0

@Criss18Barca Dokładnie:D

2

@SelloutCrowd O przebicie wyglądem pominiku Ronaldo chyba nie bedzie trudno xD

0

@DonAndresFCB Pilotka głosi że symbolicznie uruchomił kolejną dźwignie swoją prezentacja.

0

@Danny Gaucho Ile było u Dybali?

1

Jak widzę Laporte, to kojarzy mi się z takim "wujkiem". Tutaj pozartuje, to się rozesmieje, po pleckach wszystkich poklepie zjeść lubi, a i wódeczki nie odmówi. Nic oczywiście w tym złego, takie po prostu mam odczucia jak go widzę np na prezentacji Roberta.

0

@priest9999 No i pozycja - ciężko o klasowego lewego obrońcę. Pomocników jest więcej.

2

@Pawel13sz Braithwaite się załapał xD

6

@pacior95 Będzie Roberto xD

0

@agaFCB I rychu Peja na trenera

1

@Suzu Grande dobry materiał robi :)

1

@Firestone Piszesz, że Xavi nie jest nieomylną wyrocznią. Z twojego stylu wypowiedzi można odnieść wrażenie, że siebie postrzegasz jako wyrocznię. Wydałeś osąd, że drewniak bo widziałeś jak gra u Koemana. Troszkę skromności chłopie.

3

@Fenelon Azpilicueta - przeciętny dziadek. Skomentuje to następująco xdddd

14

@Firestone Przyszedł bez odstępnego i zgodził się na obniżenie wymogów finansowych. To bardziej pójście na rękę.

0

Może.to prawda, a może Laporta używa po raz kolejny prasy żeby tworzyć presję. Tak samo jak przy przedłużaniu kontraktów.

0

@Ojciec5tkidzieci Super, dzięki za odpowiedź:)

0

@Malibu Dokładnie. Coś.nawet pisali, że Chelsea dawała prawie dwa razy tyle.

0

@Ojciec5tkidzieci A czy wada musi być ustabilizowana? Ile dałeś i jaka metoda miałeś robiony zabieg? Jeśli można wiedzieć oczywiście:)

0

@lucas/catalan Jak wrzucasz linka, wywal wszystko od ? do końca.


1

@Messibestplayerintheworld Za 4 dni skończy 18 lat i będzie mógł podpisac.

1

@jabber21 Kounde ma mniej niż 180. Także jak na stopera jest wręcz niski.

1

@JordiElNino Jak dajesz źródło do tt to usuwaj wszystko od pytajnika do końca linka.
https://mobile.twitter.com/michalchojnice2/status/1553819660373590019

0

@mekston Tak, ale piłka się też mocno zmieniła. Dobra taktyka i najlepsi gracze są wyłączani z gry. Choć indywidualności z drugiej strony może przechylić szalę - jak to miało miejsce z Benzema w LM.

0

@!34RC3!_0N4 No to zobacz jaki był wtedy skład. Później, jak skład się osłabił go dziwnym trafem już nie było tak kolorowo. Mimo, że Leo wciąż miał kosmiczne liczby.

0

@Arkon Ludzie, którzy zginęli w powstaniu oddali życie za obronę kraju, do którego mogą teraz przyjeżdżać uchodzcy. Zapłacili najwyższą cenę. Czy w związku z tym minutowe upamiętnienie ich poświęcenia jest mniej warte niż chwilowy niepokój uchodźców? Tym bardziej, że będą wiedzieć o której godzinie, jak długo wyje syrena i dlaczego wyje. Niech każdy sam oceni.

1

@mekston Nie podważam jego kosmicznych osiągów. Chciałem jedynie podkreślić, że zespół też na niego pracował. Sam zawodnik, nawet najlpeszy na świecie musi mieć dobrych kolegów żeby coś wygrać drużynowo.

0

@!34RC3!_0N4 O kotrej edycji mówisz? Bo na pewno nie ostatniej wygranej.

0

@masq Zgadza się. Poświęcił przez to Ibrahimovicia czy Villę.

1

@Danny Gaucho Czyli Dembele najlepszy;)

0

@!34RC3!_0N4 W pojedynkę? Jak wygrywaliśmy LM to zobacz jakich miał partnerów. Leo jest wybitny, ale sam nie jest w stanie niczego wygrać. Inaczej wygrałby w finale mundial Argentynie czy dał LM Barcy gdy odeszli Xavi, Iniesta czy Neymar.

0

@masq Tyle, że Busi grał na swojej wyuczonej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?