1

@neeed Kto to jest Kuman?

2

@Barcza223 Po czym zamknęły się za nim drzwi celi.

26

@szela1899 Fakt że dla Barcy zostawił reprezentację swojego kraju przed ważną imprezą mówi sam za siebie.

0

Tak przy okazji reprezentacji Francji to wg L’Equipe Deschamps rozważa powołanie Areoli z Fulham. Ciekawe jak się to ma wobec możliwego zakazu wyjazdu Milika do Anglii.

3

@ElKamil Na razie występy na arenie międzynarodowej wyglądają średnio i ciągle nie są wyjaśnione różne problemy w klubie. Potrzeba czasu żeby odbudować rzeczywistą wielkość.

4

Nie pamiętam tej akcji ale coś mi nie pasuje: "Niemiec musiał ratować piłkę przed wyjściem na aut bramkowy". Chyba przed kornerem, w przypadku autu bramkowego Ter Stegen wznowił by grę z "piątki".

0

Został sfaulowany??? Ołłowskiemu coś się chyba po...o tak samo jak gwizdakowi. Nie sądziłem że tak doświadczony dziennikarz będzie bredził takie głupoty.

0

@JarekS Wiadomo co sobą prezentuje Bild ale o niejasnościach co do klauzuli Halanda słychać było zanim ta gazeta o tym napisała.

0

@RosjaninBut Wezmą stówkę... a skąd Barca weźmie tę stówkę?

0

@tkankowski Jeśli ktoś z tego wydarzenia wyciąga pesymistyczne wnioski to ma "zmieniać koszulkę"? I jakie wrzucanie kamyczków? Opinia anonimowego kibica zatrzęsie klubem jakby to było doniesienie prasowe poważnego dziennika? Jesteś z naszej partii rządzącej że zabraniasz wypowiadania opinii niezgodnych ze słuszną linią?

0

@SonBarcaGoku I dodatkowy wydatek na sznur? Powinien zwrócić wszystko z e swojej kieszeni.

2

@Sempre Nie zauważyłeś że medialne okienko transferowe trwa cały rok?

1

Co prawda w tym przypadku rozgrywka jest pomiędzy klubami hiszpańskimi a nie Barcą i Brazylijczykami ale transfery z Brazylii to zawsze jakieś zamieszanie. A to 150 właścicieli karty zawodnika, a to jakieś lewe interesy. A pomimo potencjału tamtejszych zawodników to ostatnio jakoś żaden Brazylijczyk nie zrobił kariery w Barcy. Jeden co prawda mógł ale wybrał inną drogę a i jego transfer też był mocno pokręcony.

0

Nie wiem jak to będzie z tą korzystną sprzedażą zawodników, za panowania Bartomeu Barca rozpuściła potencjalnych kontrahentów pokazując że klub potrafi przepłacić przy kupnie i sprzedać za grosze albo dać się wyruchać z jakimiś wymmianami (bramkarze, Arthur- Pjanić). Do tego dochodzi problem że Barca oferuje zawodników którzy w ostatnim czasie zawodzą, rynek transferowy jest trochę niewiadomą ze wzgl. na covid. Raczej się nie nastawiam że uda się z Halandem.

0

@czareQ Ja widzę problem - raz to opłakane finanse Barcy, dwa to jeśli uważnie przeczytasz artykuł (zresztą było wspominane już wcześniej) to tak do końca nie wiadomo jak to jest z tą klauzulą Halanda, trzy to nie wiadomo jak potoczą się plany sprzedaży zawodników i czy uzyskana kwota pozwoli na kupno Norwega.

0

Nie wiem czy to przekręcanie nazwiska naszego trenera to kwestia niewiedzy czy braku szacunku ale każdy kto pisze Kuman to tuman.

0

@FutbolToMagia W teorii fajnie to wygląda ale czy znajdzie się kupiec na Cou i Griezmanna który przedstawi satysfakcjonującą nas ofertę? Zawodników zresztą też, przecież nie zrezygnują z kasy jaką mają w Barcy.

1

@kubaa2002 Oby tak było chociaż trzeba dmuchać na zimne bo mieliśmy już różnych zawodników na lata i nic z nich nie wyszło.

2

@RosjaninBut Nie porównuj Rakiticia do Griezmanna, Chorwat zostawił u nas trochę zdrowia.

6

@MarcinB Fakt, brzmi to niezwykle odkrywczo. Zapomnieli jeszcze dodać że Barca przed meczem powinna zebrać 11-osobowy skład i wyjść na boisko.

1

@mikokarla Koeman to trener a Xavi to na razie tylko były piłkarz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pstryk Dest w ataku też nie zawsze daje radę, plącze się w dryblingach i głupio traci piłkę. Jeszcze dużo pracy przed nim.

1

@Jamiro Tylko biorąc pod uwagę okoliczności (czyli wynik pierwszego meczu) to bardziej wygląda jakby modlił się o cud a nie celebrował zdobytą bramkę.

0

@Azi Nie ma kto pracować na wynik? Zapomniałeś o sędziach?

0

Swoją drogą to dokąd ten futbol zmierza, młody łebek który nic jeszcze nie osiągnął a już walka między menadżerami, możliwa sprawa w sądzie itd.

1

@Carlosss Budżet klubu to jedno, dwa warunki w jakich Laporta pracował kiedyś a w jakich będzie musiał teraz. Kiedyś nie było chociażby szejków którzy rozp...i rynek w trzy d..., jeszcze bartomeu przyzwyczaił wszystkich do dymania Barcy na transferach.

0

@Patry10 Z drugiej strony była kasa za N€ymara i się rozpłynęła. To co odstawiała Barca na rynku transferowym w ostatnich latach to jakaś parodia profesjonalnego klubu.

0

@Yoshi94 To może powinni rozważyć kandydaturę Peszki? Fachowiec od atmosfery i tańszy od Aguero.

0

@Naturopata Akurat Umtitiego bym się pozbył. Z żalem, bo wydawało się że będziemy mieli stopera "na lata" jak to wielu lubi określać ale niestety problemy zdrowotne sprawiły że ta opcja upadła i lepiej się go pozbyć. Na Haalanda nas nie stać, już w zimie wyszło że wydatek paru milionów na Depaya przekracza możliwości klubu. Do wymienionych przez ciebie pożegnań dorzuciłbym Cou. Chyba nadszedł czas przestać płacić mu ciężkie pieniądze i czekać w nieskończoność że może w końcu odpali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?