0

@lucca87 W zeszłym sezonie Araujo przestał wchodzić na każdą piłkę w 120% mocy i już miał dużo mniej kontuzji.

0

@stepkovski Gość ma za dużą wagę i masę mięśniową do gry na skrzydle. Daje tam radę, ale ma warunki na super stopera.

0

@stepkovski Jest szybki. Czym innym jest jednak zrobić jeden sprint na mecz, a czym innym opierać się na nich w ciągu meczu.

2

@Pawel13sz Dziwne, że Alba przeżył.

0

@stepkovski Sylwetkę ma na stopera. Na prawej obronie to ciężko byłoby mu z taki wzrostem robić rajdy. Kupa mięśnia u niego m

1

@Pablit No bo grał 1 sezon. De Jong od 3 i nic nadzwyczajnego nie pokazał.

0

@Kredon @Benek1899x1910 bardzo dziękuję :)

2

@Xxxbarca4ever La bamba i logika - wybierz jedno. Oczywiście mam tu na myśli ogólne wrażenie - są wyjątki potwierdzające regułę.

1

Lewy nie strzelił bo grał ze złym numerem ;) orogntuje się ktoś, czy jest jakaś stronka z powtórkami całych spotkań?

0

@JarekS Fati jak wyglądał? Nie oglądałem niestety meczu.

0

@Wilczeq Zedytuj link do tt. Usuń wszystko od ? do końca linka włącznie.

0

@Joe_Pesci Nie no dalejy długi tylko spłacamy je oddając przyszłe zyski xD Więc wciąż nie jest to z wypracowanych w danym sezonie zysków.

4

@Pawel13sz Prawie jak Konrado Moreno na skuterze.

0

@Ptasior Mam wrażenie, że każdy zawodnik zasługuje na szacunek (jeśli nie robi żadnych krzywych akcji). Nie tylko legendy powinny być dobrze żegnane, ale pozostali zawodnicy również.

1

@maciar No to jest do poprawy. Tym bardziej, że często na tej stronie są przytyki w stronę białych, że źle traktują swoje legendy. Też powinniśmy troszkę nad tym popracować.

0

@KrwawiaceoczyVEB Czemu niepotrzebne? Nie ma żalu o to, że nie przedłużyli z nim kontaktu. Ma żal o sposob, w jaki mu zakomunikowali. Powiedział uczuciwie, co mu leży na sercu. Według mnie nie ma nic złego w szczerości.

0

@Messibestplayerintheworld Mogli zrobić prowo z kostkami przy herbach typując wynik ;)

1

@kamilop Mi brakuje Zagumnego i Murka.

0

@Kismeth Rossel i Bartomeu to szkodniki, ale Laporta póki co nie zmniejsza długu. Spłaca kredyty wyprzedając procenty zysków z najbliższych 25 lat. Na plus jest redukcja plac i nowa zdrowsza drabinka. Transfery też są na kredyt i jeśli nie będzie z tego efektów to będzie słabo.

0

@Pawel13sz Fajnie by było. Natomiast np 15-18 goli w lidze plus kilka w LM i ogólnie do rąk gra będzie ok wg mnie. Choć ponad 20 w lidze byłoby super.

0

@Pawlak1992 To grubo.

3

No to jakie macie oczekiwania przed sezonem? No i jeśli przyjdzie Kounde to napiszcie jak widzicie przygodę nowych transferów w nadchodzącej kampanii. Ja chciałbym:
- mistrzostwo Hiszpanii lub walkę do samego końca
- ćwierćfinał ligi mistrzów,
- rozwój młodych talentów
- znalezienie sposobu na lukę po Busim (zmiana ustawienia lub zastępstwo w postaci np Nico czy Kessiego)
- dobre przygotowanie fizyczne a w konsekwencji mniej kontuzji
Odnosnie transferów:
Lewy - ponad 20 goli w sezonie, duża jakość, odnajdzie się
Christensen i Kessi - pozytywne zaskoczenie bo dużo ich tu nie widzi
Raphinha - mam nadzieję, że duży rozwój i stanie się jednym z liderów
Kounde - jakoś go nie widzę, oby miło mnie zaskoczył
Oby Pedri, Ansu, Gavi i Araujo się rozwijali i nie mieli kontuzji to będę szczęśliwy.
Visca El Barca! Miłego weekendu Culers ;)

0

@krzywy A oni się tam sami nie wybierają? To by tłumaczyło wiele.

0

@krzywy Mi się jakoś De Boer nie kojarzy zbyt solidnie. Za jego czasów traciliśmy dużo bramek, szczególnie na początkach spotkań.

0

@HypeR Te crossy Marqueza z obrony to był miód.

0

@AlexDark00 Tak, świadczy o tym, że duże kluby się interesują. Nie daje to gwarancji niczego. Czasem zawodnik może być niepozorny i niebyt rozchwytywany przez wielki kluby, a robi świetną robotę - taki Samuel Eto, Rafa Marquez czy Yaya Toure. Wielkie kluby się o nich nie zabijały. Co do wieku - Lewandowski przychodzi w wieku 34 i nikt nie kwestionuj, że progra jeszcze na najwyższym poziomie. Inigo nie byłby pchany do podstawy na siłę ze względu na kwotę transferu (bo pewnie kosztowałby sporo mniej od Francuza) jak to miało miejsce z np z Ferranem Torresem. Gra w reprezentacji, to że Ty go widzisz jako placka bo interesuje Cię zainteresowanie dużych klubów to już Twoje subiektywna opinia. Kounde też może okazać się "plackiem". Jak każdy transfer.

1

@Pablit Wiesz, że grał w parze z drugim DM i to on pilnował obronę? Nie grał jako samotny DM w Ajaxie. U nas nie ma tego systemu jakim grał Ajax o którym wspominasz. W Barcelonie grał jako pojedynczy DM i grał słabo. Bo o ile dobrze pamiętam w Barcelonie nie doszedł do półfinału czy się mylę?

1

@zmiter912576 Co polecasz? Ja używam Elmexa i jestem zadowolony. Choć rzeczywiście sporo informacji na temat fluoru można znaleźć i czasem się zastanawiam nad alternatywa.

0

@HypeR Jeśli ktoś jest w top 3 to znaczy, że jest w najlepszej trójce nie napisał że jest 3 najlepszym obrońcą w Barcelonie :) Także, niewiadomo na którym.

2

@DonAndresFCB Fatalny? Powiedziałbym, że w średniej formie. Umiejętności ma, nie da się odmówić. Kiedyś sam wygrywał spotkania. Teraz niestety tego nie robi a na dodatek czasem odwali coś słabego, ale fatalny to nie jest. Fatalny to był np Bonano. Drżenie serca przy każdej interwencji było gwarantowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?