Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Co to jest stajnia Xaviego?
0
@swer2251 Jakie predyspozycje? Jest za wolny na prawą obronę.
0
Jakiś hint z wymiarami na składzie sportu ;)
1
@Pawel13sz Jak oni to tłumacza, skoro na pensje nowych zawodników kasa jest? Przecież mogą zatrudnić kogoś z mniejszą kasę i nie będzie problemu. Takie troszkę słabe. Choć rozumiem, że to konieczność.
2
@Kondziubarca Człowiek, co występując w reklamie zezwolił na przeróbkę obrony karnego na Wembley na łapanie papieru toaletowego z tekstem: takich sytuacji nie przepuszczam.
1
@Culer_1906 A gdzieś teraz trenował? Chyba, że chodzi Ci o przejście do Realu. Tyle, że to Barca go nie chciała i skończył się mu kontrakt.
0
@Azrik Ma rok kontraktu, a to wpływa na cenę.
0
@Krystian1588 Nasi zawodnicy siedzą w stajni?
0
@koziar Najlepszy zespół w Anglii. Nie mogą być najlepsi na świecie bo nawet w Europie nie są. Takie są fakty. Może grają najpiękniejsza piłkę, ale to jest subiektywna opinia. Trofea to fakt.
1
@Malibu Davies? Cancelo? Sam nie wiem. Zależy jaki profil szukać. Alba dużo daje z przodu, ale w obronie już nie jest taki rewelacyjny.
0
@Kgorecki2500 Perdo xD
0
@Michael24 Dzięki za radę, ale w razie czego odpalę na lapku. Za dużo mam już tych apek i programów.
0
@adasko1998 Ok, czyli sprawa nie jest zero jedynkowa. Dzięki :)
0
Czy Canal+ online ma możliwość udostępniania obrazu z smartfona na Smart TV? Niestety mam dosc starego Samsunga i na tizenie nie mam dostępnej aplikacji jak np w Eleven. Chciałbym więc udostępniać obraz z telefonu na tv tak jak można to robić np YouTube. Ktoś się orientuje?
0
@adamLeo66 Ale tam są chyba różne pakiety ;)
3
https://imginn.com/p/CKeDCenBaBU/ odnośnie komentowania wyglądu Pani Ćwiąkałowej ;) W sumie kobiet ogółem. Tomasz też wrzucił swój komentarz :D
0
@adamLeo66 Jaki pakiet?
0
@El dominatore W sumie ciężko to zmierzyć. Choć możliwe, że masz rację :)
3
@Pawel13sz Nie oglądałem całego meczu, ale na skrócie raz albo dwa Vinicius dał radę uciec Araujo. Nic z tego na szczęście nie wyniknelo, ale można po komentarzach odnieść wrażenie, że Ronald wygrał wszystkie pojedynki.
0
@El dominatore To się okaże. Jest charyzmatyczny, widać to na murawie. Choć Carles był niepowtarzalny.
0
@VegetaPolska No Barcelona teraz dzięki "dźwigniom" pozbędzie się problemów z bieżącymi długami i też będą nie.alnie funkcjonować. To też można przestać o nich mówić ;) Choć Real ma zdecydowanie mniejsze długi, to nie znaczy że nie ma bo chyba jest na 2 miejscu łącznych zadłużeń po Barcelonie.
Edit był na 2 w 2021. Teraz jest 6. Tutaj jest chyba w miarę aktualne (nie wiem, czy wiarygodne źródło) https://acefootball.com/football-news/top-10-european-clubs-with-most-debt-in-2022/
0
Nic tylko czekać na sierpień, urodzony i podpis pod przedłużeniem umowy.
1
@MesQueUnClub96 A co będzie to przeszkadzało politykom, jeśli z tego będzie kasa? Politycy chcą trzymać władze i robić hajs. Czemu superliga miałaby być czymś tak złym ? Chyba, że kibice tak strasznie nie chcą a to spora grupa społeczna.
1
@MesQueUnClub96 Jeśli się opłaci to pewnie zmienia zdanie ;)
0
@VegetaPolska Real się nie przejechał, a Perez działał podobnie po objęciu sterów w Realu. Tak mówił Leszek Orłowski niedawno. Z resztą Real też troszkę długów ma https://www.realmadryt.pl/news/101365-jak-duze-dlugi-ma-real-madryt
0
@mateusz1989VeB Belg ma też przewagę wzrostu - co za tym idzie zasięgu rąk. Gośc ma 2 metry. Pena 184 - jakoś wybitnie na bramkarza to nie jest choć taki Valdes dawał radę.
0
@zodiak_10 W innej roli jeśli się będzie nadawał na stanowisko, a nie dlatego że będzie chciał. Choć na takiego ambasadora jak złoto. Byle nie jakiś dyrektor sportowy itp bo będzie jak z Abidalem. Tam muszą być specjaliści.
4
@Pustelnik Nie wiem po co wstawka o tej rasie aryjskiej, ale Araujo dzik straszny to fakt.
2
@Witekk10 Brakuje mi tu Minquezy na obronie
1
@michal26 Problemy Ter Stegena zaczęły się od kontuzji.