20 marca 2025, 21:50
2
Oho zaczyna sie... Nie dziwi mnie to ze znowu z reprezentacji pilkarze wroca polamani..
20 marca 2025, 16:10
0
Ja bym sie nie pogniewal jakby Flick z Wychowanka zrobil napastnika
19 marca 2025, 04:19
No to by bylo cos jakby Barca z Realem w finale LM grali.
16 marca 2025, 23:09
19
Jak dla mnie Ferran powinien dostac
16 marca 2025, 23:05
6
Flick Naprawil Ferrana. Cieszy to Bardzo bo byl spisany na straty. Brawo Rekin !
16 marca 2025, 23:03
Ja pisalem ciagle koledze ze Baqrca lubi odrabiac. Pfe na was co nie wierzyli. VeB!
16 marca 2025, 19:51
1
Nooooo ! Doczekalem sie w koncu Casado ! Jedziemy z nimi Panowie ! VeB!
11 marca 2025, 19:43
Ja bym chcial podziękować Flickowi ze z Raphinhi wyciągnął 110%. Niesamowite liczby. Brawo
11 marca 2025, 19:36
@Gabec Nie ten mecz ogladasz
@MoralnyKarzel Strims nie dziala xd
11 marca 2025, 19:14
@ferdas_rawa Yamal z golem
11 marca 2025, 18:15
Proponuje zainstalować sobie przeglądarkę brave aby reklam uniknąć
11 marca 2025, 18:14
@HolyMoly https://www.hesgoal.watch/
11 marca 2025, 17:58
Jedziemy z nimi do spodu.VeB !
11 marca 2025, 03:43
Jak dla mnie to na podwyżkę zasłużyli na pewno : Pedri,Yamal,Raphinha,Kounde i Martinez
8 marca 2025, 10:20
Nie no polujcie juz na tego Isaka jak juz co
6 marca 2025, 00:36
Pedri podobnież oddal statuetkę Szczęsnemu w szatni
4 marca 2025, 19:18
Ja wierze we Flicka ze z tego Neymara by zrobil dobrego grajka
25 lutego 2025, 22:22
3
Nie no Ferran do zmiany jak dla mnie. Jeszcze sie Panowie nie cieszmy,bo pilka jest nieprzewidywalna
25 lutego 2025, 22:13
Szefuncio nasz kochany jak wszedl. Brawo! Trzymac wynik do przerwy
25 lutego 2025, 21:52
Ale meczyk. Tylko niech nic nie odwala xd
25 lutego 2025, 21:36
Nie no to jakas tragedia jest
25 lutego 2025, 21:32
Co tu sie stalo XD
25 lutego 2025, 20:58
Flick i cala druzyna dajcie nam dobre widowisko. Jeszcze pol godzinki Panowie i Panie !
25 lutego 2025, 20:21
Barco wierzymy w was ! ! VeB !
24 lutego 2025, 13:23
Niech mi ta kierda gruba zejdzie z oczu
22 lutego 2025, 20:30
@Fermin Wez cos tam pierdolnij z dystansu Ferminek
22 lutego 2025, 19:43
Sklad piękny. Zdobyć szybko bramki, najważniejszych zmienić aby odpoczęli i dawać to Atletico ! VeB !
21 lutego 2025, 18:48
Ciekawi mnie czemu tak Casado odsunal od skladu...
19 lutego 2025, 16:47
Lige mistrzow wygrac i 90 mln do budzetu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Oho zaczyna sie... Nie dziwi mnie to ze znowu z reprezentacji pilkarze wroca polamani..
0
Ja bym sie nie pogniewal jakby Flick z Wychowanka zrobil napastnika
0
No to by bylo cos jakby Barca z Realem w finale LM grali.
19
Jak dla mnie Ferran powinien dostac
6
Flick Naprawil Ferrana. Cieszy to Bardzo bo byl spisany na straty. Brawo Rekin !
2
Ja pisalem ciagle koledze ze Baqrca lubi odrabiac. Pfe na was co nie wierzyli. VeB!
1
Nooooo ! Doczekalem sie w koncu Casado ! Jedziemy z nimi Panowie ! VeB!
1
Ja bym chcial podziękować Flickowi ze z Raphinhi wyciągnął 110%. Niesamowite liczby. Brawo
0
@Gabec Nie ten mecz ogladasz
0
@MoralnyKarzel Strims nie dziala xd
1
@ferdas_rawa Yamal z golem
2
Proponuje zainstalować sobie przeglądarkę brave aby reklam uniknąć
0
@HolyMoly https://www.hesgoal.watch/
0
Jedziemy z nimi do spodu.VeB !
2
Jak dla mnie to na podwyżkę zasłużyli na pewno : Pedri,Yamal,Raphinha,Kounde i Martinez
0
Nie no polujcie juz na tego Isaka jak juz co
2
Pedri podobnież oddal statuetkę Szczęsnemu w szatni
0
Ja wierze we Flicka ze z tego Neymara by zrobil dobrego grajka
3
Nie no Ferran do zmiany jak dla mnie. Jeszcze sie Panowie nie cieszmy,bo pilka jest nieprzewidywalna
1
Szefuncio nasz kochany jak wszedl. Brawo! Trzymac wynik do przerwy
0
Ale meczyk. Tylko niech nic nie odwala xd
1
Nie no to jakas tragedia jest
0
Co tu sie stalo XD
3
Flick i cala druzyna dajcie nam dobre widowisko. Jeszcze pol godzinki Panowie i Panie !
0
Barco wierzymy w was ! ! VeB !
0
Niech mi ta kierda gruba zejdzie z oczu
1
@Fermin Wez cos tam pierdolnij z dystansu Ferminek
0
Sklad piękny. Zdobyć szybko bramki, najważniejszych zmienić aby odpoczęli i dawać to Atletico ! VeB !
1
Ciekawi mnie czemu tak Casado odsunal od skladu...
6
Lige mistrzow wygrac i 90 mln do budzetu