slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@neeed Kto to jest Kuman?
2
@Barcza223 Po czym zamknęły się za nim drzwi celi.
26
@szela1899 Fakt że dla Barcy zostawił reprezentację swojego kraju przed ważną imprezą mówi sam za siebie.
0
Tak przy okazji reprezentacji Francji to wg L’Equipe Deschamps rozważa powołanie Areoli z Fulham. Ciekawe jak się to ma wobec możliwego zakazu wyjazdu Milika do Anglii.
3
@ElKamil Na razie występy na arenie międzynarodowej wyglądają średnio i ciągle nie są wyjaśnione różne problemy w klubie. Potrzeba czasu żeby odbudować rzeczywistą wielkość.
4
Nie pamiętam tej akcji ale coś mi nie pasuje: "Niemiec musiał ratować piłkę przed wyjściem na aut bramkowy". Chyba przed kornerem, w przypadku autu bramkowego Ter Stegen wznowił by grę z "piątki".
0
Został sfaulowany??? Ołłowskiemu coś się chyba po...o tak samo jak gwizdakowi. Nie sądziłem że tak doświadczony dziennikarz będzie bredził takie głupoty.
0
@JarekS Wiadomo co sobą prezentuje Bild ale o niejasnościach co do klauzuli Halanda słychać było zanim ta gazeta o tym napisała.
0
@RosjaninBut Wezmą stówkę... a skąd Barca weźmie tę stówkę?
0
@tkankowski Jeśli ktoś z tego wydarzenia wyciąga pesymistyczne wnioski to ma "zmieniać koszulkę"? I jakie wrzucanie kamyczków? Opinia anonimowego kibica zatrzęsie klubem jakby to było doniesienie prasowe poważnego dziennika? Jesteś z naszej partii rządzącej że zabraniasz wypowiadania opinii niezgodnych ze słuszną linią?
0
@SonBarcaGoku I dodatkowy wydatek na sznur? Powinien zwrócić wszystko z e swojej kieszeni.
2
@Sempre Nie zauważyłeś że medialne okienko transferowe trwa cały rok?
1
Co prawda w tym przypadku rozgrywka jest pomiędzy klubami hiszpańskimi a nie Barcą i Brazylijczykami ale transfery z Brazylii to zawsze jakieś zamieszanie. A to 150 właścicieli karty zawodnika, a to jakieś lewe interesy. A pomimo potencjału tamtejszych zawodników to ostatnio jakoś żaden Brazylijczyk nie zrobił kariery w Barcy. Jeden co prawda mógł ale wybrał inną drogę a i jego transfer też był mocno pokręcony.
0
Nie wiem jak to będzie z tą korzystną sprzedażą zawodników, za panowania Bartomeu Barca rozpuściła potencjalnych kontrahentów pokazując że klub potrafi przepłacić przy kupnie i sprzedać za grosze albo dać się wyruchać z jakimiś wymmianami (bramkarze, Arthur- Pjanić). Do tego dochodzi problem że Barca oferuje zawodników którzy w ostatnim czasie zawodzą, rynek transferowy jest trochę niewiadomą ze wzgl. na covid. Raczej się nie nastawiam że uda się z Halandem.
0
@czareQ Ja widzę problem - raz to opłakane finanse Barcy, dwa to jeśli uważnie przeczytasz artykuł (zresztą było wspominane już wcześniej) to tak do końca nie wiadomo jak to jest z tą klauzulą Halanda, trzy to nie wiadomo jak potoczą się plany sprzedaży zawodników i czy uzyskana kwota pozwoli na kupno Norwega.
0
Nie wiem czy to przekręcanie nazwiska naszego trenera to kwestia niewiedzy czy braku szacunku ale każdy kto pisze Kuman to tuman.
0
@FutbolToMagia W teorii fajnie to wygląda ale czy znajdzie się kupiec na Cou i Griezmanna który przedstawi satysfakcjonującą nas ofertę? Zawodników zresztą też, przecież nie zrezygnują z kasy jaką mają w Barcy.
1
@kubaa2002 Oby tak było chociaż trzeba dmuchać na zimne bo mieliśmy już różnych zawodników na lata i nic z nich nie wyszło.
2
@RosjaninBut Nie porównuj Rakiticia do Griezmanna, Chorwat zostawił u nas trochę zdrowia.
6
@MarcinB Fakt, brzmi to niezwykle odkrywczo. Zapomnieli jeszcze dodać że Barca przed meczem powinna zebrać 11-osobowy skład i wyjść na boisko.
1
@mikokarla Koeman to trener a Xavi to na razie tylko były piłkarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pstryk Dest w ataku też nie zawsze daje radę, plącze się w dryblingach i głupio traci piłkę. Jeszcze dużo pracy przed nim.
1
@Jamiro Tylko biorąc pod uwagę okoliczności (czyli wynik pierwszego meczu) to bardziej wygląda jakby modlił się o cud a nie celebrował zdobytą bramkę.
0
@Azi Nie ma kto pracować na wynik? Zapomniałeś o sędziach?
0
Swoją drogą to dokąd ten futbol zmierza, młody łebek który nic jeszcze nie osiągnął a już walka między menadżerami, możliwa sprawa w sądzie itd.
1
@Carlosss Budżet klubu to jedno, dwa warunki w jakich Laporta pracował kiedyś a w jakich będzie musiał teraz. Kiedyś nie było chociażby szejków którzy rozp...i rynek w trzy d..., jeszcze bartomeu przyzwyczaił wszystkich do dymania Barcy na transferach.
0
@Patry10 Z drugiej strony była kasa za N€ymara i się rozpłynęła. To co odstawiała Barca na rynku transferowym w ostatnich latach to jakaś parodia profesjonalnego klubu.
0
@Yoshi94 To może powinni rozważyć kandydaturę Peszki? Fachowiec od atmosfery i tańszy od Aguero.
0
@Naturopata Akurat Umtitiego bym się pozbył. Z żalem, bo wydawało się że będziemy mieli stopera "na lata" jak to wielu lubi określać ale niestety problemy zdrowotne sprawiły że ta opcja upadła i lepiej się go pozbyć. Na Haalanda nas nie stać, już w zimie wyszło że wydatek paru milionów na Depaya przekracza możliwości klubu. Do wymienionych przez ciebie pożegnań dorzuciłbym Cou. Chyba nadszedł czas przestać płacić mu ciężkie pieniądze i czekać w nieskończoność że może w końcu odpali.