0

@jeyx77x Dlaczego nie wierzysz? Już od początku wszystko było na styk absurdalene pensje co chwila odnawiane, potem przyszła pandemia a na koniec dokręcili śrubę a wcześniejsze obniżki nic nie dały(do tego wielu zdenerwowały) bo trzeba obniżać pensje jeszcze raz, tak się kończy życie na krawędzi limitu płac póki nic złego się nie dzieje to tylko księgowy płacze.

0

@Uukasz_93 Każdy klub ma się zabijać jeśli jeden zawodnik generuje ponoć takie kwoty. Zresztą gdyby generował to nikt by nie podpisał takich kontraktów bez zapewnienia że zostaje w LL. Inne kluby z Hiszpanii też by na to biernie nie patrzyły skoro mogą stracić rzekomo 30% głównych wpływów.

0

@Uukasz_93 Więc czemu się o niego nie zabijają, skoro tyle daje a w silnych ligach podatki są atrakcyjniejsze to mogą mu nawet zagwarantować 150% tego co dostaje w Barcy, czy ci wszyscy włodarze klubów są głupi.

0

@Huberc1kk No tak ale takie wycieranie sobie gęby Messim też nie wygląda fajnie, chyba że mu to nie przeszkadza.

0

@tbas Praktycznie niemożliwe jedynie rozwiązanie kontraktu ale na to trzeba mieć pieniądze, więc błędne koło, do tego reperkusje związane z tym również na kilka lat blokowały by klub.

0

@KrwawiaceoczyVEB Może ale nie w Barcelonie a przynajmniej nie w 433, bo pewnie jak dorzucisz w pomocy trzech przecinaków żeby łatali dziury to jakoś to będzie wyglądać, tylko że dla mnie nie warto.

0

@Lokerss123 To zależy bo prawa do pokazywania spotkań już sprzedali więc największy kawałek tortu i tak już jest załatwiony, no i Messi nie ma 20 lat a 34 więc jego kariera to 2-3 lata.

0

@KrwawiaceoczyVEB A jaka jest jego optymalna pozycja, bo jak dla mnie to mając w składzie Messiego tylko na LS można go upchnąć.

0

@amanter O Robero w pomocy podejście numer 50 większość nieudanych.

0

@Pawlak1992 Nie do końca bo raz pływanie jest od zawsze dwa jak dla mnie powinno byćm jak najszerzej reprezentowane z racji swojej specyfiki w normalnym życiu, dwa wspinaczka zalicza debiut więc jak najbardziej zrozumiale jest spokojne wprowadzanie.

0

@TeDer No raczej nie trenerów tylko puiga bo to on nie gra i nie robi postępów.
Porównanie do lewego nietrafione w wieku Puiga miał już dwa pełne sezony z ponad 6k minut i grał w reprezentacji a pomijam całkowicie sezon w 2 klasie rozgrywkowej.

No i sam piszesz że jest najlepszy z pomocników a potem jak ktoś wyżej stawia Holendra to przeszkadza ci jakieś wymyślone porównywanie.

Eeh wybitnego? A dlaczego czy czym zasłużył sobie na bycie wybitnym, przypomina mi to już pewne dyskusje z goście który pisał podobnie.

0

@FC1899Barca Ja go po Boston Legal uwielbiam, choć to nie dla wszystkich serial.

0

@Coutinho007 @Encore No ładował a jego partnerem w obronie był 29 letni Blind a po prawej miał 27 letniego Veltmana.

0

@agaFCB Jest jeśli odejdzie 2-3 dobrze opłacanych zawodników czyli niewielka.

0

@Herato Chyba tak jak ty jedynie to nie wiem czy nie zamienić 3 i 4 Villa mimo iż go prywatnie uwielbiam miał tylko momenty w Barcy a jak wszedł na wysoki poziom to urwali mu nogę, za to zlatan mimo iż miał kosę z Pepem i momentami wyglądał jak ciało obce it tak walnął trochę goli.

