slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall Bo dziennikarze piszą bajki żeby sami nie popadli w problemy finansowe. Może trzeba ich rozpatrywać jak literatów i postawić obok Andersena i braci Grimm?
0
Braithwaite - cena zaporowa, wpływów za Coutinho też raczej nie będzie bo kto kupi gościa niezdolnego do gry, o Umtitim cisza, Pjanić nie chce odchodzić. Jednym słowem transferów do klubu raczej nie będzie bo nie zanosi się że kogoś sprzedamy.
0
@Adi123456789 Przecież to jakiś ranking z d... stworzony bo się komuś nudziło, nie ma się o co oburzać.
1
Jeszcze luisa fygo na derektora sportowego dejcie.
2
@adukla Raczej jak się go pozbyć żeby później nie trzeba było płacić L-poolowi zmiennych z tytułu liczby rozegranych meczów. Chyba że po wyleczeniu będzie siedział na trybunach, najdroższy kibic w historii klubu. Bo raczej trudno uwierzyć że udowodni iż wart jest tych pieniędzy które na niego poszły i jeszcze pójdą.
0
Jedynym sposobem na rozwiązanie sprawy transferu N€ymara jest danie sobie spokój i ostateczne zamknięcie tematu. Stracą tylko dziennikarze bo ubędzie im temat do fantazjowania.
11
Mało się nadenerwowałem meczem z Valladolid to jeszcze żeby mi nie było za wesoło to przed snem muszę przeczytać coś takiego.
1
Fajne zdjęcie, wygląda jakby Dembele chciał wskoczyć na trybuny i nastukać gościom którzy tam siedzą.
1
Ilość strat jest niepokojąca.
0
Sergi Roberto i Pique w maskach, reszta bez, jaki sens? Mam na myśli wręczanie koszulki Messiemu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VenoM Umtiti też kuleje więc z nim obrona może przestać kuleć bo się całkiem rozłoży.
0
@Suzu To już nawet nie chodzi o przeciętność tylko (nie licząc Griezmanna) nie wiem czy BVB jest zainteresowane sprowadzeniem szpitala. Dajmy sobie spokój z Haalandem, zejdźmy na ziemię.
0
@endriuuu2 Nie znam się na tym pokręconym biznesie ale myślę kontrakt to nie tylko dogadanie się w sprawie pensji, pozostaje jeszcze multum innych spraw do ustalenia i ktoś doświadczony wie jak uzyskać najlepsze warunki. Tak samo podejrzewam że agenci mają udział w załatwianiu kontraktów reklamowych, umowach z producentami sprzętu sportowego itd.
1
@Emhyr Parafrazując znane powiedzenie: dajcie mi zawodnika a znajdę przewinienie. Jak chłop potrafi dać kartkę za wiązanie buta to różnie może być.
2
@Filipppe Nie lekceważenie rywala tylko uwzględnianie różnych okoliczności przy ustalaniu składu.
2
Skoro słabiej identyfikuje się z zawodnikami którzy myślą tylko "ja, ja, ja" to jak sobie dawał radę z Niemcami w Bayernie?
0
@PuszkinFan W P$G pewnie też myślą albo myśleli że na lata. W dzisiejszych czasach trudno o zawodnika na lata bo albo zdrowie (np "stoper na lata" Umtiti), albo kasa, albo zastopowanie rozwoju brutalnie zweryfikują taki transfer.
2
Chyba nie ma wątpliwości że nic z tego nie wyjdzie. Dziennikarze tylko zacierają ręce bo mają gotową kolejną operę mydlaną.
0
Zdjęcie rzeźnika i podpis „nie mogę się doczekać, aż znów się zobaczymy”, to wygląda jak reklama jakiegoś horroru.
0
Ale Holandia ma lipę z bramkarzami kiedy nie gra Cillessen. Jakiś 30-letni noname, Krul i Stekelenburg którzy swoje najlepsze lata mają za sobą, przy czym Stek ostatnio mało co grał, "uratowała" go dyskwalifikacja Onany. Jak popatrzeć wstecz Holandia na ogól miała dobrych fachowców między słupkami, nie mają nikogo z młodszego pokolenia?
0
@messibar Trochę to chore, piłkarze i tak dostają pieniądze o jakich może pomarzyć większość zwykłych pracowników to jeszcze nie obowiązują ich ograniczenia jakie mają inni z tytułu choroby.
1
@wonsz_w_pomidorach Problem jest taki że ważniejszy może być pomysł księgowego a nie trenera. Tak jak było z wymianami bramkarzy czy Pjanicia za Arthura.
1
@Coutinho007 Zamiast tego kilku młodych musiało odejść z klubu m.in. ten z Azji (Japończyk?) który poszedł później do prześcieradeł.
1
@Herbert To dotyczy nie tylko transferów, przypomnij sobie chociażby "Laporta spotkał się z Koemanem", za jakieś dwie godziny "Laporta nie spotkał się z Koemanem" i całą masę innych takich "informacji".
0
@catalanian09 Na zmianę z Larssonem pewnie dali by radę po 45 minut.
1
@Coutinho007 Ja nie zapomniałem ale pamiętałem go pod kątem ewentualnego transferu z Barcy. Tyle że w tej sytuacji raczej trudno spodziewać się pozytywnych rezultatów.
0
@Shear007 RB Wisła z prezesem Małyszem (Wisła oczywiście miejscowość a nie klub).
6
@OTX Pomimo tego że miał swoje lata i przyszedł ze Szkocji to jednak był klasowym zawodnikiem a nie kimś pokroju Boatenga. W sumie to trochę szkoda że tak długo siedział w Celticu i nie spróbował sił w topowej lidze wcześniej.
1
@Gaz Z MATSem to było tak że treneiro powiedział krótko: broni Neuer i nic tego nie zmieni, nawet wysoka forma innych bramkarzy. U nas też Sousa powiedział że gra Szczęsny i z Andorą też ma grać chociaż zagrał źle z Węgrami a Andora to przeciwnik z którym można dać szansę rezerwowemu, zwłaszcza takiemu jak Fabiański który nie da plamy.