Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od czego ta piłka odbiła xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie no jakiś nur chyba xd
0
Ferran czuje Roberta na plecach
7
Wojtula na karnego to robi
1
No coś tam broni ten Garcia
0
@Filipem szkoda, że Gazda
0
typowy mecz,że Liverpool wciśnie w końcówce
0
@barpol11 jestes socios? Jak tak to powinno sie udać na gości. Ktoś pisał że jak grali z Pilznem to na luzie szło na gości, a stadion mniejszy niż Praga. Imho na ten mecz to i tak się rzuca tylko kibice z okolic bo Hiszpanom na takie mecze się nie chce latać, jeszcze zimno będzie to już wgl
11
Admin Motoru forma top
3
@FiscaelBarca ja właśnie nigdy nie byłem a jest na liście miejsc do odwiedzenia, tylko ten styczeń …
10
W styczniu pewnie będzie wypizd równy ale by się człowiek wybrał na mecz i przy okazji zobaczyć miasto.
0
No to chyba ta ładna dziewczyna Gaviego teraz plan B
5
@sokot jak drugi raz mu poszedł acl to się będzie tułał jak milik
1
Szkoda ze nie było żadnej oferty w lecie bo by się go sprzedało
7
imho Gaviego powinni pogonić, a nie Fermina no ale pewnie nawet nie było za niego żadnej oferty
0
@MOLESTA na spo mamy tylko Olmo i Fermina od biedy Raphinia. Gavi już pokazał że się tam nie nadaje. Olmo częściej nie ma niż jest, a ostatnio nawet jak jest to jakby go nie było. Raphinia w ostatnim meczu pokazał że jeszcze sporo czasu potrzebuje by się tam przystosować więc tak naprawdę zostajemy tylko z Ferminem ewentualnie tylko młodymi ze szkółki. Dlatego ja bym go nie sprzedawał
5
@Filipem typowi tenisiści którzy żyją we własnej bańce zajebistosci. Większość to bogate dzieciaki z bogatych domów
0
@Criss18Barca a nie socios wgl mogą kupić bilet na wyjazd?
0
@Faro Abuela de nieve ma zajebsite pomidorowe
2
@Rifek polecam przeczytać książkę. Czyta się świetnie a formę ma jak szkic do scenariusza. Widać potem że sporo Tarantino musiał wyciąć by to zmieścić czasowo i dlatego czasami można mieć wrażenie że to film o niczym
1
Małgorzata już teraz widzi to co inni dostrzega za 20 lat
3
zarejestrujcie tego uszatego i Wojtka lepiej, a nie jakieś transfery z dupy
0
liga Negreiry nie xD
0
ale Gazda jest obrzydliwy jako komentator, w sumie jako gość w studio tak samo
4
Gazda co się spuszcza nad tym eminemem
1
@PatrykBarca Fati na takim samym etapie co Pogba, gość co dwa lata piłki nie kopał xD
1
@Faro właśnie sobie przypomniałem ten nick
1
@tbas w cope w zaszłym tygodniu sporo osób typowało właśnie Villareal na 3 miejscu xD
3
był tutaj taki jeden co Fatiego bronił, a atakował Flicka, że ten mu szans nie daje