1

@formentera2017 No z jakiegoś powodu trenerzy nie dają mu tych minut, do tego nawet w Młodzieżowej Reprezentacji od lat się na niego uwzięli, biedny Puig.

4

@TeDer I dlatego olewa go już trzeci trener jak i trenerzy reprezentacji Hiszpanii. A gorszy od niego Pedri był na Euro i Olimpiadzie.

1

@kremowka2137 @Kgorecki2500 Jak to żaden trzeba spłacać długi a ZP u KK zaciągnęła ogromny.

0

@skubi99 Miał całkiem niezłe dla mnie to mit z tymi słabymi liczbami wiadomo to nie Lapard goleador ale wstydzić się nie musi jako 5-6 zawodnik z LL jeśli chodzi o asysty w LM też jest w top 6-7 różnie podają.

0

@Kacper1432 Czyja wiem a jak mu kariera nie siądzie tak podpisze kontrakt z taką Chelsea i ma w perspektywie +15 baniek i kasę za podpis, a może zostać w Barcelonie i zarobić 10+ plus grosze za podpis to na papierze daje ci 5 baniek(oczywiście pomijam to że jak błyszczysz to masz po roku półtora renegocjację a jak grasz słabo to cię będą wypychać) i to jeden z 3-4 dużych kontraktów jakie podpisze wszystko wygląda fajnie jak kariera idzie w dobrym kierunku tylko czy to Londyn czy Barcelona robisz dokładnie to samo a kasa dużo lepsza, ja uważam że takie podejście jak twoje to zwyczajne upraszczanie sprawy bo to na pewno nie jest łatwa decyzja

0

@Pawlak1992 Pewnie musiał by zmieniać sztab bo w w BB na pewno nie dostali by tyle co w katarze.

0

@WujekAlfred Przyjaźniłeś się kiedyś z gościem który chce ci wpie**** i okraść?

Większość krajów UE żyje lepiej z Rosją niż Polska i jest to łatwe do wytłumaczenia ale jak ktoś wierzy w sojusze z Rosją to raczej nie domyśli się dlaczego.

1

@Kwiatek67 Solidne 6+ bo ostatnie kluczowe mecze przegrał więc 7 nie dam.

0

@barcelonaLM Wow całkiem nieźle im bliżej 30 tym gilotyna większa dla ZP, nie żebym był fanem PO ale to mniejsze zło niż pis.
Konfa dostała w poprzednich wyborach bilet od antysystemowców oni szybko się nudzą, niestety ale PSL pewnie przekroczy próg bo struktury z dawnych lat wciąż silne, choć przyszłość tego tworu wygląda nie najlepiej.

0

@Ghotti Uważaj mnie NeymarOne zgłosił za pisanie mXneymar.

1

@Peszko07 @patry295 tu często podejmuje te tematy, zerknij na komentarze albo wywołuj.

0

@urbipl I co nam ta UE da jak Rosja pochłonie Białoruś naturalny i wcale nie taki zły bufor bo dociśnięto Łukaszence za mocno Śrubę?
Zresztą o jakiej bojaźni tu mowa tu chodzi o interesy i tak akcja nie była opłacalna ni dla Polski długoterminowo ani dla jej obywateli w Białorusi.

Polska miała też wsparcie UE w sprawie sprzeciwu odnośnie nord stream potężne efekty dało to wsparcie.

0

@Messibestplayerintheworld Czyli na ich prośbę pozwoli im się bardziej zadłużać, no to dość ciekawe i powiedział bym że mało prawdopodobne.

0

@Pilka_jest_okragla Ciekawe jak skoro najpierw trzeba się kilku pozbyć by Messi wrócił a przy kolejnych zawodnikach sytuacja analogiczna, no i jeszcze o ile szatnia może zgodzi się na obniżkę by zakontraktować Messiego to na nowe transfery na pewno nie będą patrzyli z taką perspektywa.

0

@michal26 @Tomo1989 ale czego się spodziewaliście, piramida wieku wyborców daje im ponad 25%. Więc wynik jaki mają nie jest zaskakujący, niemniej cieszy spadek bo przy 31, 32 procentach ZP jest skończona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?