19 lutego 2025, 16:47
6
Lige mistrzow wygrac i 90 mln do budzetu
19 lutego 2025, 15:20
2
@tbas Od Laporty to sie odpier...
19 lutego 2025, 04:43
0
@kejdzi Kazdy by chcial aby Real trafil na Atletico :D
18 lutego 2025, 20:50
@partymaker To widze nie ogladales meczu
17 lutego 2025, 23:32
5
Co jak co ale De Jong dzis tez nie najgorzej zagral
17 lutego 2025, 19:51
To zart z tym Fortem?
16 lutego 2025, 11:21
@gilbert3 Czuje ze Flick by wyciagnal z niego duzo. Pza tym jest piekielnie szybki. Raphinha nie strzelal za duzo bramek tez a teraz zobacz co robi. Troche optymizmu kolego xd
16 lutego 2025, 10:34
1
Jakby Flick wyciagnal maxa z takiego Neymara to byłoby cudowne xd
16 lutego 2025, 10:22
Jesli maja wylozyc kase to proponowalbym Doku lub Isaka
15 lutego 2025, 20:44
24
Barca prosze was nie odwalcie znowu nic glupiego w poniedzialek
15 lutego 2025, 19:59
9
Celta prowadzi ! To moze byc piekny weekend
15 lutego 2025, 18:13
@Chudini123 Na wyprzedzenie ich sorki
15 lutego 2025, 18:12
Hahahha Madrycioki sie potknely. Jest szansa na dogonienie ich :D
12 lutego 2025, 22:37
@zuang1995 Dzieki za odpowiedz
12 lutego 2025, 16:06
A ja takie pytanie mam : Jak to jest ze Barca w LM czeka na psg jesli wygra? Czy losowanie jakies bedzie?
12 lutego 2025, 13:57
4
No tego nie chcieliśmy,ale jesteśmy Barcą więc bierzemy każdego.
11 lutego 2025, 15:57
@MirusAmisz Wiem,ironia to była. Mimo wszystko bardzo dobry skład mamy moim zdaniem
11 lutego 2025, 12:38
@Tarins A moim zdaniem Flick wyciagnalby z niego maxa tak jak z Raphinha. Ma potencjal Isak aby byc bramkostrzelny
11 lutego 2025, 11:27
@Senstin Mam wrazenie ze Laporta nam niespodzianke zrobi i podpisze umowe z jakimis Arabami xd
11 lutego 2025, 11:04
Jakby Barcelonie jakims cudem udalo sie sciagnac Musiale i Isaka to sklad mielibysmy sztosik. Ale nie ma co z drugiej strony tak szastać kasa
10 lutego 2025, 22:48
Wydaje mi sie ze zasłużył xd
9 lutego 2025, 22:12
No ja cie... Znowu
Fermin co forma. A Pedri juz ode mnie dostaje MVP
9 lutego 2025, 21:11
Szybko sie nacieszylismy
9 lutego 2025, 21:10
Jak ja sie ciesze ze mamy Pedriego. Piekna pile dal.. O juz gol haha. Brawo !
9 lutego 2025, 19:57
W końcu sie doczekałem tej pary stoperów w 1 skladzie. Odrabiamy straty ! VeB !
8 lutego 2025, 14:59
3
Komentarz usunięty
7 lutego 2025, 19:18
13
@gukwa Ty mowisz o Pedrim aby sprzedac? Leki chyba za bardzo weszly albo bierz po pol XD
29 stycznia 2025, 19:54
Mowcie co chcecie ale bardzo dobrze ze Cubarsiego posadzil. Sprowadzmy ich jak najnizej w tabeli. VeB !
27 stycznia 2025, 22:35
12
Jeśli to prawda to zdecydowanie niech Doku sprowadzą niż Marcusa
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
Lige mistrzow wygrac i 90 mln do budzetu
2
@tbas Od Laporty to sie odpier...
0
@kejdzi Kazdy by chcial aby Real trafil na Atletico :D
0
@partymaker To widze nie ogladales meczu
5
Co jak co ale De Jong dzis tez nie najgorzej zagral
0
To zart z tym Fortem?
0
@gilbert3 Czuje ze Flick by wyciagnal z niego duzo. Pza tym jest piekielnie szybki. Raphinha nie strzelal za duzo bramek tez a teraz zobacz co robi. Troche optymizmu kolego xd
1
Jakby Flick wyciagnal maxa z takiego Neymara to byłoby cudowne xd
0
Jesli maja wylozyc kase to proponowalbym Doku lub Isaka
24
Barca prosze was nie odwalcie znowu nic glupiego w poniedzialek
9
Celta prowadzi ! To moze byc piekny weekend
0
@Chudini123 Na wyprzedzenie ich sorki
1
Hahahha Madrycioki sie potknely. Jest szansa na dogonienie ich :D
0
@zuang1995 Dzieki za odpowiedz
0
A ja takie pytanie mam : Jak to jest ze Barca w LM czeka na psg jesli wygra? Czy losowanie jakies bedzie?
4
No tego nie chcieliśmy,ale jesteśmy Barcą więc bierzemy każdego.
0
@MirusAmisz Wiem,ironia to była. Mimo wszystko bardzo dobry skład mamy moim zdaniem
0
@Tarins A moim zdaniem Flick wyciagnalby z niego maxa tak jak z Raphinha. Ma potencjal Isak aby byc bramkostrzelny
0
@Senstin Mam wrazenie ze Laporta nam niespodzianke zrobi i podpisze umowe z jakimis Arabami xd
0
Jakby Barcelonie jakims cudem udalo sie sciagnac Musiale i Isaka to sklad mielibysmy sztosik. Ale nie ma co z drugiej strony tak szastać kasa
2
Wydaje mi sie ze zasłużył xd
1
No ja cie... Znowu
2
Fermin co forma. A Pedri juz ode mnie dostaje MVP
0
Szybko sie nacieszylismy
0
Jak ja sie ciesze ze mamy Pedriego. Piekna pile dal.. O juz gol haha. Brawo !
0
W końcu sie doczekałem tej pary stoperów w 1 skladzie. Odrabiamy straty ! VeB !
3
Komentarz usunięty
13
@gukwa Ty mowisz o Pedrim aby sprzedac? Leki chyba za bardzo weszly albo bierz po pol XD
0
Mowcie co chcecie ale bardzo dobrze ze Cubarsiego posadzil. Sprowadzmy ich jak najnizej w tabeli. VeB !
12
Jeśli to prawda to zdecydowanie niech Doku sprowadzą niż Marcusa