0

@BorzyKrzys Widać, że kolega z okolic Poznania. Wiara się jara ;)

0

@marcin62 No, gość ma sentyment do Juve. On nie lubi Barcy. Pamiętam, jak komentował finał ligi mistrzów. Pedro strzelił na 1:0 a Boniek na to powiedział - beznamiętnie "gol". No i powiedział, że woli United bo kibicuje "Indianom".

0

@RivaldoVitorBorba strzelam, że giganci :P

2

@Kessie Kozackie. Stonowane i z kontrastującymi kolorkami.

8

Boniek powiedział, że Bayern jest wyżej od Barcelony. Pomyślałem - ma prawo tak myśleć. Chwilę później w gronie najlepiej zorganizowanych klubów świata wyżej postawił Juventus. Także tego ;)

0

@Marcelinho99 Jak w przypadku każdego transferu - czas pokaże.

0

@Kapitan hawk Nie rozróżniasz lęków i fobii od innych rzeczy, ale to nieistotne bo już nie będę po prostu wchodził z Tobą w dysputy. Miłego wieczoru i bez odbioru Kapitanie.

3

@Marcelinho99 W Juve nie był liderem na miarę oczekiwany. Starzy stoperzy jak byli zdrowi to grali.

0

@Sysia11 Owszem Barcelona seryjnie wygrywała. Szkoda mi też tego odpadnięcia z I teren, szczególnie, że gol Bojana był legitny. Kto wie, jak potoczyłaby się jego kariera po tym trafieniu. Jeden z moich niespełnionych ulubionych talentów. Seryjnie może teraz rzeczywiście nie - bardziej pasuje słowo regularnie. Nie muszą tyle czekac między tryumfami co my.

0

@Kapitan hawk Kolejny raz odpisujesz mi w sposób sugerujący, że coś na mnie znalazłeś. Może dokończ wcześniejsze poszukiwania bo Twoje insynuacje bez pokrycia są nudnawe.

1

@LambiPL Gość od szerszeni to dr milko xD Nawet uczy piać koguty :D Też tam zblsdzilem.

0

@PatrykBarca Bo zdrowy Nemar to top 5 na świecie.

1

@Pawel13sz Mam nadzieję, że pójdzie w rozliczeniu do Sevilli. Fajny klub pod niego.

0

@Clue Jak przyjdzie Kounde to będzie ze 150 na 3 piłkarzy. Też nie mało. Przypominam, że Bartomeu może wydał na Dembele i Coutinho ok 270 mln, ale 222 miał z Neymara. Laporta wiedząc o długu wyzbywa się części zysków i idzie w sumie Vabank. Bartomeu był tragiczny, ale nie można z góry założyć, że plan Laporty wypali. Być może dokłada oliwy do ognia, a przekonamy się o tym za kilka lat. Choć mam nadzieję, że plan wypali.

0

@Kessie Czemu niektórym rasom obcina się ogony?

0

@konajoncek Jak Dest ma grać regularnie jak jest bez przerwy kontuzjowany?

3

@Sysia11 Szczęściu trzeba pomóc. Rozumiem wygrać raz fuksem, ale oni zdobywają LM seryjnie i odwracają losy dwumeczów też seryjnie. Nazywanie tego przypadkiem to spore nadużycie. Niestety.

2

@Kapitan hawk Czemu mają im się śnić, jak mają Benzeme i dopiero co wygrali Ligę i ligę mistrzów? xD Mbappe pewnie ich zabolał, ale Lewy to nawet nie był obecnie rozpatrywany.

1

@LambiPL W tematyce żywienia też się troszkę znajdzie. Dr Bartek, Pod mikroskopem, Mateusz Ostręga, Dawid Dobropolski, Skoczylas.

2

@PatrykBarca Nie licząc kontuzji, która złapał na meczu reprezentacji i musiał przejść zabieg, w ostatnich dwóch sezonach opuścił łącznie 10 spotkań. Także miał jedną poważna kontuzję przez ostatnie dwa lata i to nie złapaną w klubie. Dla porównania taki Neymar - 42 spotkania w ostatnich dwóch sezonach.

1

@Pawel13sz Niepokoi fakt, że niczego nie pisze o transferach z klubu.

1

@oskar_wojak Ok, źle zinterpretowałem. Miałem wrażenie, że chciałeś przedstawić przeciwstawne bieguny. Mój błąd.

0

@Inko Fati się posyłał po ostrym faulu i nienaturalnej rotacji stawu. Tutaj ciężkiej kontuzji nie ominąłby nikt. Więc to nie kwestia genów. Dembele miał mnóstwo kontuzji, kiedy treningi miał niedostosowane pod sprinty. Od dwóch sezonów jest dużo lpeiej. Zobacz ile mięśniowek miał Messi na początku kariery i dał radę to opanować. Neymar też spędza dużo czasu w szpitalu, ale nikt go tak nie wysmiewa niż Dembele. Zobaczymy co pokaże sezon.

2

@Hubsao Jovica dużo osób chciało. van de Beeka też sporo. Cała La bamba nigdy nie jest jednomyślna wiec takiego nie było.

1

@Deviler Suarez był wtedy potworem. Zniszczył City czy PSG z palcem w...

0

@oskar_wojak 31 letni obrońca to dziad, a 34 Lewandowski w ataku już ok? :D Granica bycia w formie mocno się przesuwa.

0

@Kwiatek67 Pożyjemy, zobaczymy. To samo pytanie może paść odnośnie no Lewego ;)

2

@Inko Ostatnie dwa sezony to Dembele miał jedną poważniejsza kontuzję złapana podczas gier reprezentacji.

0

@Medium Tottenham to klub mem? Czytając komentarze i la ramble to na świecie nie ma już innych klubów, niż kluby memy. Na czele stowarzyszenia klubów memów jest Barcelona, Manchester United, Arsenal, Tottenham. Co mają powiedzieć jakieś Lechy Poznań co ich amatorzy leją?

1

@Peciak Torre to póki jest graczem Barcy B.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?