FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U nas po genialnym presezonie Denis prawi wgl nie gra
1
I zaczyna sie unikanie Denisa po genialnym presezonie
1
Na prawdw nie ma nikogo tutaj kto stawia na McGregora?? Az tak go nie doceniacie? W UFC Mayweather by nie mial szans, ale czy Conor w boksie nie ma? Dla mnie Conor ma.szansę i nie wierze zeby Floydowi bylo latwo
0
Isco i Modric tak samo pisali, tylko w przeciwną stronę, a teraz boegaja w bialych podkoszulkach
18
Po tym co prezentuje Gomes, Rakitic, Busquets i nawet Roberto, to zaczynam wierzyc ze Paulinho moze byc czolowym naszym rozgrywającym.
0
Napoli za Zielinskiego chce ponad 60mln
8
Denis, wiedząc ze nie kosztowal kilkadziesiat mln, powinien odejść. Co z tego ze gral najlepiej w presezonie z pomocników skoro grają grube miliony, którzy boisko traktuja jak piknik
3
Gdzie do **************** jest Denis???? Jako jedyny w pierwszym meczu cos pokazał
1
Wejdz na boisko w 55min na Camp Nou, Twoja druzyna zaczeła grac dzieki Tobie ciekaiwe i szybko, a na SB nie grasz przez 73min, bo gra Gomes, Rakitic, Roberto i Deulofeu. Szkoda Denisa, bo zasłuzyl na prawdziwa szanse jak nikt w tym zespole
0
Suarez to powinien isc odpoczać na ławke, nigdy nie byłem fanem Paco, ale gorzej od Luisa nie zagra
2
Busquets to jest dramta wiekszy niz Gomes, a to wyzwanie
0
presezon, pierwszy mecz, 20min tego meczu- Alba zdecydowanie najlepszy piłkarz
0
w zeszłym sezonie było tutaj pośmiewisko z Man United, ale patrząc jaki oni stawiali opór to chciałbym by nasi taki stawiali,a Fellaini to wirtuoz przy Rakiticiu i Gomesie
0
Widzialem gre w tamtym sezonie. Widzialem mecze presezonu, gdzie Denis byl wyróżniającym sie pilkarzem, a Gomesa wgl nie bylo
9
Badz w jednym z najlepszych pilkarzy w presezonie, badz obok Alby najlepszy w pierwszym meczu. Przegraj rywalizacje z gosciem, ktory w zeszlym sezonie otrzymal x2 wiecej minut i gral fatalnie, bez presezonu. Szkoda ze Denis nie kosztowal 40mln jak Gomes bo wtedy moze by go szanowali
2
Znowu pomijamy Denis. Co.zrobil Gomes ze on gra? Denis to jedyny pillarz w pomocy ktory moze cos wykreować
0
1.Tottenham
2.Man City
3.United
4. Chelsea
5. Arsenal
6. Everton
7. Liveroop( jezeli sprzedadzą Coutinho
0
Tylko Denis.
6
Nikt nie mialby pretensji o ten transfer, gdybyśmy mieli 3-4 genialnych pomocników, a Paulinho bylby dobrym rezerwowym. Ale ruch zarzadu trzeba rozumiec, ze to on ma byc podatawowym rozgrywającym, a to juz żałosne
7
Bartomeu juz mysli nad kupnem
2
za gorsze symulki pilkarze nie dostawali kartek, ale: nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Za ostatnie 2 lata symulek nalezalo mu sie
3
Denis nie dostal jeszcze prawdziwej szansy, a teraz na nia zasluguje
26
bartomeu juz plauje jak tu kupic Hulka i Lavezziego
8
jeszcze tylko brakuje odnalezienia Atlantydy i mozna umierac
9
nie wazne kto przyjdzie i odejdzie do meczu rewanzowego to na skrzydle powinien zagrac Denis, zasłuzył sobie całym presezonem i wczorajszym meczem.
0
Normalnie. Jak gra dobrze to sie go chwali, ale jak zagral mizernie to to tez napisze, a nie napisze ze zagral dobrze bo tak trzeba
0
Od Messiego chce duzo, bo wczoraj gral bardzo słabo. Troche obiektywizmu: jak gra kiepsko to trzeba to napisać, a nie pisac ze nie mial zkim grca
0
Skoro widzial ze ma same straty, to nie powinien narażać druzynw na kontry
1
Messi jest najlepszy w historii, ale chwalic go za wczorajszy mecz?? Obok Vidala chyba najgorszy na boisku. Oprocz mnóstwa strat, nie przypominam sobie jwgo udamych zagran. Co z tego ze kiwal 2-3 rywali jak potem jednak tracil, lub nie dokladnie podal.
8
są 3 plusy meczu: Alba( genialne zawody), Denis( bardzo rozruszał gre) i wotum we wrzesniu