Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zaiks Niestety dałem z podpórką. Ale zawsze coś.
1
@MichalZZZ Ja ostatnio słucham Aviego (co ciekawe też fan Barcelony), KęKę i Pezeta. Z młodego pokolenia siada mi Szczyl.
1
@AxelF Bardzo ciekawy komentarz. Dodam od siebie, że też mam wrażenie, że w Barcy jest jedna wielka improwizacja. Najlepsze drużyny grają w ataku jak automaty - wiedzą gdzie podać, gdzie wbiegać, jak wyciągać rywali. U nas nikt nie wie jak się ustawiać, jak mamy piłkę to często pół zespołu stoi bez ruchu. Nawet za Pepa było widać, że dużo bramek było podobnych bo grali skutecznymi schematami. Teraz jest filozofia kiwnąć na skrzydle i wrzucić - może ktoś to wykorzysta. Jedynie Fati, Pedri, Gavi czy Depay grają na 1 kontakt.
0
@Katalonbar El Magic.
0
@against_modern_football Piotra Kuny nie Kuna :) A profesor od samego początku pandemii wypowiadał się sensownie.
0
@paweldunajecfcb Zależy jakie postulaty. Generalnie strajku nie popieram, ale część postulatów rozumiem.
1
@sergio5 Kuba sprawia wrażenie super gościa. Ciężko go nie lubić.
0
@MesQueUnClub_87 Byle był zatrudniony ze względu na kwalifikacje, a nie za sentyment.
0
@BKSChemik Jest też druga strona medalu. Może w pewnym momencie Szejk się znudzi swoją zabawką i przestanie inwestować. Ciekawe czy ktokolwiek tam zostanie mimo wszystko jak u nas Fati.
0
@GeneralXavi W City czy Chelsea też nie ma jakoś wielu Anglików. 2-3 w jedenastkach.
0
@Encore Wyrażanie opinii zawsze jest subiektywne. Tutaj nie jest jak w matematyce, że bierzesz liczby i wychodzi kto wygrywa ZP.
0
Jaki wynik obstawiacie w niedzielę? Nie wiem czy nie postawić na Real, żeby kaska nie wpadła. 2.55 na Real lub 1.55, że nie przegrają.
1
@ranger3120 Ja na studiach poznałem wiele osób, ale wieloletnie znajomości mam tylko z okresu szkolnego i pracy. Poznawanie dla samego poznawania nie ma sensu. Jak poczujesz, że z kimś warto budować relacje to wtedy można działać.
1
@kamilo0066 Serial genialny. U mnie na równi z Rodziną Soprano, The Shield, Narcos, Gomorrą i Peaky Blinders.
1
@Huck Akurat Pique i Alba to na ten moment są solidni zawodnicy. Do tego zgodzili się na obniżę wynagrodzeń. Mam nadzieję, że Araujo i Balde będą przejmować ich miejsce w podstawowym składzie. Roberto i Lenglet to osobna kwestia. Przydałoby się pozbyć dwóch Francuzów z obrony i zastąpić jednym lewonożnym stoperem.
4
@amanter A co jakby dostał podwyżkę, nie rozwinął się do poziomu super gracza i automatycznie podbiłby o kilka milionów kontrakty następnych zawodników? Wtedy byłby, że Laporta to miękka faja i się ugiął.
1
@MCPaRaCa Garcia nie może grać za kartki, Araujo jest kontuzjowany. To jednak troszkę zmienia.
0
@DonMatteo901 Stanowski lubi wchodzić w te treści Staśko. Kliki się zgadzają.
0
@donleo12 Jakby był zdrowy to byłbym na tak. Niestety nie ma na to gwarancji. Nie zdziwię się jak w kolejnym klubie przyłożą się do jego treningów na takim poziomie, że pokaże pełnię potencjału. Na ten moment - przedłużyć kontrakt z obniżką wynagrodzenia i sprzedać.
0
@Survier A najlepsi złapaliby między pośladki i później zdobyli bramkę wybiciem.
0
@ousmanedembele10 Ważne, żeby zagrali dobrze. Umtiti pewnie nie gra z powodów kontraktowych - dopóki nie obniży pensji to pewnie będzie miał ciężko o minuty.
3
@TheBigShow Dokładnie, liczy się siła nabywcza. Ile litrów benzyny możesz kupić za średnią wypłatę. Cena paliwa bez innych zmiennych nie jest żadnym wskaźnikiem. W Wenezueli paliwo jest tanie. Jak się weźmie jednak pod uwagę ich pensje oraz fakt, że nie stać nikogo na samochód to już ta informacja jest zupełnie inna.
0
@Redakcja chyba można już zdjąć Aguero i Albę z listy kontuzjowanych na głównej :) No i dodaćAraujo :(
0
@Joe_Pesci No tak, w końcu od Luuka Koeman rozpoczyna ustalanie jedenastki.
1
@Gaz Umtiti miał źle zrobiony zabieg w młodszym wieku, przez co później nie poddał się zabiegom tylko leczył się zachowawczo. Później mimo dolegliwości grał, mimo że powinien odpuścić, ale zależało mu na mundialu. Do tego brak operacji mimo zaleceń. Także moim zdaniem inna sytuacja niż Fatiego. U Suareza nie wiem jak to wyglądało.
0
@priest9999 3 kontuzje kolana? Była jedna - uszkodzenie łąkotki. 1 operacja miała na celu zszycie uszkodzonej części - więc uratowanie całości. Próba niestety nieudana, ale sam zamysł dobry. Następnie miał artroskopię bardziej w celu sprawdzenia co tam się dzieje i chyba czyszczenia. Później już doszło do częściowego usunięcia. Sama artroskopia nie jest inwazyjnym zabiegiem więc sama w sobie nie osłabia kolana. Osłabia "grzebanie" w kolanie, a więc to co tam jest robione. Jaki jest efekt końcowy dowiemy się po latach. Z informacji prasowych wynika, że nawrotu nie powinno być, ale istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia stanów zwyrodnieniowych tego stawu w przyszłości niż u np Kimmicha. Większe bo teoretycznie więcej lat grania przed nim niż przed Niemcem. Także jest to inna sytuacja niż np zerwanie więzadeł - tam ryzyko nawrotu kontuzji jest większe. Odnośnie zwyrodnień - Ronaldo cierpi na nie chyba od 2016 czy 2017 i nie przeszkadza mu to w byciu na obsolutnym topie. Dobre prowadzenie się, dobra opieka medyczna, odpowiednie treningi i odrobina szczęścia - to przepis na sukces i wielki rozwój Ansu.
0
Zastanawiam się jakie ma znaczenie kto wygra ZP. Nie ma jednolitych kryteriów przyznawania, jest to bardziej plebiscyt popularności niż umiejętności. Przedkładane są też osiągnięcia drużynowe nas indywidualne. Kto wygra to wygra, najważniejsze i tak są trofea klubowe. To sport zespołowy. Fajnie dostać, ale te 'wojny' między zwolennikami w komentarzach Lewego czy Messiego są bez sensu i bez argumentów. Każdy ma swoją opinię i tyle. Tym bardziej dziwi mnie krytykowanie opinii trenerów, którzy wyrażają swoje zadanie. Krytyki najczęściej dopuszczają się osoby, które po prostu oglądają mecze w tv i czują się bardziej kompetentne od ludzi siedzących w temacie.
1
@Rust_Cohle Del Piero, Steven Gerard, Van Persie
2
@Jakchcesz PIS wybudował szybkie dystrybutory.
1
@kmatl Kuponaaaazooooo