2

Oho zaczyna sie... Nie dziwi mnie to ze znowu z reprezentacji pilkarze wroca polamani..

0

Ja bym sie nie pogniewal jakby Flick z Wychowanka zrobil napastnika

0

No to by bylo cos jakby Barca z Realem w finale LM grali.

19

Jak dla mnie Ferran powinien dostac

6

Flick Naprawil Ferrana. Cieszy to Bardzo bo byl spisany na straty. Brawo Rekin !

2

Ja pisalem ciagle koledze ze Baqrca lubi odrabiac. Pfe na was co nie wierzyli. VeB!

1

Nooooo ! Doczekalem sie w koncu Casado ! Jedziemy z nimi Panowie ! VeB!

1

Ja bym chcial podziękować Flickowi ze z Raphinhi wyciągnął 110%. Niesamowite liczby. Brawo

0

@Gabec Nie ten mecz ogladasz

0

@MoralnyKarzel Strims nie dziala xd

1

@ferdas_rawa Yamal z golem

2

Proponuje zainstalować sobie przeglądarkę brave aby reklam uniknąć

0

0

Jedziemy z nimi do spodu.VeB !

2

Jak dla mnie to na podwyżkę zasłużyli na pewno : Pedri,Yamal,Raphinha,Kounde i Martinez

0

Nie no polujcie juz na tego Isaka jak juz co

2

Pedri podobnież oddal statuetkę Szczęsnemu w szatni

0

Ja wierze we Flicka ze z tego Neymara by zrobil dobrego grajka

3

Nie no Ferran do zmiany jak dla mnie. Jeszcze sie Panowie nie cieszmy,bo pilka jest nieprzewidywalna

1

Szefuncio nasz kochany jak wszedl. Brawo! Trzymac wynik do przerwy

0

Ale meczyk. Tylko niech nic nie odwala xd

1

Nie no to jakas tragedia jest

0

Co tu sie stalo XD

3

Flick i cala druzyna dajcie nam dobre widowisko. Jeszcze pol godzinki Panowie i Panie !

0

Barco wierzymy w was ! ! VeB !

0

Niech mi ta kierda gruba zejdzie z oczu

1

@Fermin Wez cos tam pierdolnij z dystansu Ferminek

0

Sklad piękny. Zdobyć szybko bramki, najważniejszych zmienić aby odpoczęli i dawać to Atletico ! VeB !

1

Ciekawi mnie czemu tak Casado odsunal od skladu...

6

Lige mistrzow wygrac i 90 mln do budzetu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?