slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wonsz_w_pomidorach Niby trzeba zarobićale jak Pjanić dociągnie się do końca kontraktu to pójdzie za darmo a do tego czasu klub musi mu płacić kasę.
0
Barca powinna przy podpisywaniu kontraktów zostawić sobie jakąś furtkę w postaci możliwości wcześniejszego rozwiązania kontraktu bo istnieje niebezpieczeństwo że będą się trafiały nieudane transfery gości z takim "syndromem Bale'a". W tej chwili z Pjaniciem jest tak że bierze kasę, nic nie daje drużynie, po zakończeniu kontraktu nie dostaniemy nawet grosza a jeszcze przy ograniczonej liczbie zawodników których można zgłosić do rozgrywek może komuś blokować miejsce.
0
Ktoś wie jak się skończyła sprawa wycofanych ze sprzedaży koszulek które się odbarwiały? Barca wspominała o stratach z tego tytułu, a sprawa chyba w końcu przycichła.
0
Ream to jeden z tych młodych? I ciekawe że jednym z kapitanów ma być zawodnik który nie ma miejsca w składzie.
0
Trochę to już jest śmieszne, te różne doniesienia medialne. Fati przejdzie kolejną operację, nie przejdzie, Coutinho miał pięć operacji, nie pięć a siedem, Koeman spotkał się z Laportą, nie spotkał się, spotkał się ale nie rozmawiał, nie spotkał się ale rozmawiał tylko na migi. Jakiś nowy pomysł na zapełnianie szpalt i stron wśród hiszpańskich dziennikarzy? Jeden pisze "newsa" a drugi zaraz zaprzecza, potem się wymieniają.
1
No to fajnie, jeden z elementów układanki transferowej chyba się posypał. A nawet jeśli Cou dojdzie do siebie i znajdzie się chętny to nikt nie da za rekonwalescenta poważnych pieniędzy.
4
@JarekS O tym że Koeman zdecydował że klub może zapłacić mu później była informacja chyba parę dni temu.
8
@T^L Nie wszyscy. Zapomniałeś o fan-clubie Ruiqi Puiga.
0
Udał się do tych samych szamanów którzy leczyli Umtitiego? Żeby nie wyszło tak że Barca będzie miała w klubie droższy szpital niż ten pisowski na Narodowym.
0
@Bartek_C I że jak jest za darmo to wystarczy jeden telefon, zawodnik wskakuje w samolot i pędzi do Barcelony.
2
@4Fabregas4 Wnioski nasuwają się same: bylibyśmy na pierwszym miejscu w lidze i dalej gralibyśmy w LM gdyby był Todibo a nie było Koemana. Ale trzeba mieć nadzieję że Laporta ma otwarty umysł, czyta komentarze i odpowiednio je zinterpretuje.
2
@Azrik To raz, dwa że po odejściu Zubiego nie mogliśmy znaleźć nr1. Nie pograł stary Busquets, nie dali rady tacy fachowcy jak Vitor Baia, Rustu czy Enke, próbowaliśmy wynalazki typu Bonano czy Hesp i końcu postawiono na VV. Ale mimo wszystko szacunek za to że był częścią Wielkiej Barcy i legendą na pewno został. Tylko że to nie jest automatyczna przepustka do pracy w klubie, tym bardziej jeśli raz już się poleciało w kontrowersyjnych okolicznościach.
5
@Gall I dlatego śmieszą mnie wypowiedzi w stylu "wróci wypoczęty po przerwie spowodowanej kontuzją".
3
@marcin000019 Fajnie by było gdyby były ku temu konkretne powody, tzn. reprezentant Polski w Barcy ale na to się nie zanosi w najbliższym czasie.
0
@Fake69 W porównaniu np z latami 90-tymi to teraz koszulki są bardzo obcisłe
4
@BARCA1899Messi Nie ma takiej osoby? Nie wydaje mi się. Musiało coś umknąć twojej uwadze albo jesteś zaślepiony N€ymarem jak twój idol petrodolarami.
3
@Remi1899 Mon€ymar też się wypiął na Barcę. Generalnie byłem przeciwnikiem obu opcji zarówno powrotowi Brazylijczyka (i jestem nadal), jak i kupieniu Griezmanna po tych wszystkich jego wygłupach rok wcześniej. Zresztą życie i koszty pokazują że nie był to udany transfer.
0
Szkoda .
0
Coś jakoś nie bardzo z tym spalonym, nie wydaje mi się żeby był.
0
@JarekS Jakiś czas temu wspominało się że Busquetsa może zastąpić Busquets ale chyba nic z tego nie będzie. Wydaje się że Oriol może dołączyć do niespełnionych talentów z La Masii.
3
O tym że Barca przy okazji wtopy z Cou zadeklarowała że przez jakiś czas nie kupi nikogo z L-poolu było słychać już wcześniej, nie było chyba tylko nic o tej premii 93 bańki. Jak patrzę na te wszystkie zmienne to się dziwię że nie ma zapisu o dodatkowej kasie dla L-poolu jeśli żona Coutinho urodzi dziecko w czasie jego gry (czy ostatnio raczej pobytu) w Barcy.
9
@nike007 Można wymienić za kogokolwiek, nawet za Grosickiego byle tylko nie za mon€ymara.
0
@Herbert Wiem, taki żarcik po prostu.
0
Ciekawe dlaczego wszystkie stanowiska są zdublowane, począwszy od prezydenta: Joan Laporta i Estruch.
2
@formentera2017 Nie czepiam się tylko zwracam uwagę. Przekręcanie nazwiska i jeszcze pisanie z małej litery "z wiadomego powodu" jest brakiem szacunku dla klubowej legendy i człowieka który nie wahał się rzucić na szalę swoją karierę trenerską żeby wyprowadzić drużynę na prostą. A ja po prostu nie lubię jak ktoś nie szanuje klubu któremu kibicuję i ludzi którzy w nim coś osiągnęli.
3
@Szalik Dla mnie samo idol z lat dziecięcych, reprezentacja Holandii z Euro 88 i "holenderski" Milan to były niszczące ekipy, no i pamiętam mecz z Realem m. in. z Butrageno i Sanchezem , 5-0 dla Milanu.
7
Wysłano je różnymi drogami (czyli domyślam się że kilka) i żadne nie doszło? Zaangażowali Pocztę Polską?
2
Kuman, trinkał, ktośtamjeszcze... Czyżby mamy najazd na stronę kibiców Realu którzy nawet nie znają nazwisk ludzi z Barcy i wchodzą tu żeby siać zamieszanie?
1
@formentera2017 Powiedz może gdzie ten kogo ten kuman trenuje to ocenimy czy będzie tam miał szansę zaistnieć bo ja nie kojarzę gdzie pracuje trener o takim nazwisku (? - nazwiska piszemy z dużej litery to w sumie nie wiem o co ci chodzi).
2
@swiergol2 Tu pewnie nie chodzi głównie o to czym zaimponował Puig tylko o to że niektórzy szukają wszelkich punktów zaczepienia żeby sobie pojeździć po trenerze przy okazji ubliżając mu przekręcając jego nazwisko. Jak by Barca grała kompletny piach to by było łatwiej a tak to trzeba szukać cudów. Jak się chce uderzyć psa to kij zawsze się znajdzie.