FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to ja na Espanyol proponuje: Palencia, Alena, Vitinho, Gumbau i Cardona
0
Takimi komentarzami sam robisz z siebie debila. Kogo polecasz z ligi Uzbekistańskiej, bo zawsze mnie to ciekawiło. Nie powiem gdzie mam oceny z whoscored, wg whoscored pewnie i Angulo ma note 9 to moze jego kupmy. Nie bede oceniał Seriego na podstawie gry z Nantes czy innymi słabymi druzynami, tylko mocnymi
0
bez urazy, ale argument ze był załamany do mnie nie trafia. To jest profesjonalista, i dopoki jest zawodnikiem Nicei powinien grac najlpeiej jak potrafi, a nie myslec o treningach w Barcelonie. Jest kilkanascie piłkarzy którzy byli blisko transferu, a graja w starcyh klubach i grają bardzo dobrze
0
bo z tego sezonu widziałem tylko te 2 mecze. Ale w tamtym ogladalem Nicea z klubami typu: Monaco, Lyon, PSG, Marsylia, czyli klubami gdzie w La Liga jest troche wiecej, i moze w 2-3 zagrał dobrze; moze przesadzilem na początku ze w zadnym nie grał dobrze
0
błagam Cie, powiedz mi ze nie uwazasz, ze z Napoli zagrał dobrze. Bo jak tak to ja sie za chwile dowiem, ze w Superpucharze Hiszpanii Vidal był najlepszym naszym zawodnikiem
0
Dokładnie. Rozumiem jakbyśmy mieli 4-5 pomocników światowej klasy, a Seri miałby byc rezerwowym, i grać ze słabszymi druzynami, ale jezeli On ma byc naszym podstawowym pomocnikiem, to wg dalej bedziemy ogladac plecy Realu
0
pierwsze, ktore mi sie narzucaja: z Napoli. rozumiem, ze inaczej sie gra majac u boki Busquetsa i Inieste, niż pomocników Nicei, ale bedac szczerym w pierwszym meczu ze wszysstkich pomocników był zdecydowanie najgorszy, a w drugim tez jakos nie błyszczał
0
dlatego sie dziwie ekscytacja tutaj na tego zawodnika, bez urazy dla niego, ale dobre słowa Xaviego to za mało. Mnie jakby Xavi widzial w liceum to tez by powiedział ze idealnie pasuje do Barcelony.... wg mnie Seri niczym nie wyróznia sie na tle np Hendersona, czy Sahina
0
ja to mam chyba pecha, ogladalem moze z 10 meczy Seri'ego i na zadnym nie grał dobrze, a w nie ktorych wręcz słabo. Albo miałem pecha, albo on taki genialny nie jest
8
Dopóki Pazdan i Jedza nie zawioda w kadrze to ja bym ich nie zmieniał, klub a reprezentacja to 2 inne sprawy. Uwazam ze powinnismy zagrac tak jak ostatnio: Szczesny- Piszcek, Glik, Pazdan, Jedza- Maczynski, Linetty- Blaszczu, Zieliński, Grosicki- Lewandowsi
1
Komentarz usunięty
0
Bo niestety nie ma w UFC ani innej federacji na swiecie zawodnika, z ktorym McGregor by mial problem
0
Nie dosc ze wstydu nie przyniósł, to ja uwazam wrecz przeciwnie, malo się spodziewalo tak dobrego występu Conora
4
jeszcze wracajac do walki Floyda z Conorem. Tylko 5!! pięsćiarzy zadało Floydowi więcej ciosów niż Conor(np, tylko o 11 mniej niż słynny Oscar De La Hoya), to tylko pokazuje klasę McGregora; mozna go lubic lub nie, ale szanowac klasę trzeba
1
ten filmik to nie jest zaden dowod, Walker musiał zwolnic by sie obrócic i na nowo nabierac szybkosci, podczas gdy Dembele juz biegł w kierunku i z nabrana szybkoscia
0
tryplet nasz, i teraz nie pisze z ironią
0
Vallejo na ME u21 kilku piłkarzy podobnie osmieszalo
0
z ktorych lat piosenka??
0
jakos nie widze przeciwnika dla Federera, nie zdziwie się jak nie straci seta w tym turnieju. O turnieju kobiet sie nie wypowiadam bo nie ogladam
2
moze Valverde chce przejść na ustawienie 4-2-3-1 i wtedy do Busquetsa potrzeba silnego i wybieganego pomocnika, a wtedy to miałoby sens
1
tak odbiegając od tematu transferów: dzisiaj rusza US Open, kto wsród meżczyzn jest waszym faworytem? Przyznam szczerze, ze watpie by Nadal zagroził Federerowi, a Djokovi, Wawrinka i Murray nie grają. Moze wkoncu Dimitrow odpali petarde
0
bawil sie w Kwaśniewskiego, walił setki raz za razem
0
napisałem ze za normalne pieniądze, Real wygrał LM i LL dzieki mocnej ławce, a Di Maria na ławce to bardzo dobre rozwiazanie, bo zaden Coutinho, Mbappe czy Lemar na rezerwowego się nie zgodzi
2
takiego Di Maria na ławke za miarę rozsądną cenę to ja nie wiem czy bym nie chciał, pomimo tego co go wiąże z Realem i PSG
8
jesli przyjdzie Coutinho to bedzie chyba najlepsze okienko transferowe odkąd kibuje Barcelonie( 2006). Semedo( gorszy od Vidala nie bedzie, bo o to ciezko), Paulinho( nw dlaczego ale ja tam uwazam ze idealnie wpasuje się do nas, a na pewno bardziej niz Gomes i ostatnio Rakitic), Dembele(tego nie trzeba komentowac) no i Coutinho, który dla mnie jest genialny
1
50Mln+ Gomes= Pjanic....marzenia
4
Swiecicki to jest wg mnie najgorszy komentator jakiego słyszałem. Hajto, Żewłakow, Ziobro są fatalni, ale ten gosc nie ma nic z profesjonalnego komentatora. Zero obiektywnizmu, powtarzanie się na okrogło( dzis: o słabym Bale słyszałem z 14x, a o genialnym Asensio z 36) i ten sztuczny smiech: he he
2
hahahah Zaza........
0
nie chciałem az tak przesadac, by jakiegos bana nie dostac, ale dokladnie o cos takiego mi chodzilo
11
Asensio jest dobry, bardzo dobry jak na swoj wiek, ale zachwyt Swiecickiego nad nim jest odrazajacy.... juz mniej Borek, czy Tomaszewski ma z Lewandowskim