Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CLionelMessi Chciałeś napisać "eksperci".
1
@Naturopata A czym innym ma lecieć?
1
@LucaMancini Potwiwrdzam, straszny szit. Do tego widziałem, że nawet drugą część zrobili. Niestety publika nie wymaga za dużo.
0
@RomanHoffer Zależy jaka waga wyjściowa. Jeśli tracisz odczuwalnie bez powodu (brak zmian w diecie czy w ilości aktywności fizycznej w ciągu dnia) to jest to niepokojący sygnał.
0
@masik86 Ja sobie myślałem, że może Balde na skrzydło. Nie musiałby przejmować się obroną, a jest bardzo szybki i unie dograć.
0
@4Fabregas4 Tak, ale nie sama strata punktów decyduje o odpadnięciu, tylko mało zdobytych pkt w grupie. Także, zwalanie winy na Xaviego za brak awansu byłoby niepoważne.
1
oho - zaczyna się DNA-owanie.
0
@4Fabregas4 Przecież nie Dynamo nas wyeliminuje tylko Bayern i Benfica. To nie play-offy. Szczególnie sromotna porażka z Benfica krzyżuje plany.
1
@Arkon Marcin Dorociński i Tom Hardy.
0
@heniek1981 Lampard też mówił, że od Chelsea nie ma co oczekiwać ;)
0
@CLionelMessi Wielka cegiełkę dokłada Rudy.
0
Ja bym go zostawił. Jak będzie nowy trener, który będzie coś taktycznie ogarniał to będzie wyglądać dużo lepiej. Poza tym nowy trener mógłby podnieść poziom treningów co przełożyłoby się na lepszą formę fizyczną. Przy odpowiednim dozowaniu minut (a nie graniu we wszystkich spotkaniach) to może byc jeden z naszych filarów.
0
@bartekvisca Podejrzewam, że jakieś negatywne opinie usłyszysz na temat każdego sklepu czy producenta. Nie ma na świecie produktu, który byłby dobry dla wszystkich :) Co do mebli - ja kupowałem łóżko, szafę i komody w BRW i jestem zadowolony. Dostałem nawet jakiś rabat bo powyżej jakiejś kwoty dało się coś ugrać. Skręcanie było ok, nic skomplikowanego. Mebelki są w miarę solidne. Wiadomo, że kwestia ceny to już indywidualna sprawa. Mam znajomych co cenią sobie tanie rzeczy z IKEI. Po prostu - kto co lubi. Mi zdarza się też zamawiać pojedyncze mebelki też przez internet.
0
Anthony Lozano - ale wczoraj miał dzień na stadionie Żółtej Łodzi podwodnej. 3 brameczki i to całkiem ładne wszystkie.
1
@AmigoBlancos Ja bym chciał zobaczyć ten zespół przy trenerze z taktyką i potrafiącym przygotować fizycznie zespół. Teraz jest to zlepek piłkarzy nie drużyna. Nikt nie wie co ma robić.
0
@AdiKingu96 Pójdzie do klubu gdzie się normalnie trenuje i będzie śmigał.
2
@AxelF Ta historyjka jest prawie śmieszna. Prawie robi wielką różnicę ;)
0
@Janas11224 Chya chodziło o to, że ma sporo kontuzji za sobą i jakby razem z Aguero siedzieli w szpitalu to lipa. Choć i tak lepsza opcja niż Luuk.
0
@barteq Jakbym sknocił tyle co Lenglet to już bym nie pracował w obecnej firmie. Na pewno zeszły sezon nie może decydować, ze Clement nie będzie już w ogóle grał, ale widocznie Koeman tak to widzi, a Lenglet wcale gwarancją dobrej gry nie jest. Chodzi mi tylko o to, że nie wiemy jak gra Francuz bo praktycznie nie dostał szans w tym sezonie. Mecz z Getafe to żaden wyznacznik bo ta ekipa jest bardzo słaba. Podejrzewam, że niedługo dostanie swoje szanse i mam nadzieję, że je wykorzysta.
0
@pax Alba czy Dest jak są zdrowi to też raczej grają do kontuzji. Ze słabszymi rywalami Balde mógłby grać więcej bo wyników i tak nie notujemy dobrych więc niewiele to zmieni.
0
@deyna2018 Żeby ludzie głosowali. Temat podwyżek się przemilczy, a podwyżki świadczeń to broń w kampanii.
0
Często spotykam się na forum ze stwierdzeniem, że młodzi gracze są u nas zajeżdżani i na pewno odbije się to później na ich karierze. O ile przypadek Pedriego to akurat rzeczywiście zajeżdżanie, to gra Ansu czy Gaviego to taki sam przypadek? Oddzielam tu kwestie pochopnego dawania zielonego światła do gry przez nasz sztab bo to bezsprzecznie naraża zawodników na kontuzje. Zastanawiam nad tym bo patrząc na ilość rozegranych minut przez takiego Mbappe czy Trenta Alexandra-Arnolda to nie jest to takie oczywiste. Ci dwaj zawodnicy grają bardzo dużo i są młodzi (zerkalem na ilości rozegranych przez nich minut od sezonów, w których grali regularnie czyli ze 4 sezony temu. Ostatnio chwalony za słowa o Musiali był trener Bayernu. Ciekaw jestem jakie jest optimum dla zdrowego gracza.
0
@barteq Chodzi mi o to, że Lenglet grał regularnie w zeszłym sezonie. Praktycznie w każdym meczu miał jakąś odcinkę myślenia. Teraz nie gra więc nie zawala.
2
@MateuszJrk Moze mielibyśmy wyższe miejsce w tabeli... a czekaj ;) Zobaczymy co będzie po sezonie - bo jeśli zatrudni kogoś kto nie ogranie (bo łącznie ligi i europejskich pucharów nie tylko polskim ekipom przynosi takie trudności) to dalej będzie można go chwalić? Poza tym, gdyby nie dramatyczna sytuacja finansowa to Koeman już by poleciał.
0
@RobiS Wydaje mi się, że większym problemem będzie dobranie się pod kątem technologicznym. Jeśli ktoś chce korzystać np na 4 urządzeniach i ma 3 mieszkania to jakby to obejść? Ciężko.
0
@barteq Lenglet nie zawalił, ale grał pełnym mecz tylko ze słabiutkim Getafe. Poza tym same minutowe końcowki z Atletico, Levante i Sociedad.
2
0
@tristan87 Piętazo.
0
@l0Messini Przede wszystkim grają w innych zespołach. Vini miał dużo więcej miejsca do robienia rajdów. Fati nie mial w ogóle bo Real dobrze bronił.
0
@RobiS Jeszcze się do kont dzielonych dobiorą i elo.