużynie to okaże się że wcale nie tak super z tą LM.
0
@Vold94 Najczarniejszy scenariusz się sprawdza.
1
@arasz1819 To nie chodzi o to jaki straszny sezon gra Barcelona tylko o to jakim strasznym trenerem jest Koeman. Przecież przejął świetnie zaprogramowany samograj, nic tylko wypisać kartkę ze składem, usiąść wygodnie na ławce i delektować się grą, A on to wszystko zepsuł. Miał do wyboru 26 równorzędnych zawodników to grał cały czas tymi samymi. Puiga zniszczył, największy talent od czasów Messiego.Itd, itp.
1
Trener z Kataru, to tak jakbyśmy zatrudniali jakiegoś trenerskiego emeryta który pojechał sobie dorobić na zakończenie kariery. Xavi traci czas, zamiast zająć się trenerką wysługuje się szejkom za wielką kasę, licząc chyba że stołek w Barcy dostanie za zasługi.
1
@Calc Kluivert kiedyś był trenerem reprezentacji Curacao, a ponieważ teraz jest pracownikiem Barcelony to logiczne że musi zapytać szefa o zgodę na zastępstwo dla Hiddinka.
0
@Bananowysong - Panie prezydencie, o czym rozmawialiście z trenerem? - Nie wiem, jeszcze nie czytałem dzisiejszej prasy.
0
@tom9001 Wujek szejk mu kupił. Kupił MŚ to co to dla niego kupić parę tytułów.
1
@JarekS I tak mamy spory postęp, jest pewna wiadomość że Koeman spotkał się z Laportą a nie jest tak jak kiedyś było że jeden news potwierdzał, a drugi zaprzeczał spotkaniu.
0
@pax Czy rzeczywiście istotne jest zdanie graczy drugoplanowych? Nawet gdyby więcej grali to i tak trudno uwierzyć że ich rola w zespole była by znacząca. Umtiti był kiedyś takim zawodnikiem ale niestety to przeszłość. W każdej drużynie będą niezadowoleni z tego że za mało grają.
6
@kejdzi To nie jest ich zadanie, od tego jest sztab szkoleniowy. Nie możesz wymagać takie gwiazdy brały na siebie odpowiedzialną grę przez 90 minut.
1
@Sortello No, jak patrzę na całą otoczkę MŚ w Katarze to rzeczywiście bycie elementem tej śmierdzącej gry to wielki zaszczyt. Ale pecunia non olet.
2
No bez żartów, to ma być przyszły trener Barcelony który zaczyna swoją karierę szkoleniową od emerytury na peryferiach futbolu? Klub ma przejąć ktoś kogo jedynym osiągnięciem po zakończeniu gry w piłkę są interesy w takim kraju jak Katar? Taka bida go dopadła że jego żona nie ma na waciki i nie może zająć się trenerką na odpowiednim poziomie?
2
@fcbarcafan19 E tam, lepiej za MATSa.
0
@Nerowing2 Z jednej strony masz rację, z drugiej jeśli człowiek czuje się w jakiś sposób związany emocjonalnie z klubem to takie mecze i takie sytuacje rodzą frustrację i nic się na to nie poradzi. Ja nie liczyłem na cuda w tym sezonie ale zakończenie w wykonaniu Barcy jest poniżej krytyki.