0

@Rl9k1nG Ja będę chciał mieć kolejne. Ludzie po wojnach mieli dzieci, a w porównaniu do nas to żyli w totalnej biedzie. Poza tym idąc tą drogą to można nigdy się nie zdecydować bo nikt nie powiedział, że będzie lepiej.

0

@Matix90 No ok, skoro był najlepszy to jest też szansa że też będzie. Był nawet lepszy od Araujo, który jest wychwalany pod niebiosa. Wiadomo, że też wolę Urugwajczyka ale trzeba być troszkę obiektywnym.

0

@ini_barca Real miał długi i też sprzedał prawa tej samej firmie. Nie wiem ile procent. Mówił o tym Leszek Orłowski chyba w transferowym młynie. Był tam też Wiśniowski i prowadził Ćwiakała. Orłowski powiedział, że Barcelona idzie ta samą drogą, która szedł Real przy objęciu sterów przez Pereza.

0

@Kondziubarca Pjanic kosztem Nico to głupota moim zdaniem, chyba że Hiszpan będzie gdzieś grał regularnie na wypożyczeniu.

0

@Rl9k1nG Na ten moment cenie sobie w swoim fakt, że jest praktycznie bezawaryjny i tani w eksploatacji. Natomiast rozumiem, że można się totalnie jarać samochodami:) Może i mnie kiedyś dopadnie taka pasja, na ten moment byłoby mi szkoda wydawać kasy.

1

0

@ini_barca Wiesz, że Perez zrobił to samo jak przejął Real? Zobacz jak stoi teraz rywal z Madrytu.

5

@PepGuardiola1971 Fakty są takie, że w zeszłym sezonie nasz najlepszy obrońca. Najgorsze mecze były bez Pique w składzie.

0

@Mow_mi_Douglas Invention of lying jest to coś dla Ciebie xD

0

@KrychaFCB Ansu miał podobne, ale kocnowo miał wycięta część łąkotki - nie całą. Po zszyciu pęknięcia były komplikacje, ale ten co go operował miał pretensje do osób przeprowadzających rehabilitację.

7

@Hubsao Rozduocyl mnie komentarz - od teraz będzie redaktor Ćwiągała xD

0

@Explode To jakieś pojedyncze przypadki. A od memów przed oknem transferowym akurat wiele osób wyzywalo.

2

@Explode On miał fanboyw tutaj na stronie? 99 % go wypychało

3

@taris Moje ulubione okno, to jak przyszedł Eto'o 27mln, Deco 21mln , Giuly 8,5 mln, Edmilson 8mln, Belletti 6mln, Sylvinho, Maxi Lopez, Albertini (za darmo), Larsson (za darmo) Van Bronckhorst (za darmo). Był tam jeszcze Maxi Lopez za 6,5 ale wiele nie pokazał. Warto dodać jaki był wiek tych najlepszych piłkarzy jak przychodzili Samuel 23l, Deco 26 i Ludovic i Edmilson 27. To była petarda bo oni praktycznie z miejsca weszli do 11 i stanowili o jej sile. Jedynie Giuly miał niedługo później problem bo na jego pozycji pojawił się genialny Argentyńczyk :)

9

@panczo Serducho do walki miał. Najlepiej wyglądał jako prawy polstoper w formacji z 3 stoperami.

3

@Berniś Przy wrzucaniu tweeta usuwaj z linka wszystko od ? Do końca.

1

@MesQueUnClub_87 Ja zerwałem ACL i chodziłem. Dopiero później zacząłem odczuwać luzy w kolanie. Różne przypadki są.

2

@domino1344 Jeśli jest opuchlizna to rezonans teraz nie ma sensu.

