Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Guess a nie 2?
1
@daniel32778 Święcicki niby jest spoko chyba że obejrzysz go w studio czy jakimś innym wywiadzie na yt i potem 90 minut w trakcie meczu słuchasz tego samego.
1
@Karol145 Gavi zrobił różnicę? Przecież dalej poza szalonym bieganiem nie dał nic w rozegraniu. Klasyczny Gavi od jakiegoś czasu
0
@Ilka a w 90 się orientujesz?
1
Jaki był kurs w przerwie i jaki był w 90 minucie?
0
Głupi ruch Roberta tak by karny był
0
Ten sędzia się jakoś dziwnie nie ustawia? Już któryś raz mam wrażenie że trochę przeszkadza w rozegraniu
0
@spyke Messi by z tego podawał
1
Balde jaka głupia kartka
0
Ale Yamal to wali z każdej możliwej pozycji XD jak Ronaldo gdy Messi strzelił hat tricka
1
Ferran xDDDD tralalero tralala dzisiaj
1
@michaleu Dark?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 laska go zostawiła
3
@Comentateiro Pep się pewnie wypalił i widać, że potrzebuje przerwy bo trochę mu ten nowy futbol odjechał. Pewnie przez ambicje nie chce odpuścić i chce pokazać, że potrafi z tego kryzysu wyjść.
1
@matirix20 tak się rozwinął, że dopiero co próbowali się go pozbyć ale nie było ofert i by była strata 60 baniek xD Rodri po kontuzji jeszcze bez formy i Pep może próbuje ulepić Nico na nowo
0
Który smak wojanka najlepszy?
0
Szwagry coś ugotowały przez tydzień w kwestii rejestracji? Czy klasycznie wszystko na ostatnią chwilę bo mamy jeszcze tydzień?
0
“bo wygraniu”, “że to wielka różnica między Pepem” przeczytałem tylko jedno pytanie i odpowiedź i ledwo to zrozumiałem
2
Ponieważ często pojawiają się tutaj tematy filmowe to łapcie poradnik jak udawać kinofila
1
@mekston dla mnie to bardziej celebryta niż trener i w ostatnich latach swoim lataniem za Rune tylko to potwierdził.
0
@Who_you_mam Torre xd riki picz v2
1
@draxidox jak pije właśnie kefiry czy skyry to obcinam bo się nie da inaczej xd do wody się przyzwyczaiłem
0
@mekston ciekawe czy to samowi w swoich prywatnych lekcjach 45 minut za 5k euro . Wiedza z oczywistych dla osób co dwa razy trzymały rakietę w łapie
0
@exerous nie ma absolutnych szans na CN w tym sezonie. Podejrzewam że jednak będą chcieli zdążyć na ostatnią kolejkę ligową by dostać to potwierdzenie miejsc VIP
2
@Rifek w tym sezonie na CN nie zagramy
2
@Filipem fetysz karłów
0
@ShawnC lepiej dwa lata opóźnienia niż jak serio zaczną tam grać i będzie opóźnienie 10 lat
1
Bierzcie to montjuic na rok i przez ten czas full sprint z Camp Nou. Przecież przy otwartym camp nou nawet na 25k to tam praca zwolni pewnie z 10x i tego stadionu nie skończa do 2030
1
@norbi77 też zwróciłem uwagę wczoraj jak widziałem skrót tego spotkania
0
@insp1re Cubarsi też zdecydowanie lepiej wygląda jako ten prawy śo, najsłabsze mecze Cubarsiego w poprzednim sezonie to były właśnie te gdy grał razem z Araujo i musiał grac po lewej stronie