Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti naprawdę tak to wygląda, bo pamiętam jak się mądrzył że po co mu kolejne samochody i takie tam egzystencjalne brednie które miały go wynieść ponad resztę piłkarzy.
0
@urbipl No a to nie jest polityka? Tak to winna PIS bo to oni rządzą i nie rozumieją konsekwencji swoich czynów, tak samo było jak w pierwszym szeregu popierali protesty na Białorusi, nie rozumiejąc tego że można było to robić ale nie wolno było być na czele stawki i szczekać najgłośniej (tym bardziej że sami mają sporo za uszami)bo Łukaszenko się zemści a skoro nie może na Polsce to zrobi to na Białorusinach z polskimi korzeniami i Polakach na Białorusi, co uwaga robi od pewnego czasu, członkowie związku Polaków na Białorusi byli przetrzymywanie w nieznanym miejscu bez kontaktu, wiele Polskich fundacji jest trzymanych w szachu ot akurat przypadkowo wczoraj zlikwidowali "Poloniczkę" fajnie że ratujemy jedną Białorusnkę robiąc krzywdę setkom tysięcy rodaków.
Może, ja na pewno nie bo trochę obserwuję co się dzieje na Białorusi, a tym bardziej że można było to załatwić inaczej skoro Czechy też zaoferowały Azyl.
0
To fajnie ale to w obronie były prawdziwe problemy.
0
Gerard Romero widzę dalej w świecie fantazji.
0
@LeoMessiah Baldursy II i Planescape: Torment z pewnością lepsze.
0
@urbipl Całkowicie inna sytuacja ale jak tak to widzisz to twoja sprawa.
5
No i fajnie uratowaliśmy Białoruską lekkoatletkę przed reżimem ktoś z pisu odtrąbi sukces a Łukaszenko wystawi rachunek naszym rodakom na Białorusi, to będzie wysoki rachunek zwłaszcza że na Białorusi żyje wedle różnych źródeł od 300tys. do wedle MSZ nawet 1.1 mln osób z polskimi korzeniami.
Ci i tak mają już cieżko i są od dłuższego czasu na celowniku służb.
I sam się zastanawiam co gorsze, czy to że pisiory mają ich głęboko gdzieś czy to że nie rozumieją konsekwencji swoich czynów.
1
@Dojaar "Z podobnym problemem mierzyliśmy się, kiedy sprawowaliśmy władzę w latach 2005-2007. Wtedy poszliśmy w kierunku bardzo eksperckim, właśnie otwartych konkursów jeśli chodzi o rady nadzorcze. Trafiali tam eksperci z rynku, trafiały osoby z tytułami naukowymi, z SGH, z innych uczelni. No i problem okazał się taki, że ich sposób myślenia o gospodarce, o zarządzaniu był zupełnie sprzeczny z tym, co Prawo i Sprawiedliwość ma w swoim programie."
1
@Homeopata8989 choćby to krąży w sieci od dawna https://pbs.twimg.com/media/E6IdmWIXMAYIwkn.png:large
0
@doc Ja w to nie wierzę ale cóż może Johan wyczaruje te 20 baniek, ale skoro może to wolał bym jakieś wzmocnienie(Gaya ponoć 18).
1
@Homeopata8989 Dziwne są te twoje statystyki albo te które zestawiały Messiego z Ronaldo były fałszywe bo tam we wszystkich statystykach Messi na copa dominował.
7
@tbas No ale to było raczej nieuniknione skoro trzeba do jego gry dołożyć te 20 baniek, za taka kwotę można by było kupić takiego Gaye(przykład od tak) więc nawet jakby klub miał te 20 baniek to wątpię by zainwestował je w trzecie podejście do odbudowania Brazylijczyka.
0
@Nano22 Tak bo istnieje coś takiego w polskiej polityce jak 10% antysytemowców i to oni dali konfie przekroczenie progu.
korwin trochę dużej funkcjonuje niż dekadę choć wiem dlaczego wybrałeś akurat ostatnią dekadę.
No i szkoda że tylko do tego się odnosisz a nie na przykład do wyniku wśród przedsiębiorców.
0
@barcelonaLM Musi bo część środowiska przy możliwości się zemści.
0
@clyde Niestety wciąż unosi się po nim smrodek.
1
@michal26
Zależy od zaufania społecznego w Polsce zakorzenione jest by nie ufać rządzącym a ci od lat udowadniają nam że to założenie jest słuszne, tym bardziej że ci za wszystko odpowiedzialni są bezkarni. Myślę że w wielu krajach normalne projekty reklamowane przez rząd były by odebrane pozytywnie, w Polsce musisz jednym okiem patrzeć czy po cichu nie pchają nowego podatku a ty nie bierzesz udziału w szopce.
