Nie no nie wierze xD Lewy dostaje 3 czy tam 4 mecze za gesty rękoma a za taki faul tylko 1 xD Zeby Arsenal dzis im zepsul minki i w dwa el clasico wyj*bac ich
Ciezko znalezc takiego Pilkarza co po wielu kontuzjach wrocil do szczytowej formy i gra w kazdym meczu fenomenalnie . Jestem poewny ze Pedri zdobedzie zlota pilke,bo to co on gra to jest po prostu bajka
0
No i gitara. Ale widac u nas ze jesteśmy spompowani,ale licze ze zgarniemy wszystko
2
Nie no nie wierze xD Lewy dostaje 3 czy tam 4 mecze za gesty rękoma a za taki faul tylko 1 xD Zeby Arsenal dzis im zepsul minki i w dwa el clasico wyj*bac ich
0
Ladnie pomylono hymny w meczu Aston Villi XD
0
Krótko mówiąc Barca zbyt pewnie sie poczuła z tym wynikiem 4:0
0
Panowie nie oglądałem 1 połowy. Ale po statystykach wnioskuję że tragedię grają.
0
@FilipNNN2005 Inter przejdzie
11
Jedno Pewne : Pedri i Yamal musza odpocząć
16
Wojtek ładnie morale podnosi zespołowi. Jeden z najlepszych transferów. Panie Wojtku do końca ciągnij ten rekord !
0
Garcia niech wejdzie za Cubarsiego i za Pedriego i Yamala ktos
0
@VinDiesel Widać ze nie wyczules ironii
0
@chrissssty69 Moze Araujo? ;P
2
Nie no nie widzi mi sie aby Gerard Martin gral za Balde...
0
Yamal musi odpoczac. Ferran za niego i Pedri niech odpocznie i wejdzie Torre. Nawet sie nie zdziwie jak strzeli
1
Ciezko znalezc takiego Pilkarza co po wielu kontuzjach wrocil do szczytowej formy i gra w kazdym meczu fenomenalnie . Jestem poewny ze Pedri zdobedzie zlota pilke,bo to co on gra to jest po prostu bajka
0
Zostalo 8 meczy Barcelonie w La lidze. Lewy ma teraz 25 bramek. Zobaczycie ze bedzie mial 38-40 bramek.
0
@Lewangoooolsky Dobrze ze nie decydujemy za kogos kto jak ma sie ubierac to dzis pewnie w rureczkach bym chodzil XD
6
Podpisac z nim umowe to priorytet
10
@Lewangoooolsky Pamietaj : Prawdziwy mezczyzna nie wstydzi sie różowego. Jak ci sie nie podoba to nie patrz
0
No bez zbędnego pierd... Go ! Go ! Barca !
7
Ale tu doszlo do gwaltu. Barca przed finalem Pucharu króla lubi to xd Brawo Arsenal !
1
@Luccas Ferran dzis z brameczka
1
Szkoda ze nie Yamal na lawie ale sklad mocny. Jedziemy z nimi !
3
Valencia gol ! Hahahah Madrycioki jakie slabe
5
No ja wam powiem,ze zaskoczyl,ale ja wierze w Rekina. Dzisiaj cos trafi. Po zwycieztwo ! VeB
1
Jak Barca wygra tryplet to oczywiste ze ktos z tej dwojki dostanie. Stawiam na Raphinhe.Choc Pedri.. Kto wie :D
0
Chyba nie bedzie przesada ze bez Pedriego Barca by miala ciezko. Niesamowity on jest
1
Bardzo dobrze. Trzeba rotowac i dac inym odpoczac. Moglby Yamal zaczac od lawki al;e jest git. VeB !
1
@yoli Chlopie Kounde jest na ten moment najlepszym prawym obronca na swiecie a chcesz sie go pozbywac? Zejdz na ziemie
0
@Bogan Poprawilem sie. Wbacz :D
0
Bardzo dobrze ze siedzi Pedri i Ferran