0

@Clue Zależy jak grają. W trójce stoperów prezentował się przyzwoicie. No i gdzie Barcelona a gdzie Monza. Nieporównywalnie niższa presja.

1

@macio_944 Bardzo mi się podoba :) Nie jestem co prawda ekspertem, ale nie tylko eksperci od tworzenia stron będą ją odwiedzać :) Gratuluję,.kawał dobrej roboty!

0

@Kondziubarca Można mieć 21 i ciągle kontuzje i 34 i nie mieć kontuzji. Sama liczba niczego nie determinuje. Przypominam, że Lewy przychodzi w wieku 34 lat o chyba nikt normalny nie kwestionuje jego jakości. Ja tam będę trzymał kciuki za Inigo jeśli do nas trafi. Pewnie będzie dużo tańszy od Kounde, nie będzie ze względu na cenę ciśnięty do 1 składu i jest lewonozny.

0

Nie wiem o co ten szum. Fajna akcja marketingowa i tyle.

1

@Gappeq Podsmiechujesz się z Bayernu, a Barca kupuje na kredyt.

2

@Pablit FDJ jak grał sam na DM to notował najgorsze swoje wysotey w Barcelonie. Odpuszczał krycie, truchtał do obrony. Mam nadzieję, że Nico dostanie szansę na pokazanie się. De Jong już pokazał, że jako jeden DM jest słaby defensywnie.

1

@The_Man Będziesz produkował watę cukrową czy co? Chyba do końca życia by mi starczyło tyle kg xD

4

@Barca1992 To mnie zaskoczył. Poleciał po bandzie jak na standardy TVP.

0

@mateusz1989VeB Moim skromnym zdaniem, zdecydowana większość się cieszy. Transferem jarają się dorośli ludzie, w tym dziennikarze. Taki Ćwiakała mówiąc o Robercie wygląda jak dziecko w sklepie z zabawkami. Jakieś czarne owce zawsze się znajdą, ale to promil z całości. Myślę, że narodowość nie ma z tym nic wspólnego.

0

@koksik2700 Zgadza się.

6


Jeśli ktoś jeszcze nie widział animacji wrzuconej na profil tt Bundesligi dotyczącej historii Lewego to polecam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Culer_1906 Jak teraz poprawnie wkleić linka z tt?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Salchent Wojtas, ale weź pod uwagę kwoty.

3

@Emhyr Antoine był ciałem obcym w Barcelonie. Ferran czuje tą grę - ma problem ze skutecznością. Nawet Vinicius potrzebowal sporo czasu żeby wyregulować celownik. Nie od razu Rzym zbudowano.

0

@HypeR Lewonozny obrońca, dobrze rozgrywa i dobre statystki w La Lidze. Do przemyślenia.

0

@Resqun Higiena pracy nie pozwala Robertowi na przekleństwa.

1

@Anonymus0608 Najszybciej będzie zadzwonić do ZUSu :)

0

@kamilop Pytałem o Kounde, a chyba piszesz o Azpim :)

0

@kamilop Ile razy grał na tej pozycji w formacji z 4 obrońców? Edit: mam ma myśli Kounde.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RobiS Czy to jest legalne? Pytam serio.

0

@Roafson24 Kojarzysz dobry człowieku jaki pakiet? Jak nie to poszukam na stronie.

1

Czy ktoś pracujący duzo godzin przy komputerze używa myszki pionowej? Jeśli tak to czy polecacie i ewentualnie jaki model?

0

@Criss18Barca Słabo, ale druga największą marka świata. Może i jest dołek, ale można odwrócić rolę. Juventus teraz ani marketingowo, ani sportowo nie jest na topie. Nie walczyli o mistrza, a lidze mistrzów wygrali dawno dawno temu. Więc Juve w topie organizacyjnym przed Barca to delikatnie mówiąc bardzo odważna teza.

0

@Messibestplayerintheworld Ta koszulka z prezentacji to meczowa czy stadionowa?

0

@WiernyKatalonii Dostał dźwignią po dupie. A kolejne w drodze.

1

Mimo, że kanał Barcy na YT jest januszowy to ma 5mln subów więcej niż oficjalny kanał Realu Madryt. 13 Barcy w porównaniu do 8 Realu. Fajnie jakby ktoś to jeszcze teraz ogarnął.

0

@BorzyKrzys Widać, że kolega z okolic Poznania. Wiara się jara ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?