0

Jak slucham Hajto to mam taką beke....

15

Gomes to jest ewenement, ja go podziwiam... nigdy nie zapomne jak Alba i Neymar stali przy lini bocznej, dzieliło ich jakieś 3m, a Gomes podał idealnie pomiędzy nich

0

znacie jakis link do Piratów z Karaibów w noramlnej jakości?? bo wszędzie gdzie znalazłem jest beznadziejna

0

Byl obok Bakambu najwazniejszym ofensywnym pilkarzem

2

2 sezony temu Denis byl kluczową postacią 4 siły La Liga, nikt sobie nie wyobrazal podstawowej 11 bez niego, takze jego max jest bardzo wysoki, tylko grajac po 15min w meczu, w ktorym wynik jest rozstrzygnięty nie ma z kim grac, bo wszyscy czekają na ostatni gwizdek

13

Jakby Lucho na niego stawial tak jak na np Gonesa, to juz bylby zawodnikiem pierwszego skladu. Moze potencjalu na miare Isco nie ma, ale wg ma na pewno wiekszy niz np Ceballos

1

Dla mnie wybor prosty. Messi>Neymar; Dembele=Mbappe; Suarez( w formie)> Cavani

0

Ja tez go uwielbiam, gra aktorska znakomita i naprawdę pierwsze 3 sezony mialy super fabule

0

Lost do 3 sezonu jest moim ulubionym serialem, ale potem juz reżyserzy przesadzili wg mnie, zmiana czasu, transport wyspy w rozne miejsca...

1

Bullet Club :D uwielbiam go jak i kazdego czlonka Bullet Clubu, jest obecnie w top5 wrestlerow na swiecie i to od kilku lat. Razem z Young Bucks tworzyli show jakiego nie bylo

0

Teraz tak na serio, czy Gomes moze sie sprawdzić na pozycji stopera? Przy jego ,, kreatywności" to w pomocy on nic nie da, a warunki ma, moze przeciwko słabym drużynom można go sprawdZić

0

Temat Miny nie jest mi do końca znany, on oficjalnie w styczniu do nas dołączy?

2

A mi najbardziej szkoda Valverde, ma gorszy sklad niz rok temu Enrique, a jak nie zdobędzie zadnego trofeum to zostanie zwolniony przez glupie decyzje zarzadu

1

nie wiem jak wy, ale ja tam czekam na ,,pojedynek": Zieliński vs Eriksen

0

własnie zauwazylem teraz, no to dzisija faworyci odpadali: Zverev, Tsonga, Berdych. Moze to wkońcu jest turniej Monfilsa

0

nooo Federer juz jedną 5setówke miał, a za chwilę bedzie przegrywał 2-1. Mam nadzieję ze wygra ktos z dwójki: Dimitrov(male szanse, no ale...) i Del Potro(szacunek jak sie zachowuje na korcie i lubie bo mi go szkoda przez kontuzje

0

gdybyście mieli wskazać 3 piłkarzy, którzy mieli wielki potencjał, ale nie osiągnęli szczytu poprzez: a) kontuzje; b) ,,głowe"

0

Taki dobry meczyk sie szykuje, a Polsat daje Ziobro( czy jak on sie nazywa) do komentowania...

1

Koguty tacy glupi nie są

0

gdyby Arsenal miał normalnego trenera, to Lemar byłby w tym zespole kluczową postacią, a z Wengerem to Lemar moze grac na srodku obrony

2

noo wszyscy sie smiali ze Tottenham śpi i nie robi transferów, a tu Sanchez i Aurier, czyli obrone maja dosknale zbudowaną, a w ataku Kane, Alli i Eriksen zawsze coś strzelą. Koguty na mistrza!!

1

No ja nie mowi tylko o tym turnieju, ale od 5-6 lat nie gra nic, nie licze pojedynczych meczy

4

Ogladam bardzo duzo meczy reprezentacji w siatkówce i Kurek to jest najbardziej przereklamowany siatkarz i ogolnie sportowiec w Polsce. Zagra jeden dobry mecz na 20 , skonczy jeden atak na pojedynczy blok i od razu ekscytacja.

0

Egipt i Turcja to raczej niebezpieczne rejony... Wakacje do odpoczynku czy impreza?

46

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i wyłączamy NC+

0

Ronaldo od 2 lat jest śdorkowym napastnikiem i to kazdy widzi

4

Gomesa to ja bym do klubu z Kamczatki sprzedał

0

no patrząc na pomocników i na fakt, ze i Alba i Semedo większość czasu przebywa na połowie rywali, to z wolnym Busquetsem, i Pique i Umtitim to ja tego nie widze

0

takim skladem to my Ekstraklasy chyba nie wygramy

1

to ja na Espanyol proponuje: Palencia, Alena, Vitinho, Gumbau i Cardona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?