0

@Guess a nie 2?

1

@daniel32778 Święcicki niby jest spoko chyba że obejrzysz go w studio czy jakimś innym wywiadzie na yt i potem 90 minut w trakcie meczu słuchasz tego samego.

1

@Karol145 Gavi zrobił różnicę? Przecież dalej poza szalonym bieganiem nie dał nic w rozegraniu. Klasyczny Gavi od jakiegoś czasu

0

@Ilka a w 90 się orientujesz?

1

Jaki był kurs w przerwie i jaki był w 90 minucie?

0

Głupi ruch Roberta tak by karny był

0

Ten sędzia się jakoś dziwnie nie ustawia? Już któryś raz mam wrażenie że trochę przeszkadza w rozegraniu

0

@spyke Messi by z tego podawał

1

Balde jaka głupia kartka

0

Ale Yamal to wali z każdej możliwej pozycji XD jak Ronaldo gdy Messi strzelił hat tricka

1

Ferran xDDDD tralalero tralala dzisiaj

1

@michaleu Dark?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 laska go zostawiła

3

@Comentateiro Pep się pewnie wypalił i widać, że potrzebuje przerwy bo trochę mu ten nowy futbol odjechał. Pewnie przez ambicje nie chce odpuścić i chce pokazać, że potrafi z tego kryzysu wyjść.

1

@matirix20 tak się rozwinął, że dopiero co próbowali się go pozbyć ale nie było ofert i by była strata 60 baniek xD Rodri po kontuzji jeszcze bez formy i Pep może próbuje ulepić Nico na nowo

0

Który smak wojanka najlepszy?

0

Szwagry coś ugotowały przez tydzień w kwestii rejestracji? Czy klasycznie wszystko na ostatnią chwilę bo mamy jeszcze tydzień?

0

“bo wygraniu”, “że to wielka różnica między Pepem” przeczytałem tylko jedno pytanie i odpowiedź i ledwo to zrozumiałem

2

Ponieważ często pojawiają się tutaj tematy filmowe to łapcie poradnik jak udawać kinofila


1

@mekston dla mnie to bardziej celebryta niż trener i w ostatnich latach swoim lataniem za Rune tylko to potwierdził.

0

@Who_you_mam Torre xd riki picz v2

1

@draxidox jak pije właśnie kefiry czy skyry to obcinam bo się nie da inaczej xd do wody się przyzwyczaiłem

0

@mekston ciekawe czy to samowi w swoich prywatnych lekcjach 45 minut za 5k euro . Wiedza z oczywistych dla osób co dwa razy trzymały rakietę w łapie

0

@exerous nie ma absolutnych szans na CN w tym sezonie. Podejrzewam że jednak będą chcieli zdążyć na ostatnią kolejkę ligową by dostać to potwierdzenie miejsc VIP

2

@Rifek w tym sezonie na CN nie zagramy

2

@Filipem fetysz karłów

0

@ShawnC lepiej dwa lata opóźnienia niż jak serio zaczną tam grać i będzie opóźnienie 10 lat

1

Bierzcie to montjuic na rok i przez ten czas full sprint z Camp Nou. Przecież przy otwartym camp nou nawet na 25k to tam praca zwolni pewnie z 10x i tego stadionu nie skończa do 2030

1

@norbi77 też zwróciłem uwagę wczoraj jak widziałem skrót tego spotkania

0

@insp1re Cubarsi też zdecydowanie lepiej wygląda jako ten prawy śo, najsłabsze mecze Cubarsiego w poprzednim sezonie to były właśnie te gdy grał razem z Araujo i musiał grac po lewej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?