0
@Pilka_jest_okragla ogłosili już jaki będzie miał numer czy czekają na możliwe wypchniecie Duńczyka?
0
@wpwelement Ok chciałbym się dowiedzieć po jaki paragraf podchodzi usuniecie komentarza, bo wedle mnie zmiana pseudonimu Neymara da Silva Santosa Júniora na Moneymar na pewno nie podchodzi pod 9.3.2. bo ja Brazylijczyka nie obrażam to że lubi pieniądzei są dla niego najważniejsze raczej nie jest obrazą a prawdą.
I czym różni się Moneymar od zakompleksionego śmiesznego szejka(notabene Nasser Al-Khelaïfi szejkiem nie jest więc to rozpowszechnianie fake newsów)
2
@Tomo_95 Nie ale partia która ma za pomysł na siebie tylko przeszkadzanie oraz brylowanie w mediach i nie planuje żadnych koalicji by coś robić REALNIE dla swoich wyborców to puste głosy z których dwa lata temu śmiał się korwin oceniając bandę kukiza, jest raczej słabym przedstawicielem realnych interesów swoich wyborców. No chyba że ktoś lubi show i pół prawdy w drugą stronę to ok.
@Nano22 mnie to nie interesuje czy po dorośnięciu głosują na po pis lewicę PSL czy partię pracy, dane są nieubłagane piramida wieku wyborców korwina to udowadnia, zresztą gdyby nie wyrastali to korwin powinien mieć rosnący stały elektorat a o tym nie ma mowy.
Nie wiem czy szczyt na pewno to że wśród przedsiębiorców dyrektorów wyższego szczebla i ekspertów partia która ma pomysły na ratunek gospodarki a zalicza 7% poparcie jest dla niej doskonałą wykładnią i jej pomysłów.
Niestety tych ludzi nie zaatakujecie że sprzedali się za 500+(bo oni je w większości fundują tak samo jak ciężko uderzyć że to banda tłuków z IQ szympansa nie to co światli wyborcy konfy która ma pomysł na wszystko ale bez szczegółów bo te wystraszyły by nawet niektórych wielbicieli korwina.
0
@Odcinkowy No ma trochę zajęć zwłaszcza charytatywnych, tułanie się za małżonkiem to też nie zawsze przyjemność, a już za samo słuchanie jego wystąpień powinna dostawać kasę chociaż na APAP.
1
@dariooo No akurat to MU to nie trzeba było przywoływać bo oni też lubią sobie przepłacic.
5
@Nano22 A co dobrego zrobi dla swoich wyborców konfa?
To jak najbardziej poważne pytanie ze swoimi głosami(a tych im jeszcze ubędzie) mogą co najwyżej trochę poprzeszkadzać, ich pomysłami nikt się nie przejmuje a oni sami z nikim nie wejdą w koalicję by swoje pomysły wprowadzać w życie, jeśli cieszy cię szczypanie w polityce i show w Internecie bo metzen zaorał kogoś kto sam sie ora, to ok konfa to partia dla ciebie.
Z konfy się wyrasta wiem że to trudne do zaakceptowania ale udowadniają to liczby.
3
@Odcinkowy Nie będę się tu odnosił do kwoty ale pierwsza dama powinna mieć pensję skoro nie może pracować.
0
Komentarz usunięty
0
@Odcinkowy Ciekawe czy to znaczy że zdają sobie sprawę że to ostatnia kadencja, czy są tak pewni siebie że to forsują.
0
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca Ustawa o Radiofonii i Telewizji wymusza na polskich stacjach radiowych puszczanie muzyki w języku polskim jako co najmniej 33% całego repertuaru muzycznego w danym dniu, z czego 60% ma przypadać na czas emisji pomiędzy 5:00 a 24:00.
1
@sebasek99 No a pół boski Jordi za co dostał w barcy fuchę bo na pewno nie za osiągnięcia. Wystarczy prześledzić karierę ojca Bojana ale też innych członków rodzin piłkarzy jak się bujają za plecami piłkarza ze swojej rodziny.
0
@Ojciec5tkidzieci Akurat nie wiem czy to dla Polski takie dobre, w naszym interesie jest żyć dobrze z Białorusią głównie z dwóch powodów choć jest ich więcej.
1. Bufor bezpieczeństwa przed Rosją.
2. Duża społeczność niektóre źródła podają nawet 300 tysięcy (MSZ podaje nawet 12% ogółu to ok 1,1 mln choć to chyba duże podkręcenie) i przy każdej takiej akcji ta społeczność płaci za nie rachunek.
1
@Dojaar Zapomniałeś wspomnieć o Argentynie która w największym stopniu przyjęła Niemców, no i Izraelu który udanie ich odławiał i sądził.