0

@Bandzior Tyle, że on chciał grać i jak to robił w pucharze Króla, to grał lepiej niż Eduir na siłę pchany do ataku. Dla mnie niejednoznaczna postać

0

@Gitarkafcb Zdradził klub, który nie zaoferował mu nowej umowy i go nie chciał? Ja tego tak nie odbieram. Judasz sprzedał Jezusa za pieniądze. Był jego uczniem, Jezus go chcial. Javier nie dostał kontraktu więc nikogo nie zdradził. Był wolnym agentem. Wybór niefortunny, ale określenie Judasz w moim odczuciu przesadzone. Luis Enrique też przyszedł na osobnej zasadzie do Barcelony. Nazwiesz go Judaszem?

0

@Survier Ćwiakała często mówi o trenerach ze stajni Red Bullla. Słówko stało się modne. Dlatego chciałbym zapytać - co ma oznaczać stajnia w tym konkretnym przypadku. Czego to jest przenośnia. Czemu nie porównać piłkarzy np do rybek z akwarium Xaviego tylko stajnia? Jestem ciekaw odpowiedzi bo mam wrażenie, że coraz więcej osób używa tego sformułowania bo fajnie brzmi.

0

@Krystian1588 Słyszałem jak Ćwiakała wspominał o stajni Red Bullla. Inni to podlapali, ale nie widzę sensu pchania tego w inne konteksty bo średnio to pasuje. Dlaczego tutaj miałoby pasować określenie stajnia? Ja nie widzę sensu nawet przenośni.

10

@Lordzi Warto dopisać ,że wtedy grał w parze z innym Dmem,. który ogarniał zadania defensywne. Holender w obronie nie jest dobry. Swoje najgorsze spotkania w Barcy grał na tej pozycji jako samotny DM. Odpuszczał krycie, nie wracał i traciliśmy bramki. On najlepiej wygląda jak podciąga pilke do przodu i idzie w pole karne.

2

@Krystian1588 Warto jednak bliżej przyjrzeć się jego przypadkowi. Javier został odstawiony na boczny tor przez Riijkaarda m.in. przez to, że pojechał na letnie IO i nie chciał obniżyć swojej pensji podpisanej za poprzedniego prezydenta Gasparta. Czy te działania Laporty coś przypominają? Mi wymuszanie obniżki na De Jongu. Javier stracił przez to miejsc w składzie. Zanim tak się stało, to Javier strzelił w samej lidze 14 bramek pod władzą Franka. Później z w/w przyczyn został wypożyczany do Monaco, Sevilli. Później wrócił do Barcelony i wygasł jego kontrakt - nikt go nie chciał. Saviola w porównaniu do Eidura Gudjohnsena był bardziej bramkostrzelnym napastnikiem, a i tak Islandczuk był pchany na 9 przy kontuzji Eto'o. Także owszem odszedł do Realu, ale jego historia jest dużo bardziej skomplikowana niż Figo - który poszedł typowo dla hajsu, a był liderem. Z ciekawostek - Saviola w Lidze mistrzów 01/02 i 02/03 strzelił w 23 występach 11 bramek i zaliczył 3 asysty. Całkiem niezły wynik. Wtedy były dwie fazy grupowej więc spotkań też więcej.

0

@Survier Co to jest stajnia Xaviego?

0

@swer2251 Jakie predyspozycje? Jest za wolny na prawą obronę.

0

Jakiś hint z wymiarami na składzie sportu ;)

1

@Pawel13sz Jak oni to tłumacza, skoro na pensje nowych zawodników kasa jest? Przecież mogą zatrudnić kogoś z mniejszą kasę i nie będzie problemu. Takie troszkę słabe. Choć rozumiem, że to konieczność.

2

@Kondziubarca Człowiek, co występując w reklamie zezwolił na przeróbkę obrony karnego na Wembley na łapanie papieru toaletowego z tekstem: takich sytuacji nie przepuszczam.

1

@Culer_1906 A gdzieś teraz trenował? Chyba, że chodzi Ci o przejście do Realu. Tyle, że to Barca go nie chciała i skończył się mu kontrakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?