0

U nas po genialnym presezonie Denis prawi wgl nie gra

1

I zaczyna sie unikanie Denisa po genialnym presezonie

1

Na prawdw nie ma nikogo tutaj kto stawia na McGregora?? Az tak go nie doceniacie? W UFC Mayweather by nie mial szans, ale czy Conor w boksie nie ma? Dla mnie Conor ma.szansę i nie wierze zeby Floydowi bylo latwo

0

Isco i Modric tak samo pisali, tylko w przeciwną stronę, a teraz boegaja w bialych podkoszulkach

18

Po tym co prezentuje Gomes, Rakitic, Busquets i nawet Roberto, to zaczynam wierzyc ze Paulinho moze byc czolowym naszym rozgrywającym.

0

Napoli za Zielinskiego chce ponad 60mln

8

Denis, wiedząc ze nie kosztowal kilkadziesiat mln, powinien odejść. Co z tego ze gral najlepiej w presezonie z pomocników skoro grają grube miliony, którzy boisko traktuja jak piknik

3

Gdzie do **************** jest Denis???? Jako jedyny w pierwszym meczu cos pokazał

1

Wejdz na boisko w 55min na Camp Nou, Twoja druzyna zaczeła grac dzieki Tobie ciekaiwe i szybko, a na SB nie grasz przez 73min, bo gra Gomes, Rakitic, Roberto i Deulofeu. Szkoda Denisa, bo zasłuzyl na prawdziwa szanse jak nikt w tym zespole

0

Suarez to powinien isc odpoczać na ławke, nigdy nie byłem fanem Paco, ale gorzej od Luisa nie zagra

2

Busquets to jest dramta wiekszy niz Gomes, a to wyzwanie

0

presezon, pierwszy mecz, 20min tego meczu- Alba zdecydowanie najlepszy piłkarz

0

w zeszłym sezonie było tutaj pośmiewisko z Man United, ale patrząc jaki oni stawiali opór to chciałbym by nasi taki stawiali,a Fellaini to wirtuoz przy Rakiticiu i Gomesie

0

Widzialem gre w tamtym sezonie. Widzialem mecze presezonu, gdzie Denis byl wyróżniającym sie pilkarzem, a Gomesa wgl nie bylo

9

Badz w jednym z najlepszych pilkarzy w presezonie, badz obok Alby najlepszy w pierwszym meczu. Przegraj rywalizacje z gosciem, ktory w zeszlym sezonie otrzymal x2 wiecej minut i gral fatalnie, bez presezonu. Szkoda ze Denis nie kosztowal 40mln jak Gomes bo wtedy moze by go szanowali

2

Znowu pomijamy Denis. Co.zrobil Gomes ze on gra? Denis to jedyny pillarz w pomocy ktory moze cos wykreować

0

1.Tottenham
2.Man City
3.United
4. Chelsea
5. Arsenal
6. Everton
7. Liveroop( jezeli sprzedadzą Coutinho

0

Tylko Denis.

6

Nikt nie mialby pretensji o ten transfer, gdybyśmy mieli 3-4 genialnych pomocników, a Paulinho bylby dobrym rezerwowym. Ale ruch zarzadu trzeba rozumiec, ze to on ma byc podatawowym rozgrywającym, a to juz żałosne

7

Bartomeu juz mysli nad kupnem

2

za gorsze symulki pilkarze nie dostawali kartek, ale: nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Za ostatnie 2 lata symulek nalezalo mu sie

3

Denis nie dostal jeszcze prawdziwej szansy, a teraz na nia zasluguje

26

bartomeu juz plauje jak tu kupic Hulka i Lavezziego

8

jeszcze tylko brakuje odnalezienia Atlantydy i mozna umierac

9

nie wazne kto przyjdzie i odejdzie do meczu rewanzowego to na skrzydle powinien zagrac Denis, zasłuzył sobie całym presezonem i wczorajszym meczem.

0

Normalnie. Jak gra dobrze to sie go chwali, ale jak zagral mizernie to to tez napisze, a nie napisze ze zagral dobrze bo tak trzeba

0

Od Messiego chce duzo, bo wczoraj gral bardzo słabo. Troche obiektywizmu: jak gra kiepsko to trzeba to napisać, a nie pisac ze nie mial zkim grca

0

Skoro widzial ze ma same straty, to nie powinien narażać druzynw na kontry

1

Messi jest najlepszy w historii, ale chwalic go za wczorajszy mecz?? Obok Vidala chyba najgorszy na boisku. Oprocz mnóstwa strat, nie przypominam sobie jwgo udamych zagran. Co z tego ze kiwal 2-3 rywali jak potem jednak tracil, lub nie dokladnie podal.

8

są 3 plusy meczu: Alba( genialne zawody), Denis( bardzo rozruszał gre) i wotum we wrzesniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?