0

Od czego ta piłka odbiła xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie no jakiś nur chyba xd

0

Ferran czuje Roberta na plecach

7

Wojtula na karnego to robi

1

No coś tam broni ten Garcia

0

@Filipem szkoda, że Gazda

0

typowy mecz,że Liverpool wciśnie w końcówce

0

@barpol11 jestes socios? Jak tak to powinno sie udać na gości. Ktoś pisał że jak grali z Pilznem to na luzie szło na gości, a stadion mniejszy niż Praga. Imho na ten mecz to i tak się rzuca tylko kibice z okolic bo Hiszpanom na takie mecze się nie chce latać, jeszcze zimno będzie to już wgl

11

Admin Motoru forma top


3

@FiscaelBarca ja właśnie nigdy nie byłem a jest na liście miejsc do odwiedzenia, tylko ten styczeń …

10



W styczniu pewnie będzie wypizd równy ale by się człowiek wybrał na mecz i przy okazji zobaczyć miasto.

0

No to chyba ta ładna dziewczyna Gaviego teraz plan B

5

@sokot jak drugi raz mu poszedł acl to się będzie tułał jak milik

1

Szkoda ze nie było żadnej oferty w lecie bo by się go sprzedało

7

imho Gaviego powinni pogonić, a nie Fermina no ale pewnie nawet nie było za niego żadnej oferty

0

@MOLESTA na spo mamy tylko Olmo i Fermina od biedy Raphinia. Gavi już pokazał że się tam nie nadaje. Olmo częściej nie ma niż jest, a ostatnio nawet jak jest to jakby go nie było. Raphinia w ostatnim meczu pokazał że jeszcze sporo czasu potrzebuje by się tam przystosować więc tak naprawdę zostajemy tylko z Ferminem ewentualnie tylko młodymi ze szkółki. Dlatego ja bym go nie sprzedawał

5

@Filipem typowi tenisiści którzy żyją we własnej bańce zajebistosci. Większość to bogate dzieciaki z bogatych domów

0

@Criss18Barca a nie socios wgl mogą kupić bilet na wyjazd?

0

@Faro Abuela de nieve ma zajebsite pomidorowe

2

@Rifek polecam przeczytać książkę. Czyta się świetnie a formę ma jak szkic do scenariusza. Widać potem że sporo Tarantino musiał wyciąć by to zmieścić czasowo i dlatego czasami można mieć wrażenie że to film o niczym

1



Małgorzata już teraz widzi to co inni dostrzega za 20 lat

3

zarejestrujcie tego uszatego i Wojtka lepiej, a nie jakieś transfery z dupy

0

liga Negreiry nie xD

0

ale Gazda jest obrzydliwy jako komentator, w sumie jako gość w studio tak samo

4

Gazda co się spuszcza nad tym eminemem

1

@PatrykBarca Fati na takim samym etapie co Pogba, gość co dwa lata piłki nie kopał xD

1

@Faro właśnie sobie przypomniałem ten nick

1

@tbas w cope w zaszłym tygodniu sporo osób typowało właśnie Villareal na 3 miejscu xD

3



był tutaj taki jeden co Fatiego bronił, a atakował Flicka, że ten mu szans nie daje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?